Български филми?

  • 7 298
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 606
Сега видях, че ЗлаВещица е изброила още много, за които не се бяхме сетили. А Дом за нашите деца наистина е...  bouquet

# 31
  • Мнения: 640
Aз се сещам и за страхотни от новото време: Писмо до Америка, Хълмът на боровинките, Мила от Марс

# 32
  • Мнения: 460
Aз се сещам и за страхотни от новото време: Писмо до Америка, Хълмът на боровинките, Мила от Марс
е-еее не знам ама нещо не споделям твоето мнение!може и да не разбирам много от филмово изкуство,но по-вече си харесвам старите бълг.филми!!

# 33
  • Мнения: 1 367
Аз харесвам предимно филмите от 80-те и 90-те години.По-старите хем са с лошо качество,хем ми се струват прекалено далечни от мен.А от новото време съм гледала по-скоро случайно по нещичко и не помня заглавия.

# 34
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
В момента дават "ТОПЛО" по една от Диемите гледала съм го много пъти и пак ще го гледам с голямо удоволствие!

# 35
  • Мнения: 1 367
В момента дават "ТОПЛО" по една от Диемите гледала съм го много пъти и пак ще го гледам с голямо удоволствие!
Ххххихи,от там ли бяха репликите "Дакелът е голям човек" и "Момиченце,къде са ми зъбките" или нещо такова?

# 36
  • Мнения: 4 965
Дом за нашите деца
Вчера
Оркестър без име
Всичко е любов
Вилна зона
С деца на море
Опасен чар
Войната на таралежите
Маневри на 5-ия етаж
Осъдени души
Лавина
Рицарят на бялата дама
Войната на таралежите
Васко да Гама от село Рупча
Неочаквана ваканция
Търси се съпруг за мама
Таралежите се раждат без бодли
Куче в чекмедже
Маргарит и маргарита
Писмо до Америка

# 37
  • Мнения: 1 367
Всички изброени съм гледала,някои за съжаление не си спомням.Питам се защо големите ТВ не включват в програмите си повече такива филми,които са станали класика.Писна ми от долнокачествени екшъни и драми!

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
може да е заради авторските права. А и чуждите бози са много евтини,защото ги продават в пакет. И нашенци купуват най-евтиния пакет и има какво да си въртят цяла година

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
Не ми харесват новите български филми, харесвам си старите  Crossing Arms
Миналата Коледа си купих цялата колекция на Труд /или 24 часа беше?/.
На Мила от Марс мъжът ми заспа, а като излязохме от киното ми идеше да   Sick 
Но най-вероятно и аз съм от неразбиращите новите режисьорски виждания  Thinking

# 40
  • Мнения: 1 367
Но най-вероятно и аз съм от неразбиращите новите режисьорски виждания  Thinking
Не си само ти. Laughing Аз също сякаш не разбирам повечето съвременни режисьорски виждания.Забелязвам обаче нещо,което го има май и в чуждите филми-от книги-шедьоври стават скапани филми и обратно.Няма силен филм по силна книга.Пример-"Дами канят"-филм трепач,а книгата е малко....."Вчера"-филм класика,книгата-пълна боза.И обратно-"Мъжки времена"-какво да кажем за Хайтов...а филма е ужас...Лично мнение.

# 41
  • София
  • Мнения: 62 595
То не останаха режисьори откакто дойде демокрацията. Старите се пенсионираха, младите избягаха, сега чакаме новото поколение. Като се сетя за напъните на Дунав мост и подобни, направо ми се повдига. Ама, каквито времената, такива и филмите.

# 42
  • Мнения: 150
Момичета, сега се сещам за един страхотен български сериал ПОЧТИ РЕВИЗИЯ с Цветана Манева и Коста Цонев. Ще го търся по нета да си го изтегля. Гледайте го , няма хич да съжелявате  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, преди година го даваха на сателитния. И аз го търся.
Друго, което търся е Бъди благословена и още един филм, Равновесие май се казваше

# 44
  • Мнения: 1 072
Гледал ли е някой "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде"?
Невероятно заглавие. Обещаващо.
Отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт