Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 017
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 452
Момичета, на 29 пътувам за Плевен, ако има нещо в онази посока съм насреща!
Май съм само аз.

# 436
  • Мнения: 352
Рокси, а моите парички не са ли пристигнали?  Confused

от подател Димитър Георгиев Димитров, ник: босилек, 3 тениски.
(това е баща ми, а паричките е пуснал във вторник)

Босилек, пристигнали са на 11 още! Аз не съм ли те писала ? Отивам да си погледна старите съобщения....
Погледнах- има те в сканираните таблици:) Ще пращам пожарникар да ти мие очите:)))

 Embarassed   Embarassed    Embarassed    Embarassed    Embarassed 
мерси  Hug
 Embarassed

# 437
  • Мнения: 1 517
haze, ние за Коледа ще пътуваме за Видин, ако не успееш да ги вземеш, можем да минем да ти ги оставим.

# 438
  • Мнения: 4 300
Днес никой не е платил #Crazy утре сутрин почвам да пускам ЛС....

# 439
  • Мнения: 6 442
Момичета, на 29 пътувам за Плевен, ако има нещо в онази посока съм насреща!
Май съм само аз.
Аз също съм близо до Плевен-на около 50 км  Peace А имаше и едно момиче от Павликени Peace

# 440
  • Мнения: 791
Момичета, мнооого съжелявам  Embarassed забравих, че днес е работен ден и не съм пускала паричките, а моя шеф вчера ми ги дадеде късно вечерта и ня маше как да ги преве  да.
Относно вземането - сестра ми е в София до 21 и няма проблем да ги вземе, тя е в Студентски град. а аз обещавам че в понеделник пускам паричките

# 441
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, има ли вече отговорник  за Габрово- ние сме 4 мами?

# 442
  • Мнения: 189
Ellea така ще бъде чудесно, аз ще ви чакам на кръговото. Peace

# 443
  • Мнения: 3 718
Момичета имам една молба. Нека някоя от вас да се наеме със следната мисия, да раздели списъка на групи по градове и се определи по един отговорник за град, на който да се изпращат или докарват при възможност блузите. Пишете ми на ЛС кой ще направи това разделяне и ще му пратя списъка.
За София, добра идея е като имаме готовност да направим среща в МОЛа.

# 444
  • Мнения: 126

Чакам, чакам  Mr. Green
А до тогава ще знам дали пък ние няма да ходим тогава в Бургас, че да метнеш и техните насам, а аз да им ги превозя  Wink

duhi_puhi, преди да тръгнеш за Бургас ще ни оставиш ли пловдивските блузки, да се киприм по празниците?

# 445
  • Мнения: 8 242

Чакам, чакам  Mr. Green
А до тогава ще знам дали пък ние няма да ходим тогава в Бургас, че да метнеш и техните насам, а аз да им ги превозя  Wink

duhi_puhi, преди да тръгнеш за Бургас ще ни оставиш ли пловдивските блузки, да се киприм по празниците?

Ама разбира се, че първо тука ще ги раздадем  Mr. Green .. А и още не се знае дали ще ходим някъде изобщо..

Пък и за Бургас се организираха вече
Аз ще поема организацията за Бургас и да кажа на 23.12.ще сам в СофияДано скоро имам вразка с света. smile3511Ако искате да се сваржете с мен използвайте КАЛАСИТА!!!

# 446
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
и сега последно ккво стана,нашите карловските кой ще ни ги донесе newsm78имаше вариянт до пловдив да идат пък ние ще си ги вземем от там

# 447
  • Мнения: 5 401
и сега последно ккво стана,нашите карловските кой ще ни ги донесе newsm78имаше вариянт до пловдив да идат пък ние ще си ги вземем от там

Аз ги доставям до Пловдив и ги зарязвам да се оправят по пътищата на България!  Wink

# 448
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
и сега последно ккво стана,нашите карловските кой ще ни ги донесе newsm78имаше вариянт до пловдив да идат пък ние ще си ги вземем от там

Аз ги доставям до Пловдив и ги зарязвам да се оправят по пътищата на България!  Wink
добре,ами ние в пловдив при кой да ги търсим

# 449
  • Мнения: 5 401
Ами изглежда, че с duhi_puhi ще се разбираме за среща. До колкото помня, тя живее близо до входа на града откъм магистралата.

Общи условия

Активация на акаунт