Синът ми не иска да се прибира от яслата

  • 1 763
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 82
И моят син не иска да си тръгва от яслата Rolling Eyes Той остава последен, но много му харесва всички играчки да са само за него Wink Пък и лелките обръщат внимание само на него Wink Имам същия проблем - като ме види вече не бърза да ме гушне, не иска да се облича и прибира Sad
От друга страна обаче съм много спокойна за него през деня, така че не му мисли много, а се радвай, че детето ти си харесва яслата Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
не разбрах- оплакваш ли се или се хвалиш?  Laughing

И моя въпрос е същия Simple Smile

# 17
  • Мнения: 919
И моята не искаше да се прибира от яслата,сега пък не иска да тръгва от градината. Joy
Ако можеше,щеше да ходи и в събота и неделя. Crazy

# 18
  • Мнения: 66
ОТНОВО КАЗВАМ, ЧЕ НЕ СЕ ОПЛАКВАМ


Благодаря на всички.Вече знам, че не  само моето дете прави така.Много се радвам, че попаднах на тези госпожи.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Де този късмет и с нас. Само как ме види си взима обувките и директно си тръгва, сяда и чака да я обувам. А като ходим сутрин обикновено е с голям рев  ooooh! И все си чакаме да свикне ама не би. Благородно ти завиждам.  Дани-Х а в коя ясла ходите?Явно детето се чувства много добре с персонала.

# 20
  • Мнения: 4 399
не се хваля

 Взимам го последен но е същата работа.Даже няколко пъти заключвахме с лелката. Сутрин става в 6,30h и си носи дрехите и обувките и иска да тръгваме.Просто исках да разбера дали има и други деца, които обичат да такава степен да ходят на ясла.Отначало си мислех, че това ще отмине с времето, но уви.


Ти, пък за какво се тормозиш! Знаеш ли колко хора биха ти завидели на проблема? Това си е за радост, детето отива с удоволствие, харесва му, какво повече искаш?

# 21
  • Мнения: 336
Лелееее ooooh!
В коя ясла ходите вие да се заредим и неи там Flutter

# 22
  • Мнения: 199
Имам същият проблем!Виждам че повечето майки имат точно обратния ,но аз те разбирам!Всеки път си мисля че синът ми не ме обича...Почвам да го обличам, тръшка се..., реве ,протяга ръчички към лелята и жално така крещи :леля-я-я-я-я-я!!!!!!! Мене ме блъска,рита...Точно в този момент не мисля че просто му се играе със други деца/почти винаги го взимам последен/....Баща му като го взима -всичко е наред! А аз всеки ден като отивам да взимам малкият от яслата вече се подготвям за поредната сценка! Проблем си е!Поне при нас!

# 23
  • Мнения: 54
И при нас е така.Всяка сутрин"бързо,мамо,да не закъснеем" и всяка вечер "може ли още малко"

# 24
  • Мнения: 66
Де този късмет и с нас. Само как ме види си взима обувките и директно си тръгва, сяда и чака да я обувам. А като ходим сутрин обикновено е с голям рев  ooooh! И все си чакаме да свикне ама не би. Благородно ти завиждам.  Дани-Х а в коя ясла ходите?Явно детето се чувства много добре с персонала.
Лелееее ooooh!
В коя ясла ходите вие да се заредим и неи там Flutter

Нашата ясла е в гр.Провадия  доста трудно ще е да дойдете при нас.От персонала немога да се оплача, самата аз когато видя сестрите  и самата база ми идва да обуя пантофите и да вляза с малкия.Знам, че си оставям детето на сигурни хора и цял ден съм спокойна.Просто вече ми писна всяка вечер да изгасяме навсякаде осветлението и тогава да се пребера.

# 25
  • Мнения: 66
Имам същият проблем!Виждам че повечето майки имат точно обратния ,но аз те разбирам!Всеки път си мисля че синът ми не ме обича...Почвам да го обличам, тръшка се..., реве ,протяга ръчички към лелята и жално така крещи :леля-я-я-я-я-я!!!!!!! Мене ме блъска,рита...Точно в този момент не мисля че просто му се играе със други деца/почти винаги го взимам последен/....Баща му като го взима -всичко е наред! А аз всеки ден като отивам да взимам малкият от яслата вече се подготвям за поредната сценка! Проблем си е!Поне при нас!
Имам чувството, че правиш описание на синът ми.Вече 4м. всяка вечер е така.Даже една майка, която работи в закрила на детето ме пита "Биеш ли го във вас, че неиска да се прибира".Това ме срина тотално.Имам две дечица и никога не съм си позволила да ги одаря.Винаги се разбираме с говорене, но този проблем немога да го реша.

# 26
  • Мнения: 199
Съжалявам ,че децата ни имат този проблем,обаче ,много те благодаря ,че пусна тази тема!!!!!!!!!!!Честно казано, от няколко месеца имам този комплекс, а така поне знам че не само при нас....
И само един въпрос:вие близко ли живеете до яслата? Ние много далеч и се прибираме пеша!Имам чувство, че синът ми като ме види почва да реагира така агресивно, защото не иска да ходи сам! Забелязах ,че когато вали или много студено тези истерии са много по дълги и по силни!Баща му го взима с кола и никога няма проблем с излизането от ясла!!!!!!!!!!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 919
Аз пък съм доволна,че и харесва там.Малко ни е зор с тръгването към къщи,няма спор,но все някак я залъгвам.Като знам че е щастлива там и аз съм щастлива. Grinning

# 28
  • Мнения: 66
Съжалявам ,че децата ни имат този проблем,обаче ,много те благодаря ,че пусна тази тема!!!!!!!!!!!Честно казано, от няколко месеца имам този комплекс, а така поне знам че не само при нас....
И само един въпрос:вие близко ли живеете до яслата? Ние много далеч и се прибираме пеша!Имам чувство, че синът ми като ме види почва да реагира така агресивно, защото не иска да ходи сам! Забелязах ,че когато вали или много студено тези истерии са много по дълги и по силни!Баща му го взима с кола и никога няма проблем с излизането от ясла!!!!!!!!!!!!!!!!
Яслата ни е на 15-20мин. и ние вървим пеш.Защо мъжът ти не взима детето постоянно?Определено така ще е по-добре за теб, а можеби и за малкия.Надявам се много скоро и двете да си прибираме децата без истерии.

# 29
  • Мнения: 199
 Съпругът ми има само един почивен ден, сряда!Затова почти постоянно аз взимам сина ни от яслата!Те много малко се виждат и малкия много се радва на баща си.....
Може би само някакъв пореден "лош" период!? Надявам се да мине по бързо! Защото на мен ми е срам пред други родители и лелите!

Общи условия

Активация на акаунт