Споделете 33

  • 21 842
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 7 008
Абе и аз като мина покрай СУ и ми става едно милно и много ми се приучва Laughing Обаче като стоя надалеч и не се сещам много много, ахахах.

# 1 006
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Ходих да чета в ДиС. Все си мислех, че съм голяма откачалка, ама...... гледам бая съм си нормална.

Пък ще ми обясняват, че няма оправдано насилие. Море да те подпука някой да те ограбва/изнасилва/убива да видим няма ли да се опиташ да го пречукаш.

И да се похваля - Иван-Асен спи от 7ч насам. Не спа следобед и към 6:30 вече залиташе от умора. Накрая седна, подпря се на парното и заспа като мече зимен сън Simple Smile Само ме е яд, че забравих да го снимам преди да го пренеса в леглото Close

# 1 007
  • Мнения: 17 415
Янтра, къде се губиш?
Трябвало е да снимаш, много с екефя на такива снимки. Моята бебешорка пък днес заспа в бънджито.

# 1 008
  • Мнения: 911
Тити, сори, zабравих Embarassed Чакам те на скайп да си поправя грешката.
Докъде стигнахте с пиенето, другите, а?

# 1 009
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Янтра, къде се губиш?
Трябвало е да снимаш, много с екефя на такива снимки. Моята бебешорка пък днес заспа в бънджито.
Свекъра работи Simple Smile Човека беше 3 месеца в болничен, правиха му операция на бъбреците. Но идваше да си поиграе с Иван-Асен всеки следобед и аз форумствах. Сега работи и няма кой да гледа бесчето Simple Smile

# 1 010
  • Мнения: 516
Споделям, че Коледните аватари ме дразнят. Унифицират всички.
Само Анджелинината шапка стои адекватно някак си. Пристрастие? Моооже.

# 1 011
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Аз тъкмо обмислям да си сложа коледен подпис, аватара не го пипам.

# 1 012
  • Мнения: 7 008
Гледах много хубав коледен филм, препоръчвам ви го : http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=107101

# 1 013
  • Мнения: 503
Саня, веднага ти давам координати на нашето ГП, ако искаш, на лични. Работила е в "Бърза помощ", имаше табелка на вратата и преди три дена, че записва пациенти. Кабинета и е в клиниката на Марешки (Младост), с раб. време и в двете смени. Не ми се е налагало да изчаквам повече от трима души, не съм имала пазарлъци за направления.

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 21:43 от galll

# 1 014
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лиске, аватарите на Карчева са всичките плашещи, до един. Ей така, като я видя само и си плюя в пазвата, скоро куршум ще ми леят. Със, без Фотошоп, все е Оо.

# 1 015
  • Мнения: 918
Коя е темата за Емилия?


# 1 016
  • Мнения: 911
Гледах много хубав коледен филм, препоръчвам ви го : http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=107101
Заради ето тоzи от главните герои бих гледала абсолютно всичко...

# 1 017
  • Мнения: 7 008
Да! Щях да кажа, че прави доста силна роля, но то за всички е така, дори за второстепенните герои с по 5 реплики. Гледай го не само заради него Simple Smile

# 1 018
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Тема в ДиС - Препоръчайте бардак: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245208.0

Защо чета и аз там днес, защо?

# 1 019
  • Мнения: 17 415
Гледам, не са се  включили много мъже в темата...Може да се шегува човекът, бе.

Общи условия

Активация на акаунт