Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 043
  • 763
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 242
Коя е дамата с ник започващ с N на латиница, която тая сутрин е внесла 21 лв? Не е изписан ник-а, само първата буква....хвърлям боб, ама нищо не показва Mr. Green

Naasoq
nameika
Nikol5
Nita
Noritta

Това са всички с N от списъка  Peace

# 301
  • Мнения: 116
Аз внесох 21 лева, ама не тази сутрин, а оня ден и вчера вече ме имаше в списъка на Рокси с платилите. Така че явно е някой друг с N.

# 302
  • Мнения: 4 300
това за клона смао в пощата могат да го попитат Mr. Green клон софия пишете.....

# 303
  • Мнения: 189
Преведох!Подозорам, обаче, че тая от банката не вписа пълното основание, а само тениски 3бр.Както и да е, става и с имената. Peace

# 304
  • Мнения: 407
Може и аз да съм.Моя роднина работи в  Уникредит и възложих на нея задачата да внесе парите,защото аз нямам никакъв достъп до банки в това лошо време с малкия човек.Може би тя е написала само първата буква.Съжалявам за неудобството,ако има нещо ще звъня да питам.

# 305
  • Мнения: 1 328
Рокси, аз още не съм пуснала, но утре ще. Най-късно.
Иначе - в списъка ме има с 21, а мойте май са 22.. Ако може някой да ме провери Simple Smile

# 306
  • Мнения: 4 300
nikol5< ти си:) видях после на едно място написано...
това е днешния списък:http://images22.snimka.bg/004653162-big.jpg
моля, който е в бяло да каже кой е или защо му се разминава сумата.

# 307
  • Мнения: 3 718
jenny_b , 22лв. си  Peace Предполагам, че се е получило объркване заради детския размер. Твоя е 86, нали?
Р0кси, dbs има корекция, поръча още две блузки. Ако искаш дай един мейл на лични и ще ти пратя актуалния списък, че постоянно има промени  Rolling Eyes

# 308
  • Мнения: 100
Аз съм в бяло Ирина Коцева сигурна съм че си написах ника  Party

# 309
  • Мнения: 5 602
Преведох днес  Peace

# 310
  • Мнения: 3 718
Я сега ми разбулете тая загадка, че няма как да ви отбележа:
Коя е Елена Николаева, Веселка Мончева и УНИКАЛНА ? Може и на лични  Simple Smile
Ирена я разконспирирах и описах ей сегинка  Mr. Green

# 311
  • Мнения: 189
Аз съм Елена Николаева.Знаех си, че тая е много зле.Карай...

# 312
  • Мнения: 1 328
jenny_b , 22лв. си  Peace Предполагам, че се е получило объркване заради детския размер. Твоя е 86, нали?

86 е, да Simple Smile

# 313
  • Мнения: X
Днес пуснах 12лв. за Cvetelinka и jas.min,за ПО един брой детски блузки. Описах със сигурност никовете ни, има го в копието на платежното.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 21:46 от Анонимен

# 314
  • Мнения: 1 924
Аз съм в бяло-Веселка Мончева.Не знам защо мацката от банката не е писала ника,както прилежно си го бях попълнила в описанието...може би й се е сторил сложен за изписване Mr. Green
И съм превела + ино левче,скромно дарение Blush

Общи условия

Активация на акаунт