Отчет на набор 2003 - 13

  • 9 488
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 839
Ау  newsm09
Стела и тя беше се стригала, ама по-скромно, само изтъняване, без скъсяване  Laughing

# 76
  • Мнения: 687
luda, има заложби за фризьорка детето Laughing
А поне хареса ли се с новата прическа? Че моята племенника се беше остригала по подобен начин и после рева една седмица, че си иска косата. Тя си мислела, че за ден-два ще й порасне пак ooooh!

Ето тук има цифренката.
Направих опит да я пратя по пощата, но файла е много голям и май няма да стане. Ако някой не успее да си я свали от торента ще мислим варианти.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
Боже, толкова отрязана коса -аз щях да ревна.
Щерката веднъж аз я подстригвах и после ревах на мъжът ми по телефона, че съм й отрязала къдриците.

Моите досега не са правили такива опити.

# 78
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Харесва си се. Даже много е горда с новата си прическа. Особено след като с баща й споменахме, че късата коса подчертава красивите черти на лицето й.

Етиа, най-добре да вземеш превантивни мерки това да не се случва.

Знаете ли откъде мога да си взема специална детска клавиатура и мишка. Едно време съм виждала, че продават такива, но сега не мога да намеря. newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 4 398
Буквенката и аз после ще я сваля  Peace
ДесиХ2 ето от тук   http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=18427
трябва да ти се отвори дирекно и само да я свалиш

krislubo Добре дошла    bouquet 
засичала съм те някъде из форума  Mr. Green  ама сега не се сещам  Joy Joy Joy

За потенето и моя е така вир вода, понякога го преобличам през ноща ако се събудя  Embarassed

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 13:39 от kimba77

# 80
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
 Joy hahaha Луда, извинявай обаче страшно се смях. Аз не смея да оставям Крис без надзор с ножица в ръцете.
Ама нейсе, здраве да е. Тя наистина е прелестна и с къса косичка. Все пак говори с нея, защото има дечица, които многократно се постригват и то в различни възрасти.

# 81
  • Мнения: 2 839
Стела се подстрига с детска, тъпа ножичка, при това само 3-4 минути и бяха достатъчни.

# 82
  • Мнения: 468
 kimba77 в  майския отбор 2007. погледни ми лентичките.
Етиа  и моя е Любослав

# 83
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Joy hahaha Луда, извинявай обаче страшно се смях. Аз не смея да оставям Крис без надзор с ножица в ръцете.
Ама нейсе, здраве да е. Тя наистина е прелестна и с къса косичка. Все пак говори с нея, защото има дечица, които многократно се постригват и то в различни възрасти.
Всъщност и миналата година по това време се беше поостригала, но не толкова драстично и само отпред. Тогава й отнех ножицата и едва преди две седмици й я дадох отново за да си изрязва фигурки от хартия.
Май ще я лиша за още една годината от правото да ползва ножица. newsm78

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
krislubo: привет и добре дошла   bouquet
 
луда - честита ти прическа на Елито. Много й отива късо, как до сега не сте го разбрали  Thinking
Моята щерка тя усилено работи с ножицата. Айде нЕма да ви казвам, къде се е постригала тия дни  Blush

# 85
  • София
  • Мнения: 3 421
Съвременната версия на "Бий самара, да се сеща магарето" от сина ми:

- Тати, обещавам тази вечер да не си ям шоколадовото яйце преди вечеря, като се навечерям тогава!
- Какво яйце, бе тати?!
- Ами това дето ще ми го купиш!

Да им се невидят и яйцата, уж купуваме от тази новата серия със студентите, а все дракони се падат, една Зарка Злобарка и това е.

# 86
  • Мнения: 798
Снощи отказах да й пусна "Буквенката", оставих я да рисува и да си изрязва.

Ето я с новата й прическа, тип остригано магаренце:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196030
luda, малката е много сладка с новата прическа. Представям си какъв шок е било за теб, но аз се смях от сърце...Да ти е жива и здрава и само такива "грижи"
да имате.

# 87
  • София
  • Мнения: 4 398
luda не се ядосвай коса расте.

   krislubo това беше шегичкам, знам къде те засичам Peace


засичала съм те някъде из форума  Mr. Green  ама сега не се сещам  Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 468
Етиа и ние сме на тема шок. яйца ама тия с Макуйн светкавицата.Всеки път като го взимам от градина се почва с това че е слушал и до магазина мви надува главата и взимам.Събираме всички колички , добре че останаха малко.
Друга болна темча са ни костенурките нинджа, аман .То не са дискове не са играчки и плюшени и пластмасови и всякъкъв вид костенурки.И за коледа пак костенурките иска.Вече незнам какъв вид да взема дето да го нямаме.

# 89
  • Мнения: 468
kimba77  не загрях извинете Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт