ГЛЪТНА копче от телефон

  • 4 411
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 230
ние имаме 1 кош с чесалки,вси4ко което се предлага на пазара в момента Rolling Eyes,НО най са ни вкусни забраненит не6та, като кабели,мебели,коп4ета,носни кърпи4ки(от тях бе6е глътнала лепенката която ги залепва,но я повърна за 6тастие нея)
та тази сутрин го няма6е коп4ето номер 9 Mr. Green
следобяд ще докладвам 4е поне на някоя мама ако и се слу4и д знае как да практикува.Иначе като я погледне6 дъщеря ми няма изоб6то вид на глътнало коп4е дете Twisted Evil
Ще из4акам до утре ве4ерта и ако го няма ще се обадя на педиатърката ми , 4е тя имам 4увство 4е нищо няма да помогне.Дано излезе следобяд -към 14часа обикновено я вършим тая работа  Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 1 237
И моята дъщеря си беше хапнала няколко такива ,но няма страшно,ще ги изкара.Освен това те са гумени,така,че не се шашкай чак толкова много.

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
....Освен това те са гумени,така,че не се шашкай чак толкова много.
Peace

На една приятелка детето ги "махаше" всичките копчета.Засичали сме за колко вреем унищожава телефона  Joy
И моят син прави същото , но ги плюе-за щастие!!! hahaha

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не се притеснявай, голямата ми дъщеря беше глътнала батериите- 2 броя от същия тип телефон.Хранете се само с картофено пюре и на втория, третия ден ще го изкара. newsm78 newsm78

Това вече е за притеснение. Батериите се окисляват. Иначе гумено копченце от телефон ще излезе безпроблемно.

# 19
  • Мнения: 2 159
ох нашата изяде копчето на дистанционното, но нито вдигна температура нито нищо - слава богу

# 20
  • Мнения: 230
koga li prestavat da si slagat vsi4ko v ustata newsm78

# 21
  • Мнения: 230
izaka go sled supata i pureto  newsm10
uspokoih se ve4e, 4e i barzo stana pri nas takmo ot sutrinta se vjivqvam v inspektorskata si rabota  Laughing

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А, честито!

# 23
  • Мнения: X
За следващия път да знаеш - не се шашкай а сваряш картофи и ги правиш на пюре. Иван беше на 2 год и малко, когато изяде 2 стотинки. От лекарите в хирургията разбрах ( а и от мамите тука най-напред), че се дават картофи, защото пюрето е гъсто и разтегливо...като дъвка става и има способността да обгръща чуждото тяло , като става на топка. Така се изаква лесно. Peace

# 24
  • Мнения: 2 159
valentina_p браво радвам се че всичко е минало благополучно Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
#Crazy
на 10м сме и преди малко докато гризала телефона си(онея от всико по 1лв,пластмасовите дето свирят и отгоре свети антенката) глътнала едното копче
на някои случвало ли му се е и дали ще го изака и кога да го очаквам newsm78




Да,случвало ни се е.Точно с тези телефончета.Бяха останали 3 копченца,докато я хвана "на местопрестъплението"  Laughing Всичко си излезе нормално,по естествен път Wink

Браво,че сте се оттървали! Peace

# 26
  • Мнения: 589
Не се притеснявай, голямата ми дъщеря беше глътнала батериите- 2 броя от същия тип телефон.Хранете се само с картофено пюре и на втория, третия ден ще го изкара. newsm78 newsm78

Това вече е за притеснение. Батериите се окисляват. 

Точно това щях да кажа, в такъв случай освен изваждане на батерията възможно най-бързо, трябва да се направи и промивка, а мисля че и лекарства се изписват 

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, дай по-консистентно папо, за да си има копчето компания. Ще излезе, нали е малко, няма да го срежат за 1 копче.

# 28
  • Мнения: 4 451
koga li prestavat da si slagat vsi4ko v ustata newsm78
Не помня добре, но май около 2-годишна възраст.

Общи условия

Активация на акаунт