Как да спасим едно дете от майка му

  • 16 225
  • 456
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 457
кое е отделението? Точно!?

# 61
  • Мнения: X
vembi,нямаш ли възможност да снимаш с мобилен телефон или   поне да запишеш изпълненията на тази "майка"?

# 62
  • София
  • Мнения: 5 606
С Нова не мога да се свържа и аз.  На телефоните на дежурния ми вдигна някаква сестра, която се разкрещя, че такава майка няма. Защо ми се струва, че нещо не е наред?  newsm78

# 63
  • Мнения: 15 708
do-do pi6a ot GSM

# 64
  • Мнения: 2 070
ако детето е малтретирано по начина който описва Вемби
няма нужда от снимки,един преглед е достатъчен
звъня на БТВ

# 65
  • Мнения: 15 708
v bolnicata sum.toku 6to portierkata zaklu4i vhoda i ne puska svijdane.maikata ne znam kak se kazva

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 227

Добре,
все още очаквам мейл от теб.

# 67
  • Мнения: 2 897
vembi,нямаш ли възможност да снимаш с мобилен телефон или   поне да запишеш изпълненията на тази "майка"?

И на мен ми хрумна същото.

И как се оказа,че няма такива пациенти?Какво се опитват да прикрият?Потресена съм от хорското дебелокожие.

# 68
  • Мнения: 6 206
http://www.sacp.government.bg/index_bg.htm

Денонощна гореща телефонна линия за жени, юноши и деца, преживели насилие
(02) 981-76-86

Не вдигат на нормалните телефони може би, защото е събота и неделя. Но все някъде за цяла София трябва да има дежурен.
Но вярвам лекуващият лекар има тези телефони и кой от ДАЗД отговаря за тях. Веднага говори с него и искай да те свърже със служител на агенцията.

# 69
  • Мнения: 457
говоря с Александровска болница- има такъв случай. Бащата също не е добре. Майката не се лекува. А, сега ще им натрия сол на 4-то!

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Нямам думиииии!!!!!! newsm61 такива историй няма сигурно и в Африка в старните от третия свят... само тука може да се случват тези гадости

# 71
  • Мнения: 2 663
Мария чернева от Канал 1 се зае със случая, опитва се да се свърже с лекарите да видим какво ще и кажат и ще ми се обади, при нужда да дам телефона на Вемби.Обясних и за полицайте, отговори ми така-"Нас не могат да ни лъжат"

# 72
  • София
  • Мнения: 5 606
От Нова ми казаха, че нямат екип, който да изпратят и дамата ме посъветва да се обърнем към друга ТВ. ooooh! Това вече... Странно защо на мен сестрата така ми се развика от Александровска. В крайна сметка с друга ТВ разбрахте ли се?

# 73
  • Мнения: 22 867
Нямам думиииии!!!!!! newsm61 такива историй няма сигурно и в Африка в старните от третия свят... само тука може да се случват тези гадости

Ох, има ги за съжаление, но най-хубавото е, че vembi реагира. И другите мами. Дано всичко се развие добре за детенцето.

# 74
  • Мнения: 457
Значи от 4-то казаха, че сигурно са отишли в друго отделение. Там са 3-4 отделения за деца. Отиват сега в интензивното на 3-я етаж. Аз им казах, че пак ще им звънна да науча развитието на случая. Казах, че трябва да уведомят ОЗД на територията на ко0ято живее семейството. Пак ще и мзвъна по-късно да ги питам какво е станало. Дадох им точни координати на клиникита.

Общи условия

Активация на акаунт