Някой дава ли на детето си витамини Sanostol

  • 5 648
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 129
В момента каката го пие, на беба давам "Есберитокс". Предпочитам да хапват повече плодове, но каката ми е много трудна с хапването и се чудя от кво расте  newsm78

този есберитокс как го приема...моя го отказа напълно - беше отвратен и го повръщаше...то и аз като го пробвах ми се догади...толкова горчив и ужасен е....

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 927
Този Саностол малката ми дъщеря въобще не може да го пие,
в момента,  в който  го дам и се повдига и повръща.

То и аз само като го помирисах  ми призля, мразя аромата на някакъв плод,
премесен със сладниково - горчив вкус на лекарство и на всичкото отгоре гъсто като слуз.



# 17
  • Мнения: 1 029
давам го и съм много доволна.И аз като повечето мами- 20 дни пие и 10 почивка
има безотказно действие при намален апетит Peace

# 18
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Да, Георги пие вече втора зима по една лъжица сутрин с малки почивки... доволна съм  Sunglasses
Сега по време на антибиотика лекарката препоръча два пъти дневно по една лъжица.

# 19
  • Мнения: 842
Давам на големия ми син, но въобще не му е фен, така и не можа да свикне с вкуса му. Сега чух, че има и под формата на таблетки и мисля да взема от тях като свърши сиропът.

# 20
На дъщеря ми го давам от малка и винаги го пие 20 дни ,10 почива, по препоръка на лекарката

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
този сироп ми го е давала и моята майка ......спомена за него ми е много приятен, защото това беше едно от малкото вкусни неща, които помня ,че съм опитвала обаче......помня и как го криеха от мен в най-високия шкаф понеже хванех ли го половината шише заминаваше  Sick

Същата работа.! Peace. Даже като видях рекламата и веднага се сетих за шишето. Замислила съм се и аз да започвам да й давам от него, че от както почна ясла много почна да боледува. Въпреки, че педито ми каза, че нямало много ефект от тези "препарати" да ги нарека. Това било за мое успокоение само.

# 22
  • Мнения: 5 393
Аз давам Мултисаностол-сироп.Обожавах го като дете, постоянно ревях за още.....Иво е същия.Но по мое време се намираше трудно,сега поне го има във всяка аптека. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 368
Синът ми е на година и два месеца. Според вас дали мога да му давам вече Саностол? Аз като дете съм го пила непрекъснато, защото бях много злояда и много ми допадаше вкуса му.

# 24
  • Мнения: 3 069
Опитах се давам на Вики но той повръща чак от вкуса му.И млякото се опитах да му го дам но усеща диването и отказва.
Иначе е добре да се взимат витамини през зимата.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да преценя ефектът, а и какъв точно трябва да бъде, но мисля, че се повишава апетитът.
Аз реших да направя пауза между две опаковки.

# 26
  • Мнения: 1 243
Aз давам Peace

# 27
  • Мнения: 107
И аз съм го давала и детето го хареса...и аз така 20 дни давах 10 почивахме ако позабравя даже и малко повече.......мисля си дали сега пак да не го купя... за ефект върху апетита не можах да разбера той не се промени.... но ще изчакам малко защото сега пием Есберитокс естествено го разтварям в малко сок защото вкуса му ее Sick но знам че има ефект значително по малко боледува..и по леко ако все пак пипне нещо...... Laughing

# 28
  • Мнения: 472
Днес и на нас ни го изписаха 2 пъти на ден х 1 ч.л. Досега не съм давала на дъщеря ми да пие, обаче започнахме 1 седмица да сме болни, 1 седмица сме на ясла. Педиатърката, която ни е доста близка горещо го препоръча.

# 29
  • Мнения: 141
и аз давам -  по 5мл. сутрин - 20 дни давам, 10 почивам... миналата зима пак му давах по лекарско предписание тогава Виктор беше на 9 месеца,доволна съм от ефекта действително подсилва имунитета поне при нас е така Peace

Общи условия

Активация на акаунт