Житна диета

  • 119 809
  • 522
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 092
Влизам и аз в отбора!   bouquet

Започвам от 82 кг. и смятам засега 2-3 дни да изкарам, а ако мога и повече. Само че ще си сварявам житото напълно, защото съм много зле със зъбите. Ако има ефект - добре, ако не - здраве да е.

Лек и успешен ден на всички житенки!  Grinning

Ако си вземеш от обикновеното жито и без варене става  Peace

# 316
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , момичета!
Аз съм провал за диетата  Blush Blush Blush първия ден - добре стриктна , втория де цял ден стриктна , вечерта оливане Embarassed на третия ден същото като на втория  Embarassed Embarassed Embarassed И днес си хапвам жито , но не го броя за житен ден, че додовечера може пак някой провал да направя. Затова давам отчет като за еднодневна житна диета - 0,700
Убеждавам се, че това не е моят режим, въпреки че ми е вкусно житце с мед и не усещам глад, но съм си лакомия и това си е.
Успех на всички! И много свалени кг и прочистени мадами!

# 317
  • Шумен
  • Мнения: 318
Сама ли съм останала?

Аз да се отчета все пак. Снощи малко се поизложих. Но съм доволна, че задържам, защото последното смъкнато килце ми е съвсем прясно смъкнато. Grinning Днес ще пробвам отново. Дано издържа, че никак не е лесно (особено вечерта).

Лек и успешен ден! Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 88
Не си сама. Аз съм осми ден, спазвам я стриктно, без нарушения, но вече започва да ми омръзва.

# 319
  • Шумен
  • Мнения: 318
Ивон, колко смъкна досега? Кажи моля те, че да се стимулирам малко. На мен на втория ден вече ми е омръзнало. Не трябваше да слагам меда в житото. Сега хапнах първите 3-4 лъжици и някакви гадни киселини ми се надигнаха. Sick

# 320
  • Мнения: 88
Минус 4 съм. Ако наистина го искаш, ще успееш. Кураж!

# 321
  • Шумен
  • Мнения: 318
Съжалявам, много е трудна за мен. И днес не издържах. Не търпя на глад. Ще мина на нещо не толкова строго.
На оставащите желая много смъкнати килограми. Peace

# 322
  • Мнения: 278
Аз успях да издържа само три дни и се отказах. Сладкото ми идва прекалено много в тази диета. Сега съм на Скардейл. Дано там проявя повече воля. Успех на всички! Hug

# 323
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
....

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 17:48 от Danielka1

# 324
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Честита Баба Марта ,житни момичета!

# 325
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен.
.... обърках нещо с един цитат   Embarassed
Исках да кажа, че за да стане меко житото за покълване, аз го слагам в термус и го заливам с гореща вода. Така стои до другият ден , няма нужда от варене и си е запазило полезностите.....

Имам молба, ако някой знае да сподели, житният режим  при кои здравословни проблеми помага.

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 17:14 от Danielka1

# 326
  • Мнения: 958
Danielka1,не съм влизала в темата и чак сега видях въпроса ти,извинявай за забавянето,
Цитат
Онези, които имат слаб стомах или слаби гърди, нека се подложат на житен режим за 2-3 месеца. През това време не трябва да употребяват никаква друга храна, освен сурово жито, изчистено, измито, без прах.
,виж цялата статия тук Hug

# 327
  • Мнения: 1 685
 PeaceКъм успелите с диетата-Дайте отчет в килограми Hug

# 328
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Приключих режима на Дънов в петък-14.03.Аз от самото начало бях решила да го направя 5 дни .
За тези 5 дни съм минус 3 кг.Според мен не е никак сложен,чувствам се добре,сега два дни продължавам на супички,а после малко постни ястия.
Пожелавам успех на всички ,които имат желание да проведат този режим-най-вече с мисъл за здравето и ползата му за организма,защото житния режим на Дънов не е диета  bouquet

# 329
  • Мнения: 958
Има ли някой тук Laughing

Общи условия

Активация на акаунт