Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 014
  • 763
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 300
Ивиче, намерих те. На твоите 28 лв пише "пощенски запис". точно и изчерпателно Mr. Green
и иремче я оправих, ама тя на 2 пъти е плащала, та затова се зачудих....
публикувам пълните списъци. моля за проверка с 6 очи ( или кой колкото има Wink).

списък 1ва част
списък 2ра част
списък 3та част
неплатили

# 391
  • Мнения: 3 034
ох, ще спя спокойно. Laughing
ако на изкарващата зъби не и хрумне нещо друго за през нощта, разбира се. ooooh!

# 392
  • Мнения: 5 539
Аз днес преведох моите 9 лв. , 1 час ме мотаха в Булбанк #Crazy

# 393
  • Мнения: 684
Ламче, разбира се, само да не ни омалеят униформите докато се натуткаме да се видим  Mr. Green 
Иве, и с вас може да си ги "мерим" тениските (на 4ти януари предполагам... Wink ) Стискам палци на "изкарващата зъби" да не й хрумва друго.  Laughing

# 394
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Днес не успях да пратя парите, че пощата беше в почивка като бяхме на разходка с малката. Утре ще съм там рано.

Обаче в списъка на неплатилите пише, че дължа 21 лв, а аз съм поръчала само дамска и бебешка блуза. Ако нещо такова ще си платя и мъжката  newsm78

# 395
  • Мнения: 3 718
Манго, писах ти на ЛС
Предполагам, че липсващата мъжка блуза на Магито по погрешка е писана на Манго. Ако няма да си разменяте мъжете ще оправя грешката  Mr. Green

# 396
  • Мнения: 3 034

Иве, и с вас може да си ги "мерим" тениските (на 4ти януари предполагам... Wink ) Стискам палци на "изкарващата зъби" да не й хрумва друго.  Laughing [/color]

 Joy ще има всякакъв размер блузки тогава....

а на изкарващата зъби въображението и опира само до едно - не-чак-толкова-голямата-вече-но-все-още-даваща-мляко гърда на мама  Tired

# 397
  • Мнения: 173
Рокси, страхотна работа си свършила.

Бравос на теб и на Шаманката!

Майки героини

# 398
  • Мнения: 2 614
Шаманката, Р0кси  newsm20

Чакам с нетърпение заветното съобщение, че блузите са готови!!!  Peace Mr. Green

# 399
  • Мнения: 62
Днес пратих 14 лв. за тениските. Съжалявам за закъснението. Дано да не е късно.

# 400
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Най-накрая и аз пуснах парите. От пощата в 14 часа, предполагам петък ще са в банката. 3 пъти преписвах, че все нещо грешах, голямо писане падна, но поне услугата е срещу само 70 ст. За друг път ще знам - никакви банки. Дано всичко да съм попълнила както трябва само.

# 401
  • Мнения: 100
Съжалявам, че вчера съм ви затруднила с моите два превода   bouquetЧакаме блузки

# 402
  • Мнения: 172
РОкси и аз пуснах паричките днес към 12 часа по банката - диляна илиева, 22 лв. 3бр. тениски. Съжалявам за  забавянето, но последно прочетох че 13 е крайната дата и затова.

# 403
  • Мнения: 4 300
Днес са платили:
шушу                          2    16,00 лв
ивелина атанасова          2    15,00 лв
естрела                          3     25,00 лв
татяна                          3         21,00 лв
янамама                         4          27,00 лв
манчева                          3      15,00 лв

Извинявам се за вида, в който публикувам, обаче малкия е кисел нещо и с мъжа ми се редуваме да го укротяваме ooooh!

# 404
  • Мнения: 2 616
Тъкмо щях да се отчитам, че съм превела вече парите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт