мъглата

  • 2 415
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Не излизаме когато има мъгла, дъжд или вятър

# 16
  • София
  • Мнения: 7 039
И сега не го извеждам, когато има мъгла.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Досега не съм го извеждала в мъгла, но днес трябваше да отидем за хляб, няма кой да вземе, но надявам се да не ни се налага да излизаме в такова време.

# 18
  • Мнения: 1 701
Мъглата е по-гадно нещо от вятър и дъжд взети заедно!  #Cussing out Излизаме за 1/2 час до кухнята и толкоз...  Naughty

# 19
  • Мнения: 3 376
Аз не знаех за мъглата,че е толкова опасна,но днес когато ми се наложи да изляза за малко майка ми ме предупреди,че е по-добре да не извеждам детето изобщо... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 506
Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
и всякакви вируси
Ние също не излизаме на разходка,но на обед ходим да взимаме храната от кухнята и това е.

# 21
  • Мнения: 5 362
Като се замисля в такава мъгла май и аз не съм извеждала Калина Thinking
А и сте толкова мънички... По-добре се забавлявайте вкъщи Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз не съм извеждала в мъгла.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Я си стойте в къщи, това е такава влага....

# 24
  • Мнения: 545
Лора е почти на шест месеца,досега винаги сме излизали,дори онзи ден като валя сняг,но на тази мъгла не я извеждам!Вече втори ден сме затворени,а и тя е особено кисела,защото вкъщи само дремва за по 20мин,а е свикнала навън да спи по три часа!Надявам се утре да се вдигне гадната мъгла!

# 25
  • Мнения: 636
Може би вече си си отговорила на въпроса - при мъгла си стоим вкъщи!

# 26
  • Мнения: 8 999
Мъгла, силен вятър или проливен дъжд - избягвам да извеждам. Дори и сега, когато вече са големи.

# 27
  • Мнения: 311
Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Именно!Никога не излизаме в мъгливо време!

Аз също

# 28
  • Мнения: 247
Както са писали другите момичета, мъглата е преди всичко мръсотия. Мръсният въздух остава ниско долу и ние го дишаме. Но всеки сам си преценява дали да разхожда детето си. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 148
Сега е бъкано от бацили и вируси, стойте на топло

Общи условия

Активация на акаунт