Отчет на набор 2003 - 13

  • 9 426
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
  bouquet
Аз пък не мога да спра да си хваля детската градина. Не зная какви занимания точно имат,
но снощи моята девойка се развихри и ми изнесе нещо като мюзикъл.
Търча из целия апартамент, танцувайки, скачайки и пеейки. И с някакви чупки, везни, балетни подскоци. Точно като в американски мюзикъл. Текста си го доизмисляше, но пак имаше някакъв смисъл. dance dazzler1

# 16
  • Мнения: 3 042
Здравейте и в новата тема!
Днес в нашата градина са имали куклен театър, малчо беше впечатлен.
Шани, искаме и ние сняг! Cry

# 17
  • Мнения: 2 732
Здравейте ! Тази вечер я водих на изложба на змии Flutter.Пипа питона и смока .Чу как съскат съскащите хлебарки .Не посмя да пипне игуаната въпреки ,че имаше мерак да се снима с нея .И двете се стреснахме от една отровна змия  Wink.Доста време се повъртяхме там не искаше да си тръгваме Grinning

# 18
  • Мнения: 696
Нямам време да пиша сега, само се зписвам Wink

# 19
  • Мнения: 687
Шани, вие така ли се лекувате Wink
При нас вчера сутринта прехвърча за 15-20 минути, точно като отивахме към градината. Румен с такова нетърпение чакаше да го взема и да правим снежен човек, даже ми поръча да купя моркови.... Може и това да ни е снега за тази зима, ако е като миналата Confused

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Шани, вие така ли се лекувате Wink

така, така  Twisted Evil

За всички желаещи - по 5лв. 100 грамката. Насам народе  Joy

Обаче днес и вчера имаме и мъгла за износ  Sick Не се виждат съседните блокове  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Ох, тази мъгла е ужасна, но пък си има и предимства - не виждам работниците от новостроящата се срещу нас кооперация  Mr. Green
Вчера Таня имаха открит урок под надслов "Ден на християнското семейство". Беше насрочен по принцип за 21, но им го преместиха за вчера. Много весело беше - играха осъвременен вариант на Дядо и ряпа /бабата беше в бутика, внучката на бар и от сорта/ и Трите прасенца. Таня играеше мишката и четеше списание за сирена, когато и звъннаха по телефона да я извикат за ряпата  Mr. Green
Директорката дойде лично да благодари на родителите, понеже им боядисахме помещенията Simple Smile - много свежо е станало - оранжево и жълто, а беше едно тоалетно синьо...
Иначе Таня си продължава с номерата, ревовете и тръшкането, а и с напикаването вечер  Embarassed
Шани, гледам че си пуснала тема за играчките  Mr. Green, нали ти ме посъветва да не разменям онзи чувал и сега седи на остъклената тераса и се чудя какво да го правя, имам и 2 огромни чувала на тавана...А на всичко отгоре миналата седмица купихме люлка с пързалка и баскетболен кош и понеже е гадно времето сега и сме инсталирали съоръжението в детската - направо мога да се пребия някой ден като се опитвам да подредя - то не е навиране, завиране...ужас.
Вече се чудя какво да и взема за Коледа - тя дрехи не признава за подарък, пък играчки...с лопата да ги ринеш.

# 22
  • Мнения: 22 922
Запис за темата,Дани е хремав ОТНОВО/преди няма и две седмици беше пак/ и 2 дние вече е у дома.Точно през 15-20 дни е болен. ooooh! Не знам какво да го правя вече. Confused

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jutoo - посъветвах те така, 1-во щото твоите деца са още малки и 2-ро - тепърва имаш още едно дете. Нека и то му се нарадва на придобитото до момента.
Ама моите вече поотраснаха. Голяма мина 10-тата си година и май-май е време за дебели книги и енциклопедии, а не за кукли и плюшки.

# 24
  • Мнения: 2 125
На родителската среща миналата седмица, се разбрахме с госпожите, да изнасят програмата на децата - това, което са учили през деня на едно табло, за да може и ние родителите да ги препитваме вкъщи и да сме в час. Вече за пореден път го питам какво научихте за снега, времето и т.н., а моя дзвер ми вика: "Не мога да ти кажа, тайна е!"....и така се измъква от положението  Shocked #Crazy. Както и да го питам - не и това е положението  newsm78.

# 25
  • Мнения: 14 133
И моят дзер казва какво са учили и правили на градината само, ако му дойде музата.  LaughingНе е много по споделянето.   ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 967
Хайде и аз да се запиша. Нямахме нет малко.
Косьо всичко споделя от детската - какво са учили, правили, кой какво направил, казал, кой кого бил, кой бил наказан и т.н. Само му е трудно да ми обясни по английски какво са учили.
Да ви се похваля от Косето - нали ходим на пиано. Аз си мислех, че му е рано и се престаравам, ама той доста си разбира и научава. Вече сме ходили две седмици и е научил половината гама - коя нота къде се свири и къде се пише.
Лека вечер на всички и болните да оздравяват!

# 27
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Моят инат и за английския не казва като го питам и за деня как е минал #Crazy.От време на време ми казва по някоя дума в проблясъците му, че мама го е питала.

Ще ходят да посрещат ДЯДО КОЛЕДА на Витоша на 19.12.2007 г. срещу скромните 12 лв. + 6 лв. за подарък.
Най-много се зарадвах, че ще получат еднакви подаръци, а не както се обсъждаше на родителската среща - всеки да купи, но да били горе долу с един размер на кутията #Crazy
В къщи ще има елха при бабите, лелите също и там подаръци колкото щеш.

# 28
  • Мнения: 696
Moмчил нищо не споделя - мълчи като пън, и с ченгел не можеш да му извадиш думите от устата. Постоянно го разпитвам, а той разказва само за 1/10-та от това, което му се е случило.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
Нашият разказва, а когато е на кеф можеш да разбереш от него неподозирани подробности от ежедневието в детската.
Не се бях сещала да го питам дали гледат тази година филмчета на видеото. И сега като го питах бях приятно изненадана - Люби каза - Не гледаме, защото госпожата е забравила как се пуска видеото. Браво на госпожата!

Общи условия

Активация на акаунт