Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 056
  • 763
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 11 018
Имаше предложение тениските за Габрово да ги изпратят на мен. Преди време питах на кого да дам адрес си и др. данни, сега отново питам. newsm78

# 451
  • Мнения: 126
Чакаме Шаманката да каже, кой ще разделя списъка по градове и отговорници. Аз съм изявила желание, но не съм получила съобщение от нея. Може вече да има уговорка с някой друг. Така че предлагам, да изчакаме тежката дума на главната организаторка, за да не стане някакво объркване и нещо да се пропусне.

# 452
  • Мнения: 3 718
Момичета... кораба потъва нормално, както се казваше в един виц  Rage
Имаме нови затруднения, печата ще се забави и има вероятност да не сме готови до преди Коледа. Ще направя всичко което зависи от мен да стане работата, но това е положението.
Предлагам когато блузите са готови, някой от вас, май Пърли беше проявила желание, да ми дойде на гости да разпределяме. Приемат се и прилежащите кърмачета  Wink

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
 Е, къде съм бляла незнам, ама останах незаписана, късно ли е вече?

# 454
  • Мнения: 5 602
Момичета... кораба потъва нормално, както се казваше в един виц  Rage
Имаме нови затруднения, печата ще се забави и има вероятност да не сме готови до преди Коледа. Ще направя всичко което зависи от мен да стане работата, но това е положението.
Предлагам когато блузите са готови, някой от вас, май Пърли беше проявила желание, да ми дойде на гости да разпределяме. Приемат се и прилежащите кърмачета  Wink


Не се притеснявай,когато станат.Преди или след Коледа-все ще си ги носим с кеф  Wink .Нека грижите покрай блузките да не помрачават хубавия празник.Всички имаме търпение и ви благодарим за усилията,момичета   bouquet

# 455
  • Мнения: 6 443
Момичета... кораба потъва нормално, както се казваше в един виц  Rage
Имаме нови затруднения, печата ще се забави и има вероятност да не сме готови до преди Коледа. Ще направя всичко което зависи от мен да стане работата, но това е положението.
Предлагам когато блузите са готови, някой от вас, май Пърли беше проявила желание, да ми дойде на гости да разпределяме. Приемат се и прилежащите кърмачета  Wink

Целият януари е пълен с празници и ще се вместшт и блузките като подарък  Heart Eyes Спокойно!! Hug

# 456
  • Мнения: 4 300
В събота и днес да платили:
Jes-15 лв
Pepelyashka- 21 лв
неизвестен с пощенски запис- 14 лв.
Който е пуснал сумата с пощенски запис да си признае щото тея **** не пишат нищо в основанието, само "от пощенски записи". Аз боб ли да хвърлям ooooh!

На оставащите съм писала ЛС Crossing Arms

# 457
  • Мнения: 8 242
и сега последно ккво стана,нашите карловските кой ще ни ги донесе newsm78имаше вариянт до пловдив да идат пък ние ще си ги вземем от там

г-жа Янтра ако идва насам, както прави почти всяка събота  Mr. Green Може да ви ги метне..
Пък и ние може да скочим пак до тях (само мъж ми да ми се върже  hahaha пак с харема да ни превози - мен и змейката  Blush)

# 458
  • България
  • Мнения: 3 621
А бургаските от кой да си ги търсим ?

# 459
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ми хайде пак да го напиша......

Е, къде съм бляла незнам, ама останах незаписана, късно ли е вече?[/b]

Хубу де хиляда човека сте писали след мен, никой ли не знае. Или кажете просто закъсняла си и да знам, то така изглежда щото вече са поръчани, ама все пак нали знаете надеждата умира последна, та чакам отговор.....

# 460
  • Мнения: 4 300
Никки, за поръчка е късно, но има май 1 свободна женска и 1 детска. Пиши ми на лични какъв размер ти трябва и каква.

# 461
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...
неизвестен с пощенски запис- 14 лв.
Който е пуснал сумата с пощенски запис да си признае щото тея **** не пишат нищо в основанието, само "от пощенски записи". Аз боб ли да хвърлям ooooh!
...

Аз платих с пощенски запис и си писах и името даже, щото викам с ника сложна работа. Ако трябва ще снимам бележката от пощата.

# 462
  • Мнения: 4 300
Добре де, ама ти колко тениски имаш поръчани? 2 или 3?

# 463
  • Мнения: 19
Ей, момичета, закъснях с плащането, но се надявам че ми пазите блузките.
Отивам моментално да платя. Съжалявам много за закъснението!

# 464
  • Мнения: 1 761
за каво става въпрос newsm78

Общи условия

Активация на акаунт