Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Ще разчитаме и на вас ако имате идеи къде можем да се съберем да го споделите с нас. Ние от своя страна ще проверим всички възможности.

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще разчитаме и на вас ако имате идеи къде можем да се съберем да го споделите с нас. Ние от своя страна ще проверим всички възможности.

Ами честно казано, нямам кой знае какво въображение. Сутрешното предложение е добро много, другото е театъра.
Миналата година ги водих на Коледен купон от службата на свекърва ми, беше точно тип викторини и игри, имаше танци, каниха децата, имаше клоуни и фокуси. Беше наета специална фирма.
Частта с клоуните и фокусите им хареса и им задържа вниманието, но повечето време бяха игри и децата, които излизаха всичките бяха 6- 7 годишни и малките скучаеха. Затова имах впредвид, че предпочитам първото, а от към идеи съм зле  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Изхождайки точно от тази гледна точка, че интересите на децата се различават, решихме тази година да ги разделим на две възрастови групи. Ще продължим да търсим най- добрите оферти и за малките и  за големите  bowuu

# 18
  • Мнения: 3 034
аз с едно на 1 год. и едно на 5 год. къде съм ?

само да кажа, че тази 5-годишната много трудно се включва в общи игри и състезания, докато 1-годишната е като торпедо - първа навсякъде.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
 Joy Значи си за големите.

# 20
  • Мнения: 3 034
Joy Значи си за големите.

май така ще направим.
 чакам предложението за големите и идваме всички маскирани, после шитвам децата и отивам на Коледния купон. и накрая, ако оцелея, ще пея... Joy

# 21
  • Мнения: 3 861
Joy Значи си за големите.

май така ще направим.
 чакам предложението за големите и идваме всички маскирани, после шитвам децата и отивам на Коледния купон. и накрая, ако оцелея, ще пея... Joy

Ето това се казва приказка!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 114
Децата ми са на 5 и 9 години, съответно ще чакам офертата за по-големите. Пак ли за 22-и предвиждате го предвиждате?

П.П. Доня Коприва, ти не беше ли с ник Lilly преди време?  newsm78
Миналата година се срещахме да ти дам парички само за книжките, защото не можахме да дойдем на празненството, и като те видях на купона на 17-и, бая се чудих къде сме се виждали.... Grinning , обаче тази тема сега ме подсети.

Извинявам се за OFF-a.... Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 2 161
Аз съм за купона с малките.
Това , вместо  "запис"  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз съм за купона с малките и се записвам

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
Децата ми са на 5 и 9 години, съответно ще чакам офертата за по-големите. Пак ли за 22-и предвиждате го предвиждате?

П.П. Доня Коприва, ти не беше ли с ник Lilly преди време?  newsm78
Миналата година се срещахме да ти дам парички само за книжките, защото не можахме да дойдем на празненството, и като те видях на купона на 17-и, бая се чудих къде сме се виждали.... Grinning , обаче тази тема сега ме подсети.

Извинявам се за OFF-a.... Embarassed











Тя е!

# 26
  • Мнения: 3 835
Исках да кажа, че е Лили, но нещо не ми се получи  Thinking

Ами защо не си редактира  предишния пост? Laughing Лили с тези превъплъщения, само обърква хората, но пък коледните й маскирани партита, са един път. Heart Eyes

Записвам се да чакам партито за големите лапета. Hug

# 27
  • Мнения: 3 861
Повдигам темата, тъй като имаме и втора оферта за по малките

Добавила съм я към първия си постинг.

Трябва в рамките на 2-3 дни да решим къде да бъде партито и да се запази датата, затова моля ви, гласувайте в анкетата за да знаем какво  да правим с Рада.

Аз заминавам днес за Банско, така че всичките си въпроси оттук нататък отправяйте към Рада  Twisted Evil , а аз обещавам най тържествено, че ще се веселя юнашки и за вас  Hug .
Честна пионерска

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 13:31 от доня КОПРИВА

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
Искам да добавя, че в театъра е възможно и по- големите деца да дойдат. Стига да им бъде интересно. Иначе за тяхната забава, чакаме оферта в четвъртък.

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз пак с въпроси  Blush

Като гледам анкетата, не мога да разбера - при всички случай ли ще има две събирания / за по- малките и за по- голямите / или трябва да се избере едно от двете места? Защото така поставена анкетата ми се струва, че трябва да се избере само едното място  Rolling Eyes

А иначе сега ще се допитам до сестра ми, къде предпочита тя да ги заведем, че и на двете места множко ще им дойде. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт