Отговори
# 240
  • Мнения: 2 785
Пуфи успех на изпита -стискаме палци .
За купона...където кажете   Peace

# 241
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!
Аз вчера все ще вляза да пиша и все не успявам.Но преди обяд си имах мама за малко.Та и се порадвах.
Сега да се оплача - ние пак сме болни.Походи 6 дена на яслата и отново я тръшна.От вчера е с хрема и кашлица, а тази нощ ми вдигна 38,7 Т.Баща и каза, че този път поне до сряда ще я гледа той.Предният път се разминахме без антибиотик, но сега....вчера като я водих на дежурен и изписаха и антибиотик, но ми каза ако съм искала да не съм го почвала веднага, да съм изчакала да я видя как е.И личната и да я прегледала и тогава да го почвам.
За коя дата говорите за събиране?Ние както нямаше да си идваме , сега има възможност да си дойдем.Но сигурно ще е за Нова Година, че на Коледа Ганчо е дежурен и ще почива само един ден.Така че , ако е по Коледа няма да можем да присъстваме.
Пуфи, стискам палци за изпита!
Снимки още не съм качила от рождения ден.Все не ми остава време.
И да се похваля сега - мъж ми ме изненада с нов телефон.Много му се радвам.Айде ще почерпя по-късно обаче, че болничето ми се събуди.Отивам да я видя как е.

# 242
  • Мнения: 227
Здравейте прекрасни дами.
Доста сте интензивни тая седмица.Голямо писане е паднало.За събирането за мен няма значение в колко чеса е ние ще сме със Мишо ако е вечерта ще го поднеса на баба му.
Магията Я държат мои познати знам,че кухнята е супер и не е много задимено ако искате мога да говоря със собствениците но трябва да решим дата.
Пуфка стискам ти палци за изпита
Лек и усмихнат ден

# 243
  • Мнения: 50
Здравейте, мацки  Grinning. Много сте активни. Ние май снощи оправихме компа за щастие Crazy. Имахме гости за рождения ден на Пафка пак, голямо празнуване пада. Та вчера готвихме и чистихме.

Бубе, още не съм на новата работа - след тази седмица от 10.12 вече на новата  Rolling Eyes. И ми е едно такова притеснено, пак учене на нови неща, свикване с колеги. Тук хората са ми много по-различни...

За срещата - не съм сигурна кога ще си дойдем, но мислехме за Коледа. Зависи от работата ми. Както го решите, с децата ще е весело, в смисъл дневна среща, но пък няма да седнем изобщо сигурно Mr. Green, моята квато е, знам си, че ще я гоня през цялото време. Вечерно май е по-добре, не знам. И за кръчма не знам, като не съм ходила отдавна по кръчми. 22 е събота, сигурно тогава ще се върнем, но още не знам със сигурност.

Хубав ден на всички  Hug. Мисля да правя сърми днес, има пак за чистене, гладене  Crazy.

До после Stop

# 244
  • Мнения: 227
Коледа пристига в Разград купон пак ще има.

# 245
  • Мнения: 500
"Хайде Разградлиики(от близо и далеко),да си спретнем едно коледно купонче,да се чуе и на морето и в Софето!"
Това не е предложение за зглавие,а по-скоро намек,че нищо още не сме решили,а ми се струва,че скоро няма и да стане! Mr. Green
Айде бе мацки,нека всяка даде по едно предложение и които се дублират,него да изберем! Crazy
Ето,аз ще поведа хоротоооо...Например:22.12.Вечерно.В "Бай Киро и Синове","Каприз" или "Капански стан".
Вие сте....  bouquet

# 246
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте  Hug Hug Hug
 И аз харесвам Шалеви, но там едва ли ще има места.
Дано Миши уреди нещо с Магия, че инък .............

# 247
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
22.12/ вечерно в Бай Киро, Каприз ......... Peace

# 248
Ние снощи говорих ме с Марго за 16-ти като дата защото та не може на 22-ри.
За заведение"Капитана","Каприз"или "Шалеви. Peace
Аз съм на рожден ден на свекъра  в Русе.Довечера ще вида какво сте решили.

Извинете ме за странното писане,ама не мога да намирам накои букви.

# 249
Марги може да пуснеш анкета за мастото и датата за да нама сърдити. newsm78 Hug

# 250
  • Разград-София
  • Мнения: 273
  Такам  .....   с риск да ми се разсърдите ... ще си кажа някой неща а вие си приценявайте от там нататък ....

Първо като дата 22-ри не е добро като идея ,защото непосредствено преди коледа първо няма да намерим никъде места второ има хора които са си направили планове да пътуват на някъде или да са някъде .... Така че изберете дата която не е толкова близо до коледа ....

Второ за тия кръчми .... сега ще погледна всички които бяха изброени и ще ги пусна като анкета ... първо за да няма сърдити и второ за да може най-накрая да се избере място . Към анкетата ще включа и опции "вечерно" или "дневно" ,защото и това все още е в мъглата .
След като се избере дата ,място и време ..... ще си изберем един човек /или няколко, по възможност доброволци  Crazy Mr. Green / който да отиде да провери и ако е нужно да резервира.

И щях да забравя най-важното ... който ще идва да пише и ще сложа списъка на първата страница за да се знае .... кой с мъж кой с дете две кой с коте куче ... че вече стана егати бакията с това събиране ......

Надявам се не съм засегнала никого , но ако искаме да се съберем да си  отпразнуваме по форумски коледа и нова година  трябва да се действа.

Ако някой има идеи,забележки или просто нещо да добави да не го държи за себе си а да казва ....

Аз отивам да спретна нещо набързо на мъжо за ядене и се залавям с анкетите и новата тема  Peace

 Hug  bouquet

# 251
  • Мнения: 500
Датата 22.12 ми се стори най-удачна именно,защото е близо до Коледа и повечето ,които не са в Разград ще са тук.Освен това, до сега не беше предложена друга дата...или аз се бъркам нещо?Но и 16.12 е добре(за мен няма проблем и утре да кажете даже...) Peace.Така че наистина дайте анкета,до като не сме се хванали за косите! Mr. Green
Всичко горенаписано е с усмивка и намигване!Моля да поддържаме духа-коледен! Peace
  bouquet

# 252
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
  Такам  .....   с риск да ми се разсърдите ... ще си кажа някой неща а вие си приценявайте от там нататък ....

Първо като дата 22-ри не е добро като идея ,защото непосредствено преди коледа първо няма да намерим никъде места второ има хора които са си направили планове да пътуват на някъде или да са някъде .... Така че изберете дата която не е толкова близо до коледа ....

Второ за тия кръчми .... сега ще погледна всички които бяха изброени и ще ги пусна като анкета ... първо за да няма сърдити и второ за да може най-накрая да се избере място . Към анкетата ще включа и опции "вечерно" или "дневно" ,защото и това все още е в мъглата .
След като се избере дата ,място и време ..... ще си изберем един човек /или няколко, по възможност доброволци  Crazy Mr. Green / който да отиде да провери и ако е нужно да резервира.

И щях да забравя най-важното ... който ще идва да пише и ще сложа списъка на първата страница за да се знае .... кой с мъж кой с дете две кой с коте куче ... че вече стана егати бакията с това събиране ......

Надявам се не съм засегнала никого , но ако искаме да се съберем да си  отпразнуваме по форумски коледа и нова година  трябва да се действа.

Ако някой има идеи,забележки или просто нещо да добави да не го държи за себе си а да казва ....

Аз отивам да спретна нещо набързо на мъжо за ядене и се залавям с анкетите и новата тема  Peace

 Hug  bouquet

Мене ако ме питате ще ви каже, че 16 не е удачен вариант - неделя е - в понеделник някои хора са на работа..........
 По хубавите кръчми вече са заети до НГ - служебни банкети и празници .....
 А инъче и аз съм за Анкета Peace

# 253
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

Моля да поддържаме духа-коледен! Peace
  bouquet

# 254
  • Мнения: 292
Гласувах Peace
Дано всички гласуват по-бързо,че да се реши по-бързо. Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт