Miles & More

  • 3 692
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
http://www.meilenrechner.de/php/meilen_sammeln2.php?language=eng тук можеШ да видиШ колко мили Ще събереШ с какъв полет.

# 16
  • Мнения: 1 299
http://www.meilenrechner.de/php/meilen_sammeln2.php?language=eng тук можеШ да видиШ колко мили Ще събереШ с какъв полет.
много ти благодаря
всичко проверих вече
благодаря и за инфото Берлин Peace

# 17
  • Мнения: 1 299
As soon as you have collected 3,000 miles in your account, you will automatically receive your permanent Miles & More plastic card through the post - and now you can also enjoy all the benefits of Miles & More online services as well.

Е как 3000 бе, то един полет ми е 500 максимум  Tired
това означава 6 полета.... ooooh!

# 18
  • Мнения: 7 605
МожеШ и при наемането на коли или в хотели да събираШ мили  Peace  В Германия и в магаzини (Дъглас и Пеек & Клопенбург)

# 19
  • DE
  • Мнения: 521
As soon as you have collected 3,000 miles in your account, you will automatically receive your permanent Miles & More plastic card through the post - and now you can also enjoy all the benefits of Miles & More online services as well.

Е как 3000 бе, то един полет ми е 500 максимум  Tired
това означава 6 полета.... ooooh!

Е, да, европейските дестинации не са толкова "милоносни", за съжаление, а пък хотелите, които участват в програмата обикновено са доста луксозни и скъпи, не са места, където ще отседнеш просто така, за уикенда. Но пък за Дъглас не знаех, че са вътре, много полезна информация, мерси, Tatjana !

# 20
  • Мнения: 1 299
Виждам, че и веригата хотели Кемпински са в списъка. За тези в Бг важи ли, че имам един уикенд там... може да си го пиша в актива.... Rolling Eyes

чак сега видях, че зависи от класата, така че с полета, който ми предстои събирам 3000 мили  Crazy
след това със следващият ще стана 6000  Party

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 19:41 от Ланфеар

# 21
  • Мнения: 7 605
Сиамка, и то4ките от пейбек можеШ да превърнеШ в мили  Wink А ние имаме и кредитни карти от М&М  Crazy

Ланфеар, ако си в биzнес класа, полу4аваШ двойно мили  Wink  Аz zа един полет от Ница преz Франкфурт до Манила и обратно в биzнес класа полу4их над 28ооо мили, zа един европейски полет  Mr. Green  Има и по евтини билети с мили, но там нямаШ въzможност да си промениШ датите и май трябва да си вzемеШ билета 4ак 15 дена преди полета...неЩо такова беШе  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 299
ааа, Ланфеар не е чак толкова напред с материала, лети още в икономичната класа... но гледам, че с полет отиване и връщане ще събера 3000 мили  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 605
Ние бяхме на кяр, мъжът ми го пратиха до Манила и аz барабар с него  Sunglasses  и като бонус имахме пореден беzплатен полет 4реz събраните мили  Mr. Green
За европейски полети много не си струва биzнес класа, недей да съжаляваШ  Wink

# 24
  • Мнения: 2 575
От сайта разбирам, че нито Бритиш, нито Олимпик, нито Еър Франс, нито Чехите, нито нашият велик България Еър превозвач са в списъка на авиокомпаниите с програмата. Жалко, аз най-често летя с тях Confused Cry
Мъжът ми заминава за Щатите с Бритиш ( пропускаме), после двамата летим до ЮАР с Олимпик ( пак пропускаме) - ееееее, не е честно просто Twisted Evil #Cussing out
А така се надявах на някой безплатен билет до Азия Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 299
уау, като нищо щяхте с тия презокенски полети....
но за друг път като тръгнете с някоя от включените, ще го имаш предвид  Peace

# 26
  • Мнения: 7 605
Не се коси Асинка, нямаШе да събирате мили zа един полет.
По4ти вси4ки авиокомпании имат някаква такава програма, БритиШ и француzите със сигурност имат програми, 4ленуваме в тях  Crazy  и 4ехите май са в една програма с француzите.  Thinking
Но просто трябва да събираШ доста, докато можеШ с тях да си вzемеШ един полет.
Дадох zа пример един билет иz Европа zа 28.000 мили. С един полет до САЩ и обратно се събират към 10.000 мили в икономи. Смятай.... За 4овек, който пътуа тук таме zа удоволствие, няма голяма иzгода. Ако пътуваШ служебно и то доста (мъжът ми лети 2пъти седми4но  Crazy ), има наистина смисъл, особено когато придобиеШ статут, тогава полу4аваШ и сума ти бонуси  Party

# 27
  • Мнения: 1 299
а за да получа безплатен полет ми трябват към 30 000 мили???

# 28
  • Мнения: 7 605
Да, има и промоции zа по малко.

# 29
  • Мнения: 2 575
 Абе има за какво да се ядосвам  - тази година 2007 имаме по 2 презокеански - Мъжът ми и до ХонгКонг отделно, а тези до Берлин изобщо не ги броя........но все са с различни авиокомпании извън списъка на Майлс анд Мор  Cry
Сега предстоят още ........... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт