За коричката по главичката на бебенцата...

  • 1 453
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Омазнявах главичката на детето преди баня и след като го изкъпех ,разресвах с гребенче.

# 16
# 17
  • Мнения: 865
как звучи само-ПРЕПАРАТИ-като че ли мажеш детето с Циф или Доместос.кремчето на Мустела е съвсем безобидно и за отрицателно време отстранява коричките Peace

# 18
  • Мнения: 3 360
Зехтина помогна при нас.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Никога не сме имали корички...  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 622
Стелакер-кремчето на Мустела е специално за корички по главата. Чувала съм и за преварено зехтинче(може би е по-добре от гледна точна на химиите)

Аз използвах на Клоран и съм много доволна.Само два пъти я намазах и изчезнаха. Peace

Били ми казала какво е това на Клоран(как се казва), мерси  Hug

# 21
  • Мнения: 2 011
Аз използвам Стелакер на Мустела,оставям да престои цяла нощ,както пише в упътването и разресвам,но нищо не става,така си седят   33uu

# 22
  • Мнения: 22 973
Мажех го с бебешко олио и го решех с гребенче.После измивах главичката.

# 23
  • Мнения: 236
И моят син има такива корички на главичката и малко в ушенцата, имаше между веждите ,но се махнаха с  крема A-derma`.Моята педиатърка ми каза , че това е себореен дерматит и ме сложи на диета (понеже го кърмя)- без никъкви млечни продукти  Thinking.Вече цял месец се мъча само на ориз, кротфи и месо , но  няма резултат ,а тука виждам , че доста бебнца са с такова оплакване.Аз също се съмнявам да е АКБМ , вашите педиатри какво казват по въпроса.
Моят  бебок съм решила да го заведа на детски дерматолог , за да не се окаже , че се лишавам излишно само от толкова храни, а по този начин лишавам и бебчо !!!

# 24
  • Мнения: 117
Няма нужда от химия. Мажеш с бебешко олио или зехтин час-два преди баня и после решиш с гребенче!  Peace

# 25
  • Мнения: 351
И моят син има такива корички на главичката и малко в ушенцата, имаше между веждите ,но се махнаха с  крема A-derma`.Моята педиатърка ми каза , че това е себореен дерматит и ме сложи на диета (понеже го кърмя)- без никъкви млечни продукти  Thinking.Вече цял месец се мъча само на ориз, кротфи и месо , но  няма резултат ,а тука виждам , че доста бебнца са с такова оплакване.Аз също се съмнявам да е АКБМ , вашите педиатри какво казват по въпроса.
Моят  бебок съм решила да го заведа на детски дерматолог , за да не се окаже , че се лишавам излишно само от толкова храни, а по този начин лишавам и бебчо !!!
Ами моят син не е кърмен изобщо пък има доста!И да ти кажа аз имам себореен дерматит който е на нервна почва и наистина изглежда по същия начин newsm78Обаче не ми се вярва при бебе да се получи такова нещо....Плюс това аз пия витамини и така се изчиствам никой нищо не ми е казал за диети.А коричка имат почти всички бебета така им пада и първата коса!

# 26
  • Мнения: 311
Нищо не съм ползвала, сами се махнаха за около 2-3 седмици.

# 27
  • Мнения: 84
Аз ползвам пяната на Мустела, тя се слага на главичката за около 1-2 минути докато се къпем и после се отмива! Има ефект и много приятен аромат! Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз прочетох тук във форума за Мустела-Стелакер, купих го и буквално след 3-4 намазвания крустите изчезнаха. Сега дори го дадох на две други мами да го ползват.

# 29
  • Мнения: 40
Аз използвам козметиката на Мустела и съм много доволна изобщо, бебчо не е имал корички

Общи условия

Активация на акаунт