Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 045
  • 763
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 116
Има ли списък с платилите от вчера? /всъщност това са превелите в петък/  че аз очаквам да съм там.   

# 376
  • Мнения: 4 970
Да, Рокси, и аз чакам като Алтея да видя дали съм в списъка от петък. Hug

# 377
  • Мнения: 4 300
Извинявам се, но снощи не успях да кача списъка.
Ето го вчерашния: http://images22.snimka.bg/004683952-big.jpg
Имам следните върпоси:
1. магито само за себе си ли плаща или и за някой друг? Защото в списъка пише, че е поръчала една тениска и имам подозрения че е платила за себе си и Лилита, но не пише нищо в основанието на превода newsm78
2.  коя е иренче?
3.  коя е десислава драганова ? Подозирам че е Ивиче или Дейзи newsm78
4. коя е мимсат?

ОСвен това моля неплатилите да преведат парите днес, тъй като в сряда трябва да се плаща! Най бързо става в клоновете на Уникредит Булбанк ( ето списък с адреси- http://www.bulbank.bg/index.jsp?id=6). Моля да не се тълкува като реклама, но ако са внесени там става веднага, а ако са от друга банка отнема един ден, т.е. ако ги преведете днес може да ги получа чак утре следобяд, което не е много удобно.

Ако искате мога да кача и списък с имената на хората, които не са платили още?

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 08:58 от Р0кси

# 378
  • Мнения: 3 718
Р0кси, аз мога да хвърля мааалко светлина.
1. Магито плаща само за себе си, а в списъка бях пропуснала втората и блузка  Embarassed
4. Мимисат е от допълнителните бройки, разбрали сме се.
За най удобно, ще ти пратя пак списъка, а ако искаш ти го публикувай целия, че стават грешки. Така ще се види и кой не е платил.

# 379
  • Мнения: 4 300
Добре Hug, но това предлагам да стане към 18 00 днес, за да се отразят платилите вчера.

С тея погрешни изписвания на никове виждма голям зор, извинявам се предварително Embarassed.

# 380
  • Мнения: 2 381
Р0кси, аз съм Десислава Драганова.Като основание за превод написах ника си(Daisy), но на служителката май й е било по-лесно с имената Simple Smile

# 381
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Аз също отпътувам утре и моля да бъда уведомена на ЛС или по друг удачен начин кого да търся след Нова година за тениската. Не съм сигурна дали ще имам възможност да влизам в този период, но ако мога, ще го направя.
Благодаря ви момичета и весели празници!
   bouquet

# 382
  • Мнения: 2 631
Току що преведох 25 лв - Мария Дочева, служителката не ми написа ник-а  Crazy

# 383
  • Мнения: 1 517
и аз най-сетне преведох  Embarassed

# 384
  • Мнения: 3 718
Момичета, който поръчал, поръчал. Вече слагам окончателен, финален и безвъзвратен край на поръчки и промени  Mr. Green

# 385
  • Мнения: 3 034
няма ме във вчерашния списък, а парите ги преведох в петък.... newsm78

# 386
  • Мнения: 686
Ивиче,  да не си "иренче" от 2ра точка? Още като преглеждах тоя пост си помислих, че може да си ти... Май ще си имаш кръстница (служителката в банката) Laughing
Извинявам се, но снощи не успях да кача списъка.
Ето го вчерашния: http://images22.snimka.bg/004683952-big.jpg
Имам следните върпоси:
1. магито само за себе си ли плаща или и за някой друг? Защото в списъка пише, че е поръчала една тениска и имам подозрения че е платила за себе си и Лилита, но не пише нищо в основанието на превода newsm78
2.  коя е иренче?...

# 387
  • Мнения: 3 091
о! ще си имаме униформа! Джасмин - като излизаме по паркове и градинки, само с блузите!

# 388
  • Мнения: 3 034
jas.min,не би трябвало аз да съм 'иренче', защото сумата ми е повече от два пъти по-голяма.
преведох 28 лв. имам 4 бр. блузи.
всички в къщи под строй ще носят кърмачески  тениски. Mr. Green

# 389
  • Мнения: 8 242

Има irem4e - според мен е тя  Peace 26 лв?

Общи условия

Активация на акаунт