Набор 2001 (5)

  • 14 025
  • 287
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 886
ЗА компютъра днес купихме на крис много ми хареса утре ще с нимам и покажа  Trillian  истинския няма толкова да е забавен колкото този .тойима програми за помагане на раазвитието с цел учение на детето.Моя иска лаптоп и макар и имитация ще го има.не мога да си позволя сума пари за оригинален лап топ Peace

# 151
  • Мнения: 7 263
Момичета имате резервация за 08.12  от 10 часа в кино Арена Младост!
Купона ще е час и половина, за други подробности от понеделник натам контактувайте с Меги  Simple Smile

# 152
  • София
  • Мнения: 39 856
Разгледах лаптопчетата, но Дияна няма да мога да я излъжа с нещо такова. Екрана ми се вижда супер малък. Моята щерка продължава да държи на влкачето от Дядо Коледа, но ще видим да е някой друг път.
Уф, сетих се за култовата реплика
- Тате каза че ще ми купи колело, ама друг път! Simple Smile

# 153
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен!

Както разбрахте, вече е уговорена срещата, направена резервация и оставено капаро. Анкетата ще я махна, вече не е необходима.

Много се надявам да се съберем... И така 8 декември, събота, 10.00 часа, Кино Арена Младост, Детския кът.

Казвайте кой ще идва, Лени е уговорила за 10-на деца. Не че другите ще ги върнат  Laughing, въпроса е да не останат само 2-3 накрая, след всички уговорки.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 09:06 от М_е_г_и

# 154
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Живот и здраве, ще дойдем! Не обичам да се заричам

# 155
  • Мнения: 636
На 8 декември - тази събота, в 10 часа ние с Криси сме на линия.

# 156
  • Linz
  • Мнения: 11 619
90% и ние ще дойдем.

Детският лаптоп е нещо различно от компюръра на бюрото. Според мен е много полезна и занимателна вещ. Аз ще купя такъв по Коледа, че сега съм затруднена покрай други харчове.

# 157
  • Мнения: 535
Здравейте! Hug

Ние май няма да дойдем на партито Confused най вероятно Петето ще ми я вземат този уикенд ще ходи до Пампорово с баба и дядо.Нищо де по нататък може пак да се организираме  Hug
Да ви питам  Rolling Eyes от кога трябва да се ориентираме за у-ще  newsm78 Много чета из форума,че държавните у-ща не били добри,учителите лошо преподавали....и пр.вие какво мислите  Thinking наистина ли частното у-ще е най добър вариянт Rolling Eyes или нещата не се точно така.. както се пише... Rolling Eyes

# 158
  • София
  • Мнения: 8 941
Много ме запалихте с този детски лаптоп, дайте някакъв линк, или откъде мога да купя такъв. Искам обаче да е читав, не някоя бебешка играчка със свирещи копчета.

# 159
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Jessy I, не е точно така. В много частни у-ща пишат добри оценки на децата, дори и да не заслужават. Нали си плащат. Съответно и нивото им е и доста ниско. В държавните е въпрос на късмет на какъв учител ще попаднеш.

# 160
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Да, и аз поне в този форум, съм чела повече мнения в полза на държавните училища. Но признавамя че не съм изчела всички теми (то е и невъзможно де).

# 161
  • Мнения: 535
Точно това се чудя дали си заслужават парите тези частни у-ща  newsm78 да ти гарантират добри преподаватели, а не просто една по луксозна обстановка... Naughty Да ви кажа честно тук в БГ нищо не ме учудва вече всичко се прави само за пари  ooooh! За това и се допитвам до вас  Hug на какво мнение сте...Иначе до нас има хубаво у-ще поне така ми се вижда и от някои майки имам не лошо инфо за него  Laughing Сега се чудя дали си заслужава да я запиша в  частно у-ще или държавно  Rolling Eyes Ако наистина всичко е ей така за името ...без покритие значи парите не си заслужават  Thinking 

# 162
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм категорично за държавно училище. Познавам много учители, включително майка ми е учителка и имам поглед върху нещата. Не стига, че са скъпи, ами и нивото е слабо. Естествено изключение правят училищата от ранга на Американския колеж.

# 163
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Много моля да обърнете внимание. Утре на обяд трябва да говоря с момичето от Детския кът на Арената. Трябва да уточним дали ще поръчваме нещо за хапване на децата (тъй като 10 часа е ранен час, много е възможно да не могат да ни приготвят на момента нещо, трябва да поръчаме предварително). Знам че има пици... някой ако е ходил там, може да каже какво друго има.
И трябва окончателно да се преброим.

Засега Констанца на Гита Ог, Криси на ane_sim, Александра на Рени, и мойте двамата...  Всъщност Рени ще вземеш ли и малката?

Хайде по-сериозно... има 7 гласа за тази дата. Дадени са 30 лв. капаро.

Значи, колко деца и какво ще поръчаме - трябва да кажа утре на обяд.

# 164
  • Мнения: 3 886
Пишете и нас Peace

Общи условия

Активация на акаунт