Изкуствен тен

  • 1 184
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 624
За съжаление нищо хубаво не мога да кажа за изкуствения тен.Лятото опитах и пишман станах.Отделно,че цапа,кожата ми ставаше жълта,най-много се наслояваше между пръстите на ръцете и така изглеждаха като мръсни.Ако случайно се пипнех с мокри ръце оставаше бяла линия.Най-накрая го подарих на приятелка,която е с по-тъмна кожа.Надявах се при нея ефектът да е по-добър,но и тя не остана очарована.
Аз пробвах с Джонсън.
E, ако си измкиеш ръцете после не пожълтяват ...  Laughing

Разбира се,че ще си измиеш ръцете Joy Joy Joy
И въпреки това между пръстите винаги стоеше една идея по-тъмно Sick
На мен първият път ми стана така ама не се бях сетила да го измия хубаво м/у пръстите. После не е ставало така, но е вярно, че на светла кожа става доста жълтеникав тена. Аз само лятото се мажа, за да си удължа придобития от плажа. Rolling Eyes

Първоначално това беше и моята идея-да се мажа лятото след плаж за по-добър ефект.Останах разочарована и пак си ходих бяла цяло лято smile3511 newsm45
Но ако сега ще греша пак-бих опитала с Лореал,макар и с едно наум Thinking

# 16
  • Мнения: 288
Не можах да намеря този на Johnsons и взех един на Loreal- Sublime bronze. Ползвал ли го е някой?

# 17
  • Мнения: 573
Не можах да намеря този на Johnsons и взех един на Loreal- Sublime bronze. Ползвал ли го е някой?
Аз го ползвам,също ставам на петна от него.

# 18
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
ако не го размажеш добре и равномерно ставаш на петна от Джонсана, пак и цапа бели дрехи доста

# 19
  • София
  • Мнения: 518
аз ставам на петна от тези лосиони, може би не ги нанасям равномерно,
и за това предпочитам да ходя на солариум
Peace
и на мен ми стои като мръсно между пръстите изобщо не съм доволна,от всичките май най-доволна останах от спрея на лореал Peace

Общи условия

Активация на акаунт