Тийнейджърите VI

  • 15 628
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 274
Може и да ви се стори странна молбата ми обаче, бихте ли ми препоръчали книги, които биха заинтересували 13 годишен младеж newsm78 Последните, които купих на Пепи и той изчете, бяха приключенските романи от поредицата на Труд. Сега обаче не мога да избера нищо подходящо. Да го питам него не става, защото той нищо не иска, но последните, които му купих изчете с удоволствие, така че ще продължавам аз да съм инициативната страна.
И въобще какво четат децата ви?
У дома четем групово Агата Кристи - пуснали са почти всички нейни романи и ги препрочитаме Grinning Сигурна съм, Галче, че твоето момченце ще хареса много поредицата  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 942
Може и да ви се стори странна молбата ми обаче, бихте ли ми препоръчали книги, които биха заинтересували 13 годишен младеж newsm78 Последните, които купих на Пепи и той изчете, бяха приключенските романи от поредицата на Труд. Сега обаче не мога да избера нищо подходящо. Да го питам него не става, защото той нищо не иска, но последните, които му купих изчете с удоволствие, така че ще продължавам аз да съм инициативната страна.
И въобще какво четат децата ви?

Синът ми е на вълна Стивън Кинг Sick, изобщо книги с повечко съспенс  #2gunfire.

Иначе последният Хари Потър е от задължителната програма  Joy Joy.

# 77
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Благородно ви завиждам за товаче момчетата ви четат книги! Hug Аз моя михлюзин не мога да го накарам.Нищо не е взел от мен-аз без книга не мога да заспяпък той на баща си се бил метнал  ooooh!

# 78
  • Мнения: 2 724
Дъщеря ми се излекува от манията си за Хари Потър.
От известно време и тя чете Стивън Кинг, а също и Артър Хейли.
Напоследък обаче книжката събира прах на бюрото и / уж чете Колела Rolling Eyes/.
Синът ми ,ако вземе книга връка, то тя ще е фантастика или нещо свързано с компютри.

# 79
  • Мнения: 3 479
Мерси на всички.
Поръчах туй-онуй от една интернет книжарница, само Хари Потър не посмях, защото вече го питах веднъж и той отказа. А си спомням, че прочете първите две или три и му харесваха, ама сега newsm78

Благородно ви завиждам за товаче момчетата ви четат книги! Hug Аз моя михлюзин не мога да го накарам.Нищо не е взел от мен-аз без книга не мога да заспяпък той на баща си се бил метнал  ooooh!

Да ти кажа Пепи е на приливи и отливи. Като почне да чете, чете по няколко книги една след друга и след това може и два месеца нищо да не погледне. Но все пак чете, затова и го оставям на собствеия му ритъм.

# 80
  • БГ
  • Мнения: 352
Моята дъщеря от няколко години иска парцалки и козметика за подаръци, даваме  пари  и тя ходи и си ги избира сама, а аз и купувам по нещо по дребно за изненада под елхата.
Тази година обаче харесах една тоалетна масичка не занам дали така се казва масичка с 4 чекмеджета отгоре огледало и отсрани едни вратички дето се отварят и на тях закачалки предполагам за синджири и други джуджавки. Надявам се да ги подреди там, че сега са разхвърляни из цялата къща и все се търсят някой обеци или ластици и т. н.

# 81
  • Мнения: 165
De4i,много добра идея Peace къде го видя това чудо и ако е удобно колко струва?  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 200
De4i, страхотна идея! И мен ме интересува - и моите принцеси имат нужда от такава масичка (или както там се казва)

# 83
  • Мнения: 13
Моят син е на 12 г. и иска плосък монитор за компютъра си. Тъй като доста време стои пред компютъра, чудя се какъв монитор  да му купим, че да не му вреди поне на очите. Имате ли идея? newsm78
здравей Диди,ние си взехме плосък монитор ,,Samsung" от техномаркет цената му беше около 170лв.,но миналата година,много е добър с 36мес. гаранция.Дано успеете в търсенето Peace

# 84
  • Мнения: 967
Леле, колко сте писали....

За книга - на тийновете много им харесва Роберт Шекли. Такива брилянтни разкази с неочакван край има... Ние като бяхме тийнове направо си цитрахме наизуст части. Естествено и за Галактическия Стопаджия. Парфюмът на Зюскинд е невероятна книга - аз я четох като бях на 16, а те чак сега филма направиха. Спомням си, че много ми хареса тогава - с този мрачен оттенък, прекрасно написана... Иначе много тинейджъри си падат по фентъзито.

За плоските монитори (нито един от плоските монитори не е вреден за очите). Най-добрите монитори са на EIZO - но и по-обикновени вършат чудна работа.

На Де4и идеята е чудна за тоалетната масичка (ще си я присвоя за някоя друга година - като му дойде времето).

Пожелавам ви приятен weekend.

# 85
  • Мнения: 4 380
Подаръка за коледните празници ми е голям проблем винаги. newsm78 Все разочаровано е моето дете. Май като че ли ще се спра на парфюм и може би малко декоративна козметика ако ми хване око нещо. newsm78

# 86
  • Мнения: 2 724
Ксения, какво купуваш за дъщеря си ,че все я разочароваш?
Моята пък се радва на различни неща- дрехи ,аксесоари, козметика....
Е, имаше време, когато искаше книжки ,илюстровани енциклопедии, глобуси,но в момента сме тинейджъри Mr. Green.

# 87
  • Мнения: 25 651
Подаръка за коледните празници ми е голям проблем винаги. newsm78 Все разочаровано е моето дете. Май като че ли ще се спра на парфюм и може би малко декоративна козметика ако ми хване око нещо. newsm78

Защо не я оставиш сама да си избере подаръка? Вече са големи, за да вярват в Дядо Коледа и да държим на изненадите. Предпочитам да подаря нещо, което сам си е избрал, отколкото да го изненадам и разочаровам.

ПП От години по-големите и скъпи желания остават за Коледа и РД. Радостта от подаръка е много по-голяма, когато е копнял няколко месеца за него.

# 88
  • Мнения: 4 380
За нищо не копнее моето дете- всичко си има и това което поиска го получава тогава когато го поиска. Съответно коледните подаръци не са нещо желано и мечтано и не носят особенна радост. newsm78 От една страна не иска сама да си избира за да е изненада, от друга никога не знае какво би искала...и накрая е разочарована. Sick Дрехи не смея да купувам без нея- прекалено особен вкус има. Подарявам аксесуари и козметика. Миналата година заложих на скъпо бижу, но повече няма да купя. Не че не го носи, носи и още как...но на момента когато го получи беше ужасно разочарована.
Сега се сетих кое може да я зарадва....нова преса за коса. Старата и нещо загуби мощност. newsm78

# 89
  • Мнения: 62
подарий едно братче или сестричка-когато бъде малко лишена ще се радва на всичко

Общи условия

Активация на акаунт