Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 034
  • 763
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 034
на 26-ти няма да съм в София най-вероятно.
jas.min ще вземе моите блузки. моля да и ги предадете, да не решите, че се опитва да ги открадне  Laughing

благодаря на Шаманката и Р0кси за цялото тичане по костюмирането ни на кърмаческа вълна.  bouquet

# 541
  • Мнения: 1 328
Много хубава новинка че са готови блузките Simple Smile Едно празнично ми е сега.. Joy
За среща - към 13-14  и на мен ще е по-удобно  Peace

# 542
  • София
  • Мнения: 1 715
Да, 26ти е ОК, ама по обяд-следобяд. За празничен ден 10-11 е рано Joy
Благодаря за бързите действия  bouquet

# 543
  • Мнения: 8 242
Здравейте, ето кои се обадиха, че ще отговарят за градовете си:
Бургас - goguna
Варна - мама Дидка
Пловдив - ЯницаЧ - duhi_puhi не си прати данните и аз писах себе си, което не е проблем за мен
Габрово - deni_k
Карлово - микки
В другите градове освен Асеновград има само по една мама.
По отношение на получаването на блузите в другите градове и предложението да стане по куриери, смятам, че Шаманката може да каже, дали има пари за доставка с куриер. Доколкото си спомням в началото се обсъждаше, че са предвидени в цената на блузите и пари за разпращането им. Така ли е или се бъркам?

Какви данни да си пратя и на кой  newsm78
Аз си говоря с Шаманката по скайпа - като каже, че ги пуска веднага й давам адрес Simple Smile
За Асеновград съм писала на krissie, че няма проблем да й ги занеса в магазина (което е на 200м. от нас) или да й ги занеса на място даже, щото си имам път на там по роднински  Mr. Green

# 544
  • София
  • Мнения: 555
И за мен към обяд е по-добре. Как ще се познаем - дайте отличителни белези Laughing

# 545
  • на пистата
  • Мнения: 5 848
карловските блузки отиват при духи пухи Hugтака се разбрхме с шаманка,после ще видим как ще ги транспортираме до тук

# 546
  • Мнения: 116
Май изглежда, че за повечето 26ти между 13 и 14 е за предпочитане. Ами да вземем да обявим за тогава срещата? Wink
Хайде някой, който е по-запознат с приятните места в МОЛ-а да предложи място (че аз съм ходила там само 2 пъти на кино).
За познаването... бихме могли хората, които ще помагаме за раздаването да си облечем блузките Wink

# 547
  • Мнения: 3 718
Момичета, пакетажа приключи  Mr. Green Имам няколко въпроса за пратките към провинцията.
Нямам адреси или варианти за превоз на пратките за little^cuttie-Левски, contesa-Павликени, Казанлък-изпуснах Гогуна, ще ги пращаме по друг начин.
За Елин Пелин, няма ли кой да я вземе от София, ако няма да дава имена и адрес Татьяна
Димитровград, Габрово, Пазарджик, трябват ми три имена на отговорниците.
Ще пробвам да дам блузките на тан4а от Троян на Шоши84, но дай някакъв телефон за връзка.
Пловдивските, Асеновград и Карлово ги пращам на Духи Пухи по куриер  Peace

# 548
  • Мнения: 3 718
И за мен към обяд е по-добре. Как ще се познаем - дайте отличителни белези Laughing
Гледай за рошава дезориентирана кукувица с едно две деца и повече торби около нея. Това ще да съм аз  Mr. Green

# 549
  • Мнения: 452
Ще пробвам да дам блузките на тан4а от Троян на Шоши84, но дай някакъв телефон за връзка.
Първо да благодаря за страхотната организация  bouquet!
На кой да изпратя телефона или адреса си?
Аз в момента съм в Сандански, на 27.12 пътувам за Плевен /там няма да имам достъп до интернет  Sad/ , а към 03.01 към Троян. Нямам нищо против да ми изпратите тениските и по пощата или куриер за моя сметка, както Ви е удобно на Вас, така. Шоши84 за къде ще пътува?

# 550
  • Мнения: 4 300
С Татяна аз ще се свържа, предполагам че или ще дойде в МОЛ-а или ще й я взема аз.

# 551
  • Мнения: 982
За Асеновград съм писала на krissie, че няма проблем да й ги занеса в магазина (което е на 200м. от нас) или да й ги занеса на място даже, щото си имам път на там по роднински  Mr. Green
В такъв случай,ще пиша на krissie и и ще търся моите блузки от нея.Така ли ще е най-добре?

# 552
  • Мнения: 8 242
За Асеновград съм писала на krissie, че няма проблем да й ги занеса в магазина (което е на 200м. от нас) или да й ги занеса на място даже, щото си имам път на там по роднински  Mr. Green
В такъв случай,ще пиша на krissie и и ще търся моите блузки от нея.Така ли ще е най-добре?
Предполагам  Peace

# 553
  • Мнения: 393
Ивон
Cherryto
jеnny_b
bosilek
siluchka
green_dawn
shoshi84
Catty
Lovi
Olive
iviche
маграт чеснова


Това са майките, чиито фанелки са при мен. Ако някой иска да си ги получи преди Коледа или преди срещата да ми пише на лични и ще се разберем Mr. Green

# 554
  • Мнения: 3 718
А ето ги моите "подопечни" от Х. Димитровско  и околия  Mr. Green
face off
Мира_ивчо
galausa
Блонди_24
mama pika
Nita
Попова
Noritta - утре съм по Банишорско, пиши ти там ли си
+
shoshi84
Даника- като се върне
Аня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт