Как да разкарам шкембъла и любовните дръжки?

  • 15 516
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Много зеленчуци-при тях е интересно че се горят повече калории за обработката им в стомаха отколкото те  съдържат.

Хм,това е интересно наистина - не знаех,че е така!Ми супер,още по-добре значи - хем полезни,хем се гори повече за обработката им! Grinning

Иначе и аз пия сутрин сока от 1 лимон,само че разреден с топла/хладка вода - някакси не мога така натюр да го изпия - киселее ми много Sick.А и мисля,че и с топла вода не е проблем,нали..?newsm78

# 16
  • Мнения: 116
Иначе и аз пия сутрин сока от 1 лимон,само че разреден с топла/хладка вода - някакси не мога така натюр да го изпия - киселее ми много Sick.А и мисля,че и с топла вода не е проблем,нали..?newsm78
Аз не мисля, че е проблем, но нека Поци каже. Даже с една лъжица мед ще се превърне в много здравословен коктейл. Особено сега за тоя сезон!

# 17
# 18
  • Мнения: 372
Поци, това за лимона е чудесно, има ли ефект ако се пие сутрин на гладно продължителен период от време?
Моят проблем са паласки и корем, особено сега . Имам велоергометър. Ще ми помогне ли ако сутрин пия Л- Карнетин 15 мин преди тренировка. Нямам време да изчакам поне 30 мин преди въртене, а вечер не ми са кара колелото. Да пия ли вече преди лягане 1 таблетка Л- Карнетин.
И още нещо: знам че се изчиства със зеленчуци и белтъчини, но аз не мога без ябълки, ям ги в големи количества, а ако съм само на белтъчини и зеленчуци ми се вие свят и трудно издържам повече от 3 дни

# 19
  • Мнения: 4 678
Почвам Peace
Има ефект от лимона сутрин на гладно Peace
И 15 мин става, но пий най малко по 2 грама ,а вечер по 1 грам Peace
Много добре,и аз ям ябълки по 5-6 на ден, но до 18 часа.Яж си  до 18 ч Peace
Яж ябълка 30 мин преди хранене,това е важно,не след Naughty
Наблегни и на морковете и изварата  bouquet
Ако има нещо питай  bouquet

# 20
  • Мнения: 116
Поци, не ми отговори за супите. Какво мислиш по този въпрос?

# 21
  • Мнения: 4 678
Благодаря   bouquet
А относно фитнеса, нямам възможност. След работа търча до детската градина да взема малката и после търча към вкъщи да домакинствам та като се прибере мъжо всичко да е готово. Та ако можеш нещо за в къщи, освен обръча, да ми предложиш. Но тъй като съм пълен лаик относно какво и как да направя за да има ефект, примерно коремни преси, колко серии по колко повторения, за да не направя пояса си просто стегнат и също така обемен, а да изчезне! И още един въпрос относно супите на Маги вкусна чаша: ям такива в работата сутрин една и на обяд една с 1 кренвирш, без хляб. Пише че на 100 гр съдържат 35 ккал, мислиш ли, че е диетично или само си въобразявам така?
 

Без зала ,трудно ще постигнеш нещо ooooh!
Коремни не прави повече от 1 на седмица,да речем 3 серии по 20 повторения ,че ще станеш по-широка в кръста
Корема не сваля с преси ,а с кардио.Затова съветвам или уред закупен, или залата Peace
За супите ,за мен са вредни като газираното и пърженето  bouquet
Лично мнение,не искам комент Wink

# 22
  • Мнения: 116
Благодаря ти, Поци!   bouquet
Ще взема да си купя един велоергометър с парите за ботуши за рожденият ми ден  Mr. Green
Съчетано с обръча и съветите ти за храната мисля, че ще има страхотен ефект. Дали има такова чудо, без кой знае какви екстри на добра цена?! Нещо от сорта на 100 - 150 лв примерно / толкова ми дадоха за ботушите / Wink

# 23
# 24
Здравейте и от мен! Аз пък искам да запитам за гребен тренажор. От днес имам и такъв уред в къщи / след велото/. Някакъв „спец” много го прехвалил на мъжа ми за доста мускулни групи... та искам да запитам някой по-компенетен дали има някаква полза за жена да го ползва за коремна област или той е предимно други „мъжки” цели.
Благодаря!

# 25
  • Мнения: 4 678
Ползвай гооооо Peace

# 26
  • Мнения: 372
Поци, мерси за отговорите. Ще спазвам съветите ти. За изварата, колкото и да се старая ми е неприятна. А сирене ям много. Със сигурност е много вредно, но какво да се прави.
А защо казваш моркови, като  те имат ставнително висок гликемичен индекс?

# 27
  • София
  • Мнения: 9 111
Да се включа и аз с въпрос  Embarassed ... Какви упражнения трябва да правя във фитнеса за премахването на въпросните любовни дръжки и паласки  Embarassed?
Наблягането на белтъчно храна- мляко, млечни продукти, месо (нетлъсто имам предвид) и яйца до какво води? Че аз май съм склонна да хапвам повече такива неща... Много ми е трудно да се лишавам от тези неща  Cry

# 28
  • Мнения: 958
zazu1,това можеш и в къщи да си го правиш,ако нямаш гирички вземи две шишета минерална вода от 500мл,значи:вземаш по една гира във всяка ръка и с леко разкрачени крака правиш наклони  ръце до тялото,колкото повече-толкова повече PeaceДругото упражнение за талия,което правя в нашия фитнес е на един уред,изглежда като диск,върху който стъпваш и се хващаш за две дръжки,въртиш се около собствените си крака като ако сложиш и тежести движението е по-трудно и съответно повече се товариш bouquet
Намаляването на въглехидратите в менюто ти и увеличаването на белтъчините води само до едно-отслабване!Белтъчините в храната помагат за растежа на мускулите,а мускулите от своя страна топят мазнините,така че едно тяло с по-малък процент мазнини и с повече мускули изглежда,както го наричаме "стегнато" ако искаш попрочети малко за Нисковъглехидратното Хранене тук:
http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 09:00 от jedira

# 29
  • Мнения: 4 678
Да се включа и аз с въпрос  Embarassed ... Какви упражнения трябва да правя във фитнеса за премахването на въпросните любовни дръжки и паласки  Embarassed?
Наблягането на белтъчно храна- мляко, млечни продукти, месо (нетлъсто имам предвид) и яйца до какво води? Че аз май съм склонна да хапвам повече такива неща... Много ми е трудно да се лишавам от тези неща  Cry

Прави кардио Peace
Храната да е белтъчна,води до отслабване  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт