Отчет на набор 2003 - 13

  • 9 458
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 839
Буквенка
Цифренка засега не намирам  newsm78

Бях забравила за тези игри

# 61
  • Мнения: 4 970
Мда, Буквенката я има в Замундата, точно и аз щях да пиша.
Може ли някой да ми изпрати Цифренка?
Косьо също харесва буквенката. Напоследък доста оцветява, голям ентусиазъм го тресе.
За събличането - баща му се разхожда гол, след баня де, без притеснение, но е нормално. Аз, предвид че кърмя, не се притеснявам също, но пък и никога не съм се събличала съвсем гола пред него.

# 62
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
Вери Найс, мислех че съм ти написала за афтите, но явно не съм.
Преди време Крис даже беше вдигнал темп. от афти. Водих го при едни стоматолози, които ги мажеха по веднъж на ден с някакво специално лекарство, което иначе струва много пари за домашно лечение. След това зъболекарката ми ми препоръча да продължа с Тантум верде.  Peace

# 63
  • Русе
  • Мнения: 7 801
DiVa,   bouquet

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 805
Явно в момента е "актуално" кашлянето...

Докато си чакахме реда при педи-то в коридора беше пълно с народ и всички кашляха като за световно!

Вики е на антибиотик и сироп за кашлица. Ще се гледаме вкъщи.

# 65
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
В Замундата не мога да се вредя с тия лимити на потребителите.
Все още се обличам и събличам пред Томи, но вече се замислям дали не  Embarassed
От два дни на Томи му мирише устата, по скоро има лош дъх /не е от зъбите/ и се оплаква от коремче от около 2 месеца. Педито каза , че е от храната, но дали има друг проблем? newsm78

# 66
  • Мнения: 468
Здравейте.Скоро открих че има отчет и на набор 2003г. Та ако може и ние да се включваме при вас.Моят син е на 12.04.2003 и се казва Любо.

# 67
  • Мнения: 2 839
Киса, разрових случая с танците.
Тази година друга фирма ги води, на миналогодишната не са и подписали договор Общината. Явно ги сключват отделно за конкретните занимания, защото пък английски и рисуване са си пак към тях.
Питах защо нямат музика, С&Г все така разказват - нямало музика, играли гимнастика. Отговора на учителката бил, че иска първо да ги научи да танцуват без музика  newsm78, пък после да почне да им пуска озвучение  Shocked
Децата поискаха да ги отпиша.  Така бях кипрендясала на въпросната фирма следобед, че се бях наточила утре да ходя в Общината да пускам жалба, че ръц-пръц, видите ли, всяка година сменят фирми и учителки.
Бясна съм, защото Стела обожаваше учителката по танци от миналата година. Толкова, че като я питаш каква ще става, отговаряше `учителка по танци в детска градина`.
Утре със сигурност няма да имам време да се занимавам със случая, обаче ако в сряда още ми държи, отивам в Общината. Много ми се насъбра на другарите от високата сграда.
А, да! Въпросните танци се водят в антрето на вашата група, защото г-н Кмета нали откри нова група в залата за подобни мероприятия. Тя между другото е обзаведена перфектно, а ние събираме пари за дюшеци, че да не спат децата на тези 35 годишни дрипи. Ама на нашата група не и предстои официално откриване с журналисти ...  Close

# 68
  • Мнения: 696
Oтносно потенето - успокоихте ме! Не знам дали има някаква наследствена връзка, но на мен все ми е топло (днес бях по риза на работа, а колегите - навлечени...). Зимата издържам на студ, но лятото горещините ме убиват. И мъжът ми е така.

Ваня, може ли да ми пратиш буквенката, имам някакъв проблем със Замунда и не мога да тегля (всъщност, не мога да се логна, при все, че имам регистрация)

Колкото до събличането - не се крия, да свиква.

Мисля тези дени да вадя елхата и да украся, мъжът каза, че било рано - а на мен вече ми е толкова коледно и празнично, чак на работа не ми се ходи...

# 69
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 713
Актуално се включвам след Бъчи, за да се похваля, че вече в стаята си Криско има елхичка. Сестра ми, ни даде за тази година тяхната на заем, защото при пренасянето нали си загубихме нашата+играчките. Елхичката е съвсем малка, но Крис държеше да сложи всички играчки  Crazy Голяма веселба падна. Беше много щастлив. Сега си чака голяма елха и лампички. И в детската са окрасявали вчера и той за това беше пощурял.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте.Скоро открих че има отчет и на набор 2003г. Та ако може и ние да се включваме при вас.Моят син е на 12.04.2003 и се казва Любо.

Добре дошла!

Още един Любо Grinning - моят е Любослав.

Синчето тази година  - първо стачка, до края на месеца са все още в сборни групи. Още не сме имали родителска и се чудя кога ще подготвят тържество и въобще много неприятна работа...объркаха се децата. Да не говорим, че като са 35 деца в сборната група  и не ги извеждат навън, защото не могат да се справят с толкова деца(обличане, събличане). А гледам вие говорите вече за празници, ние още не сме влезли в нормален ритъм.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 805
Киса, разрових случая с танците.
Тази година друга фирма ги води, на миналогодишната не са и подписали договор Общината. Явно ги сключват отделно за конкретните занимания, защото пък английски и рисуване са си пак към тях.
Питах защо нямат музика, С&Г все така разказват - нямало музика, играли гимнастика. Отговора на учителката бил, че иска първо да ги научи да танцуват без музика  newsm78, пък после да почне да им пуска озвучение  Shocked
Децата поискаха да ги отпиша.  Така бях кипрендясала на въпросната фирма следобед, че се бях наточила утре да ходя в Общината да пускам жалба, че ръц-пръц, видите ли, всяка година сменят фирми и учителки.
Бясна съм, защото Стела обожаваше учителката по танци от миналата година. Толкова, че като я питаш каква ще става, отговаряше `учителка по танци в детска градина`.
Утре със сигурност няма да имам време да се занимавам със случая, обаче ако в сряда още ми държи, отивам в Общината. Много ми се насъбра на другарите от високата сграда.
А, да! Въпросните танци се водят в антрето на вашата група, защото г-н Кмета нали откри нова група в залата за подобни мероприятия. Тя между другото е обзаведена перфектно, а ние събираме пари за дюшеци, че да не спат децата на тези 35 годишни дрипи. Ама на нашата група не и предстои официално откриване с журналисти ...  Close

Мерсаж, Дива!

Ама сега съм още повече възмутена...  Thinking

Детето с такова желание иска да ходи, говори ми за тези "танци" и да, наистина са в антрето на нашата група...  newsm78

Ако я отпиша, не знам Вики как ще реагира. Най-много да я прехвърля към народните (ако записват още). Макар че да не знам какво е положението и там - може да е същото като с модерните.  ooooh!

# 72
  • Мнения: 23 162
Мда, Буквенката я има в Замундата, точно и аз щях да пиша.
Може ли някой да ми изпрати Цифренка?
Косьо също харесва буквенката. Напоследък доста оцветява, голям ентусиазъм го тресе.
За събличането - баща му се разхожда гол, след баня де, без притеснение, но е нормално. Аз, предвид че кърмя, не се притеснявам също, но пък и никога не съм се събличала съвсем гола пред него.
Kak да си я сваля оттам?Мен ме препраща към Данет да си я купя???не че не бих могла де...  Embarassed

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Свалих "Буквенка-та" без проблем.Ако някои я иска, да  Whistling

Снощи игрхме на "не се сърди ,човече".Играта завърши катастрофално.Рева половин час да играем, а след това като започна едно лигавене............. newsm61

# 74
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Снощи отказах да й пусна "Буквенката", оставих я да рисува и да си изрязва.

Изгледах спокойно един филм и след това като я видях  ooooh! се хванах за главата.
Да вземе ножицата и да си офъка главичката. Горе-долу се издокарала де, но засега няма шанс за дооформяне, освен ако не я острижа съвсем.
Ето я с новата й прическа, тип остригано магаренце:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196030

Общи условия

Активация на акаунт