Търся Мак - камиона на светкавицата Маккуин от филма "Колите"

  • 25 698
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
До всички заинтересовани  Wink - обадих се в магазина в Хиполенд и ги попитах дали имат играчката - казаха ми че ще заредят играчките от каталога около 5-6 декемри. Дотогава трябва да се изчака, за да се види играчката на живо, и в магазина не знаеха подробности - размер и т.н.
А в сайта, който даде Durango, в списъка от държави, в които доставят не е включена БГ, за съжаление.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
До всички заинтересовани  Wink - обадих се в магазина в Хиполенд и ги попитах дали имат играчката - казаха ми че ще заредят играчките от каталога около 5-6 декемри. Дотогава трябва да се изчака, за да се види играчката на живо, и в магазина не знаеха подробности - размер и т.н.
А в сайта, който даде Durango, в списъка от държави, в които доставят не е включена БГ, за съжаление.
И аз днес се обадих,само че ми казаха до 10 дни.
Питах дали е само камиона или и маккуин, не знаят  Thinking
Нареждам се иа з за такъв камион, някой, ако купи, моля да свирне

# 17
  • Мнения: 1 014
Ей, май ще станем много желаещите, ще изкупим стоката, само да дойде. Аз днес видях в едно магазинче Мак - голям, на каросерията са нарисувани Маккуин и Сали newsm78 май, но физиономията му (т.е. кабината) не е оригиналната от филмчето. Така е опакован, че не му се вижда предната част, но аз го установих , като разгледах опаковката - от долната страна има картинки. Който държи на истинския Мак да внимава. Иначе - беше с дистанционно и струваше около 33 лв. А и имаше още Сали, Маккуин и Луиджи (пак с дистанционно, но пак имитация, не са на Дисни (Мател).

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
в хиполенда в Ситито го има в сф
но май било конструктор???

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
в хиполенда в Ситито го има в сф
но май било конструктор???
Отчитам се с подробности: купихме Мак+Маккуин от Хиполенд, наистина е конструктор и е в една доста скромна кутия Crossing Arms, още не съм успяла да го разопаковам и сглобя,че Влади е постоянно с мен, ама като цяло очаквах друго ooooh!дано не се разочаровам(е), че аз съм по-голяма мераклийка от младежа hahahaОня ден измъкнах баща му от една среща да се засилва към Хипо-то,че количествата били ограничени и да не останем без.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ей, май ще станем много желаещите, ще изкупим стоката, само да дойде. Аз днес видях в едно магазинче Мак - голям, на каросерията са нарисувани Маккуин и Сали newsm78 май, но физиономията му (т.е. кабината) не е оригиналната от филмчето. Така е опакован, че не му се вижда предната част, но аз го установих , като разгледах опаковката - от долната страна има картинки. Който държи на истинския Мак да внимава. Иначе - беше с дистанционно и струваше около 33 лв. А и имаше още Сали, Маккуин и Луиджи (пак с дистанционно, но пак имитация, не са на Дисни (Мател).
Азира, къде си го видяла този Мак?

# 21
  • Мнения: 3 479
От няколко дни го има и в сайта игра4ките.ком.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
От няколко дни го има и в сайта игра4ките.ком.
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=4181
такива са и нашите от Хиполенд за 49.90
Отивам да ги сглобя

# 23
  • София
  • Мнения: 771
Имаме Мак като показания от Durango. Много хубава играчка, но не е от тук. Не съм я срещала до сега по магазините в София.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 062
Знам само, че се убедихме колко малоумни търговци има в БГ. При наличието на такъв огромен интерес към играчките от този филм, почти никой не си прави труда да ги внася или ако все пак някои внесе, то са количества колкото хората да се състезават кой да ги купи. Недоумявам що за търговска мисъл е това...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Знам само, че се убедихме колко малоумни търговци има в БГ. При наличието на такъв огромен интерес към играчките от този филм, почти никой не си прави труда да ги внася или ако все пак някои внесе, то са количества колкото хората да се състезават кой да ги купи. Недоумявам що за търговска мисъл е това...
АБСОЛЮТНО!

# 26
  • Мнения: 1 014
Имаме Мак като показания от Durango. Много хубава играчка, но не е от тук. Не съм я срещала до сега по магазините в София.
И аз го видях във Виена, ама що ли не го купих smile3511
Надявах се, че ще е такъв във Хиполенда, но за съжаление не е. Между другото, конструктора (mega bloks), който го има там, го продават и в м-на на Нортънс на Черни връх - Хепиленд ли беше, само че е на 55 лв. Аз от там му купих Матю от същата серия.  Хубав е като играчка, но не  е това, което търсих. 

Сега разбирам, че и последната ми надежда се изпари - в новия магазин Джъмбо се надявах да открия такъв какъвто търся, но пък там играчките щели да бъдат със същата марка, т.е. едва ли ще има нещо на Дисни.  Всъщност ще чакам тези, които го посетят утре на откриването, да пишат, ако го има.

Азира, къде си го видяла този Мак?

В Пловдив, в един от детските магазини в Халите, на първия етаж вдясно.

# 27
  • Мнения: 1 014
Знам само, че се убедихме колко малоумни търговци има в БГ. При наличието на такъв огромен интерес към играчките от този филм, почти никой не си прави труда да ги внася или ако все пак някои внесе, то са количества колкото хората да се състезават кой да ги купи. Недоумявам що за търговска мисъл е това...

Наистина интересът е голям. В Метро от зареждането на играчките за Коледа имаше няколко вида Маккуин с дистанционно - вчера като ходих всичко се беше изчерпало.

# 28
  • around the world
  • Мнения: 651
Имаме Мак като показания от Durango. Много хубава играчка, но не е от тук. Не съм я срещала до сега по магазините в София.
Ние също го имаме, но е от магазина на Дисни в Париж. Купихме всичко на  Маккуин, което намерихме там, защото малкия е направо луд по  Маккуин.

# 29
  • Мнения: X
И аз купих конструктора за Коледа на големия ми син. Ето това: http://disneystore-shopping.disney.co.uk/ProdDetails.aspx?id=309 … ;r=1&scatid=0
Мислехме да вземем бокса, но той е за по-големи. Има и един вариант на Мак, който се трансформира в писта и част от градчето, много е интересно, но пак е за по-големи дечица.

Общи условия

Активация на акаунт