Рицарки на Бялото кантарче 25.11.2007 - 02.12.2007

  • 11 933
  • 477
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 369
Добро утро  Hug
Айче, Евич, Хъфи, Сметана, Силви, Уси  Hug

Да си призная за снощи - докато вървях по зеления път, червените чаши станаха повече от две  Embarassed Кантарев съответно ме наказа сутринта, а и се чуствам подута. Ще ми мине  Crazy

Малко да се посмеете - онзи ден се обяснявам пак за яденето и свалянето, и съвсем сериозно отсрещната страна ми заяви: "Стига си яла, че ще се свършиш"  Joy Докъде стигнахме  hahaha

На всички хубава, усмихната и успешна седмица   bouquet

И отсега да предупредя: в края на седмицата ще искам мерки и теглилки, да не ми се изпокриете  Mr. Green
 Hug

# 16
  • Мнения: 393
Сметанка - прочетох  Grinning
Ти как мислиш - обясняваш точно на кое екзотично място ще ходиш по нова година например, кога си на магистърски изпит и още такива нещица. Трябва да са много тъпи твойте приятелки за да очакваш, че няма да те познаят  Rolling Eyes
а приятелки ли са?


Да , права си .
Като не искам никой да ме чете трябва да си правя сметката и какво пиша .
Скоро пак ще се включа , но сега малко почивка ... не и от диетите де .

# 17
  • Мнения: 1 369
Така си знаех, че ще стане - споменах за мерки и теглилки и изчезнахте още отсега  Mr. Green

 Hug

# 18
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
 Heart Eyes

Пиле , Ума  Hug
И вчера бяхме на мотора  Laughing И морето гледах , и снимки правих , и миди ядох , и бира пих ... искам да е вече април ( ако може да си пожелая от дядо Коледа след 31.12 да следва 01.04  Rolling Eyes )

После повече .

# 19
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Пия си кафенцето и се настройвам за работа. Днес - дъжд, задръстване (1ч и 15 минути до офиса  #Crazy), ... дали ще го бъде.
Айче, и аз така. Hug
Дени, топло, топло... Hug
Литъл,   bouquet за старанието!
Хайде, многоцветната и твърдата да се стяга, че време не остана.
Пожелавам на всички един прекрасен ден!

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, красавици   bouquet !

Много сте писали бе, изчетох всичко, маймунски работи разни, алкохол, мъгли, нови червеношиести и т.н Crazy .
При нас - постарому. Разходих вчера новите бАтушки с поличка по центъра Flutter, днес мисля пак, докато е хубаво времето.
След малко ще направя очна ствака с Кантаров, дано не ме огорчи Rolling Eyes.

Гледах "Зеленият път", поради което почти не съм спала от мисли разни мъдри...

Целувки на всички Heart Eyes!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 642
Леле Роси, благородно ти завидях! Сигурно е било много хубаво!   bouquet

Литъл аз от мерки и теглилки няма да се крия, а надявам се даже да има с какво да се похваля! Flutter

Силви мина и замина, ако пак надникнеш, пожелавам ти спокойна, разтоварващо и весело изкарване в Каварна.

Тани ти какво искаш от задръстването - хем вали, хем е понеделник, то по-лоша комбинация едва ли има Hug, а освен да вали и да е петък следобед!

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Роси, и аз завидях. Искам пак в Дълбока да похапна миди, ама чак на лято Confused...
Тани, така хубаво е напекло при нас и вече е 9 градуса. Дръжте си го дъжда там, да не ми го пратите Naughty.
Джобче, как е ученичката Hug?

# 23
  • Мнения: 384
Добро утро, скъпи момичета! Hug

Благодаря за палцестискането!
Събота бе натоварен ден за нашето семейство. Аз бях в Добрич, а големият ми син имаше много важно участие в Националния турнир по програмиране и информационни технологии "Джон Атанасов" - класира се пети от 37 проекта. Много е доволен.

А мама днес има рожден ден, затова имам много да черпя - за мамино здраве и за успехите на сина.

           

Прекрасен ден ви желая! Обичам ви и ви прегръщам! Hug

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Привет и от  болярско село, вчера бях режимна, дано и днес. На всички хубава седмица с много минуси.   bouquet
Да пиете вода.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 13:45 от Danielka1

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Марче, браво на момчето! И много здраве за майка ти   bouquet !

# 26
  • Мнения: 2 956
 wavey
Жива съм... Crazy и мърдам ,ама от време на време  Mr. Green
Не съм чела  Blush
Ако има болни-сродни души да оздравяват  Hug  , ако има смалили се - честито   bouquet , ако има нови покупки- пак честито  Peace и изобщо много здраве и целувки на всички  Hug  Heart Eyes
От днес ще наминавам по-честичко.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 642
Марче БРАВО на момчето и честито на майка ти   bouquet  bouquet  bouquet

Мариетке добре е ученичката, излъгала ме за родителската среща, утре е не днес! Много ни е готина учителката по български, успях да поговоря с нея сутринта, за пореден път се убедих, че с нея имахме късмет, обаче немския....друга тема!

# 28
  • Мнения: 2 487
    Марче , браво на детенце и много здраве на майчето ти  Hug

   Диче  Hug , мисля те. Липсваш ми рано сутрин  Laughing

  Мариетке , бягай да си разходиш ботушките , докато не се е скрило слънцето. При нас е мрачно и студено.

  Танче , кое и ти така  newsm78 Прегрешенията , повишенията или сериозността  Laughing

   Литър и половина чай  Laughing Вие гоните  Wink

# 29
  • Мнения: 2 147
Добро утро, прекрасни мои рицарки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Понеделник, дъждовен, задръстен и понаедрял торс ooooh! от уикенда Hug
... и аз съм твърда от днес Naughty, нося си варено яице и .... режимна храна Hug
Тоз зелен път, доста ми повлиа newsm78.......даже ме заболя главата ooooh!
Но днес е понеделник и първо  искам да поздравя Марче Heart Eyes
Честит рожден ден, жива и здрава и да се много да се радваш на успехите на синчето Heart Eyes
Радвам се, че Дика и Пилето са тук, разбира се и всички останали Heart Eyes Heart Eyes
Айче, видя ли ни лудницата, така е всеки ден Crazy
Хайде режимна седмица без издънки Naughty
Отивам да почета до край старата тема, нещо да не съм изпуснала Hug Flutter

Общи условия

Активация на акаунт