Каква порода е това куче?

  • 5 283
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Чиху-миху е. Много са ми смешни. То верно е въпрос на вкус ,  обаче  това нещо да го разнасям напред-назад, или да ми се мандахерца из къщи... ми ако го настъпя? Или го стисна малко по-силно? Пък и тия дребни породи имат гадния навик да вадят глас като свирепи вълкодави.

Лошо няма де, ама като ще е куче, да е такова:

# 16
  • Мнения: 1 100
Пък аз му знам и името даже - Тинкърбел. Сладко е, ама мяза на котка.

Ааааа, не Тинк е другото - пинчера.



Парис няма пинчер и никога не е имала, доколкото ми е известно.  Laughing
В момента има чихуахуа (2) и йоркширски териер, померан, ротвайлер.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 19:20 от Miracle_girl

# 17
  • Мнения: 172
Парис има изключително много животни, не само кучета. А това на снимката е чихуа хуа 1000%.

# 18
  • Мнения: 22 867
Чиху-миху е. Много са ми смешни. То верно е въпрос на вкус ,  обаче  това нещо да го разнасям напред-назад, или да ми се мандахерца из къщи... ми ако го настъпя? Или го стисна малко по-силно? Пък и тия дребни породи имат гадния навик да вадят глас като свирепи вълкодави.

Лошо няма де, ама като ще е куче, да е такова:



Най-прекрасните, най-щурите, най-милите, най-невероятните кучета!!!  
А кученцето на Парис е чихуа хуа.

# 19
  • Мнения: 6 993
Ама това куче ли е Mr. Green Че то по-малко от Прасьо Crazy Прилича на плюшена играчка Laughing

# 20
  • Мнения: 397
Парис има изключително много животни, не само кучета. А това на снимката е чихуа хуа 1000%.
e не е чихуа хуа!

# 21
  • Мнения: 172
Irresistible, ако не е чихуа хуа би ли ми казала какво е?
Просто имам същото вкъщи и не искам да се излагам повече.

# 22
  • Мнения: 1 100
Парис има изключително много животни, не само кучета. А това на снимката е чихуа хуа 1000%.

Аз знам за порчето. Друго не се сещам, ама сигурно има де - като има с кви' пари да ги храни.

# 23
  • Мнения: 3 569
Страшна е тая Парис ...

# 24
  • Мнения: 7 723
Това е куче!
Куче, мишка, хубаво или грозно- все тая....
Квото и да е- това е кучето на Парис Хилтън.
Уникално е Whistling

# 25
  • Мнения: 3 674
Не съм сигурна ама ми прилича на   чихуа хуа... newsm78 Иначе много е сладичко ... Blush

# 26
  • Мнения: 397
е не е, някво мелезче, по-скоро.

# 27
  • Мнения: 4 458
Е, аз искам голямо куче, но при условията в които живея ще е мъчение както за мен така и за животинчето.  То е най-лесно да се вземе голяма порода, но след това....

Абе това чудо от снимката определено не ми прилича на чихуахуа. Гледах снимки на породата и това не изглежда да е точно такова.

За сега съм се спряла на мини Йоркширски териер ама трябва да издиря от къде да го купя. Най-ниската цена която чух до този момент е 500 $ и то не е сигурно - трябва да се провери дали изобщо ще намеря на тази цена.
В Б-я мини Йорки е 800 евро, в САЩ е 1700 $  Остава да разпитам как в е Мексико  Mr. Green там няма начин да не е по-евтино.

сега като видях това куче в ръцете на Парис и реших да питам какво е та евентуално да разгледам и неговите характеристики.


Общи условия

Активация на акаунт