Житна диета

  • 119 686
  • 522
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 6
dona_korleone - и аз мислех всеки месец да си правя житна, но от февруари да сега - нищо. Този месец стана от как съм във форума и се амбицирах. Пожелавам ти да успееш. А за лунната най-добре е да влезеш във съответния форум - на първа страница си пише всичко. Аз вече няколко пъти лунувах успешно и мисля да продължа. До сега си мислех, че са измислици това с луната ама се оказа истина. И едва сега се усещам  че има дни, в които наистина не ми се яде, но си хапвам  защото "така трябва".
Успех  Hug

# 511
  • Мнения: 320
Мерси за пожеланията, дами!!!
dona_korleone - и аз мислех всеки месец да си правя житна, но от февруари да сега - нищо. Този месец стана от как съм във форума и се амбицирах. Пожелавам ти да успееш. А за лунната най-добре е да влезеш във съответния форум - на първа страница си пише всичко. Аз вече няколко пъти лунувах успешно и мисля да продължа. До сега си мислех, че са измислици това с луната ама се оказа истина. И едва сега се усещам  че има дни, в които наистина не ми се яде, но си хапвам  защото "така трябва".
Успех  Hug

Да, ще прегледам и лунната диета. Пък не пречи мога и нея да пробвам, но определено засега съм много доволна от житната. Ако може и тези килограми да запазя, цена няма да има. Хайде ще ви оставям, докато не са затворили магазините - нали ми препоръчахте да започвам със смяната на гардероба. Зашо да не стартирам днес? До скоро и успех.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, момичета! Hug

Аз отчитам тотален провал на моята житна диета Crazy вчера, а днес си забравих житото в къщи Twisted Evil и реших, че минавам на страхотната диета  Peace
Явно в момента не мога да се настроя на вълна житна диета Sad

Пожелавам ви много свалени килограми! newsm10

# 513
  • Мнения: 6
Ох! Стига жито. Сънувам го вече. Утре лунувам и после - каквото сабя (кантара) покаже.

# 514
  • Мнения: 40
еХХХХХХХХ, НАЙ-ПОСЛЕ ПРИКЛЮЧИХ С ЖИТОТО...
След 15 мин. влизам в лунуването, утре водица, а след това в Страхотната дружина се връщам...
това не беше моят режим, но не означава че не е вашият момичета - не се отказвайте от мечтите си да изглеждате добре... Hug

# 515
  • Мнения: 327
Здравейте момичета  Hug
От 26.11 съм на житната, резултата за 3 дни е - 3 кг!!! Чуствам се отлично, не ми прималява както при други диети. Искам да ви попитам как правите захранването  Sad Миналата година по това време пак правих житната за 5 дни /свалих 4 кг/, на шестия ден започнах безвъглехидратната, но 7 дни не свалих нищо, при все че спазвах стриктно диетата. Обяснявам си го с факта, че от въглехидрати преминах на белтъчини и мазнини ....
Почти изчетох темата, но не разбрах по време на захранването яде ли се пак жито + морков, ангелска супа и т.н или директно се преминава на плодове и зеленчуци
Предварителни ви благодаря за отговорите! Нямам възможност да пиша често, но най-редовно чета тук  Wink

# 516
  • Мнения: 958
Здравей,modana, обяснимо е да спреш да сваляш, въпреки че след житото си минала на друга диета, хубавото е, че си го запазила и не си върнала сваленото, браво Hugпървите дни на диетата винаги се губят много килограми. Като намалиш рязко калориите и по-точно въглехидратите и само от обезводняващото действие губиш 3-4-5 кг ВОДА ,оттам нататък почва трудното и е хубаво да си избереш по-дългосрочна диета ако искаш процеса да продължи, това зависи от това колко кг искаш да сваляш .А иначе за захранването е добре да вкарваш постепенно храните като  солта се включва на втория-третия ден, олиото на пети-шести, месото се включва последно, HugДа не ям нишестени зеленчуци като картофи например си е моя модификация на диетата с цел да продължа да смъквам и след приключването и, за съжаление обаче си остана в сферата на намеренията Mr. Green

# 517
  • Мнения: 958
Има ли желаещи за няколко житни дни през декември HugАз лично смятам да направя още едно житуване от 7.12, след Никулденския шаран(или там каквато риба е)  Animal Tropical Fish, въпреки че пълнолунието е след няколко дни.Ще се радвам на компания, момичета Hug

# 518
  • Мнения: 327
Днес ми е 9-ти ден, - 5 кг съм, чуствам се прекрасно  Laughing
Чудя се дали да не продължа след 10-тия ден..... Имам още 3-4 кг за смъкване
Jedira, благодаря ти за чудесната тема!    bouquet

# 519
  • Мнения: 6
modana браво на теб, но мисля че ще ти писне. Ако мислиш, че можеш - продължавай. Аз я правих близо 2 седмици през ноември с дружинката тук от форума. Накрая много ми беше писнало. Свалих и аз 3-4 кг за тези дни. Сега постя. Но и аз като jedira се триумя дали да не направя още някой житен ден през декември. Тук на работата "зарибих" една колежка и тя е втори ден на жито и -1кг. Може и аз да се включа от 7ми, че на 16 и 17 саъм на банкети  ooooh! .
Хайде заедно да пожитуваме и да сваляме кг.  Hug

# 520
  • Мнения: 4 344
запис и от мен!
мдаа, jedira ,благодарско за страхотната темичка и това,че я сподели с нас! Hug
 modana ,страхотен резултат!честито! Peace
 petinka_vd ,радвам се,че ще сме заедно! Hug

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Момичета, според правилата на форума темите в "Диети ..." ще се заключват на 30 страници. Имайте го предвид.

# 522
  • Мнения: 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353805.0
Това е новата тема.
Заповядайте.
Да отслабваме заедно!  Hug

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:43 от ЗлаВещица

Общи условия

Активация на акаунт