парфюмите на фм груп

  • 26 781
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Добре де, в крайна сметка може ли да се види в сайта им имитации на кои парфюми имат и как може да се поръча. Аз например от форума научих за съществуването на тези ФМ груп, какво остава да познавам и представител..... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 504
В сайта им не може да видиш какви парфюми предлагат, абе общо взето в сайта им нищо не може да видиш. Питай за кой парфюм се интересуваш аз ще ти кажа дали го има  Peace

# 17
  • Мнения: 408
Например лилавата перла на Кашарел-подариха ми миналата година колежките, обаче ми е скъпичък да си го купувам сама. Има ли такива дистрибутори в Сливен?

# 18
  • Мнения: 572
Аз досега съм си взимала два - Нина на Нина Ричи и Crystal Noir на Версаче. И съм много доволна.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 160
Да попитам и аз, мен Миракъл ме интересува и евентуално "свръзка" в София...

# 20
  • Мнения: 776
Купих си In2U на C.K., a на мама подарих един на Армани, бях много скептична, но останах приятно изненадана! За 20 лв. е повече от добро качеството  bouquet. Особено два аромата, сред многото мостри, които мирисах Crazy и които познавам добре, ми направиха впечатление за трайността и максималното доближаване до оригинала - Hypnose на Ланком и Angel на T.M. Аромат, който не е "догоден" Laughing беше Chance на Шанел. Друга забележка май нямам Mr. Green Сигурно пак ще поръчам!
Споделете за парфюмите с феромони Hug Ползвали ли сте и действат ли опияняващо Crazy Flutter Laughing на срещуположния пол?

# 21
Очарована съм от тези парфюми! Бях много предубедена, винаги съм била разочарована от тестери, имитации и римейкове на оригинални парфюми, но тези наистина са много добри и за 20 лв са без пари. Подкрепям и за душ геловете - изключително качество, а тялото ми ухае цял ден на любимия парфюм. Не съм пробвала с феромони, и мен ме интересува имат ли ефект и как действат.
А, щях да забравя, детските също са прекрасни!

# 22
  • Мнения: 1 952
Имам DKNY-Red Delicious, може и да полудявам, но понеже имам и оригинала, ми се струва, че имитацията е по- траен, много съм доволна. Взех го на примоция- 16 лв.

# 23
И аз така. Взех си на Дона Карън цялата серия - парфюм, душ гел, боди лосион,  дезодорант и рол-он. Страшно съм доволна, не откривам никаква разлика с оригиналите, а съм дала десет пъти по-малко пари. На мен пък вообще не ми пука в какво шишенце ми е парфюма. Каквото и да е шишето, като свърши парфюма го хвърлям. Вярно, че някои са произведение на изкуството, ама не ми се дават по 100 лева за едно шише. За мен е важно съдържанието.

Smiling, каква е цената на парфюмите с феромони и има ли на Дона Карън от тях?

# 24
  • Мнения: 491
Парфюмите с феромони са по 23 лева, на Donna Karan с феромони има дамския DKNY Be Delicious. Страшно се припокрива с оригинала. В началото е плодов, в средните нотки има амбра и сандал, а в крайните - много роза.
Иначе за феромоните незнам - не съм си вземала. Мога да пробвам да взема за мъжо, та да видя как ми действат Simple Smile

# 25
  • Мнения: 472
хубаво де , ние къде да ги видим тез имитации!
По магазините има ли ги ?

# 26
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз също съм много доволна от тези парфюми Peace

# 27
  • Мнения: 1 095
В сайта наистина не може да се види какви парфюми има , има ги в каталог и аз много се чудя дали да им стана дистрибутор  newsm78 и сигурно ще стана  Thinking
Ами всъщност опаковката е една за дамските аромати и една за мъжките.
Може би затова ! Peace

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ползвала съм само един с феромони
Останах очарована  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 095
Изкушавам се и аз да стана представител! Трябват ми подробности, ако е възможно Embarassed
Не е кой знае каква сложнотия
Аз станах,но на този етап нямам време да се занимавам.
50 лв. е старт пакета,който съдържа мостри, каталог и книжки за маркетинга.
Това е ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт