Как да спасим едно дете от майка му

  • 16 241
  • 456
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 606
Мария чернева от Канал 1 се зае със случая, опитва се да се свърже с лекарите да видим какво ще и кажат и ще ми се обади, при нужда да дам телефона на Вемби.Обясних и за полицайте, отговори ми така-"Нас не могат да ни лъжат"
Писали сме едновременно. Браво!  bouquet

# 76
  • Мнения: 5 393
Вемби се намира в Белодробното на 3 тия етаж доколкото разбрах.

Значи от 4-то казаха, че сигурно са отишли в друго отделение. Там са 3-4 отделения за деца. Отиват сега в интензивното на 3-я етаж. Аз им казах, че пак ще им звънна да науча развитието на случая. Казах, че трябва да уведомят ОЗД на територията на ко0ято живее семейството. Пак ще и мзвъна по-късно да ги питам какво е станало. Дадох им точни координати на клиникита.

# 77
  • Мнения: 15 758
do-do ne moga da pi6a meili i LS.drasni mi ti na ls i 6te ti otgovorq.ot 4 nikoi ne idval.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ох, дано се размърдат полицаите!
Добре, че vembi се обади и разгласи!   bouquet
Напишете какво става и как се развива случая.

# 79
  • Мнения: 15 758
az im dadoh GSM da mi zvannat no... sestrata kaza 4e sa zvanqli ot zakrila na deteto.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Не виждам причина да можеш да пишеш тук, но да не можеш да пишеш мейли.
Защо?

# 81
  • Мнения: 2 663
Пак говорих с репортерката, казах и, че ще пращат хора от 4 РПУ. Каза, че ще им звъни  да види какво ще и кажат.Жената ми звучеше заинтересована, много се надявам да даде гласност на случая!

# 82
pi6a ot animus toku6to se svurzah s 112 i ot tam prieha signala

# 83
  • Мнения: 457
Една позната от отдел закрила на детето към друга община им е звъннала да ги пита и после ми звънна да ми каже. И аз говорих с Александровска. Казаха, че имало такъв случай, но полиция нее идвала. Най-вероятно са ходили в някое от другите 3 отделения за деца с белодробни болести.

# 84
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Не виждам причина да можеш да пишеш тук, но да не можеш да пишеш мейли.
Защо?


Възможно е през браузъра на gsm-a да не може да отваря страници на е-пощи.
Предполагам ако и пратиш лично тя ще може да ти отговори, но иначе е малко трудно през телефона да ти влезе в профила.

# 85
  • Мнения: 7 474
Дано помогнат на детенцето Confused

# 86
  • Мнения: 2 663
Добре бе, не мога да си обясня, как така знаят и нищо не са направили-егати хората , как може такова безхаберие , все пак става дума за беззащитно малко дете, което с нищо не е заслужило такова отношение

# 87
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не виждам причина да можеш да пишеш тук, но да не можеш да пишеш мейли.
Защо?


Възможно е през браузъра на gsm-a да не може да отваря страници на е-пощи.
Предполагам ако и пратиш лично тя ще може да ти отговори, но иначе е малко трудно през телефона да ти влезе в профила.

Е Додо, представи си колко време ще и отнеме  Shocked
И за какво изобщо да ти пише мейл, каквото има да каже- го пише в тази тема. Какво по-различно може да ти напише в мейла?
Не знам ако можеш да помогнеш защо г,убиш време в излишни неща?!

# 88
  • Мнения: X
Очевидно смятат, че тяхната работа е само да го излекуват. Tired
Боже, боже!! Не мога да повярвам какви хора има на тоя свят!

# 89
  • Мнения: 2 716
Белодробното зад акушеро-гинекологията ли?
Направо ме хванаха лудите.
А като си помисля, че това шашаво семейство сигурно има поне още 2-3 деца  Close

Общи условия

Активация на акаунт