Лесни, вкусни и икономични кексчета в чашки

  • 62 173
  • 273
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 221
Блонди, благодаря ти от сърце за чудесната , лесна и бърза рецепта. Ей ама съм велика кулинарка, благодарение на теб. Laughing

# 91
  • Мнения: 3 830
Много добре изглеждат, а как обичам да плюскам.... Rolling Eyes Embarassed
Това влиза в менюто за Коледа.

# 92
  • Мнения: 1 599
Станаха екстра, до снимки не опряхме, другия път и орехчета ще сложа.

# 93
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Винаги става, да успокоя тези, които се плашат от кексовете и твърдят, че не могат  Laughing

Щом ми го гарантираш (а аз определено не мога да правя кекс, а само със с отпред Wink ), ще взема да навия ръкави тия дни  Joy

# 94
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мацки, да попитам...
Лъжиците сладко в сместа ли се слагат или като се напълнят формичките - отгоре?  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: X
Шани, като напълниш чашките, слагаш с лъжица по средата на сместта.Тя е по-тежка и трябва да потъне.

# 96
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, като напълниш чашките, слагаш с лъжица по средата на сместта.Тя е по-тежка и трябва да потъне.

тъй и ще сторя. Мерсаж   bouquet

# 97
  • Мнения: 27 524
Аз всичко смесвам и бъркам, така се разпределя равномерно навсякъде, така е по рецепта, но сигурно става и в средата, не знам.

# 98
  • Мнения: 1 065
Благодарности за лесната и оригинална рецепта.
Днес и аз направих кексчета-двойна доза.Направих 16 броя кексчета ,които пекох в чаени чаши.
Направих ги най - икономични с олио вместо маргарин и с вода,та ако ги изхвърля, ако не стане нищо, да не съжалявам.Те изненадващо станаха много-много вкусни.Само ,че трябва да изстинат напълно и тогава да се вадят от чашите.Аз от желание да видя как са станали, извадих 1-2 топли и малко се нарониха

# 99
  • Мнения: 27 524
Студени, да, и за вадене, и за ядене, макар, че мъжът ми не изчака и метна две горещи  Laughing

Шани, аз чакам ти да кажеш, след като имаш претенции, че не се справяш с кексовете  Hug

# 100
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Блонди - Господ здраве да ти дава   bouquet  bouquet  bouquet

Станаха перфектни, макар в самото начало да се бях уплашила, че няма да мога да ги изпеча добре. Има и фотоси, но в мом. ме мързи да ги кача  Blush

Блонди, хиляди благодарствия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  и блазе на мъжлетата ти  Laughing

# 101
  • Мнения: 27 524
Е, много се радвам, олекна ми  Laughing
Няма за какво да ми благодариш, ти си си ги направила  Hug

# 102
  • Мнения: 2 328
Днес я пробвах тази рецепта,но чашки нямам,та във форма за кекс.Стана много вкусен.На мъжът ми,който по принцип кекс не яде ,много му се услади и доста си похапна Simple Smile,дребното също Simple SmileИ бързо става.Мерси за рецептата,записвам си я при любими!
Такива чашки за крем карамел откъде мога да си купя?

# 103
  • Мнения: 165
И аз да благодаря за рецептата. Много бърза и вкусна! Малко безформени станаха моите, но пък вкусни. Въпреки, че нямах ванилия и не сложих пак станаха хубави.
http://images22.snimka.bg/004730971.jpg
http://images22.snimka.bg/004730974.jpg

# 104
  • Мнения: 581

Такива чашки за крем карамел откъде мога да си купя?
Аз моите ги купих от магазин за домашни потреби, продават се на бройка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт