Как стерилизирате шишетата на бебчо?

  • 2 721
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ползвах стерилизатор за МФ, много бързо и лесно ставаше, мисля, че е голямо удобство. От няколко седмици вече не стерилизирам.
Таблетки ни подариха в болницата, но така и не стигнах до тях, стоят си неотворени в опаковката, така че не знам там как се действа Wink.

# 16
  • Мнения: 40
Може и да съм в грешка, но ми се струва че видях някакъв стерилизатор на Avent за над 200лв и за това написах че са скъпи. В интерес на истината още не сме стигнали до тази покупка и не съм проучила добре цените. Ако са по 20-30лв, разбира се че не са скъпи.

# 17
  • Мнения: 40
Просто ми се искаше да знам как практикуват повечето мами - ние нали сме новобранци (бременна съм в края на 6-ия месец и ми е за пъви път) и се учим  Laughing

# 18
  • Мнения: 187
Aз изварявах за 15минути, до 6 месец всеки ден,а след това веднъж седмично.

# 19
  • Мнения: 864
Купих си една голяма тенджера от пазара за 5 лв и изварявах по стария метод.
Отнемаше ми 10 мин. от времето.
Стерилизатора за мен е излишен разход.
Времето ще мине толкова бързо.
[/quote]
И с трите си дечица съм изварявала а и още изварявам като нашите майки 

# 20
  • Мнения: 4 451
Ползвах стерилизатор на Авент.

# 21
  • Мнения: 2 677
Не ги стерилизирам.

# 22
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Ползвах стерилизатор на Авент.
И аз така Peace

# 23
  • Мнения: 1 174
Ползвах стерилизатор на Авент,но има и на Бертони за 17-18 лв. Peace

# 24
  • Мнения: 625
Ползвах стерилизатор Беиби лукс(12-13лв. Joy) за микровълнова Peace

# 25
  • Мнения: 598
Стерилизирах първия месец само и то само когато ползвах нови шишета или биберони. Тоест само за първото им ползване. После с топла вода и сапун и четка. Стерилизирането беше в тенджерка, но просто бързо ми мина мерака за стерилизиране. Не съм държала детето си в стерилна обстановка никога, то и в болницата не беше особено стерилно с тези хлебарки... При стерилизирането проблемът е ако шишетата са от някакъв вид пластмаса, имаше наскоро тема по въпроса за опасните шишета. Ако са стъклени, няма проблем. Но моите са пластмасови...

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Използвам таблетките и най-вече разтвора за стерилизиране. Когато Ники е при баба си и дядо си те са си намерили един по-голям съд и в него си правят разтвора за стерилизация.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Стерилизирах в иенски съд в микровълновата.

# 28
  • Мнения: 4 621
Използвах стерилизатор - беше ми най- удобно Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз стерелизирах в стерилизатор за микровълнова. Има на Чико по 25 лв.

Общи условия

Активация на акаунт