Новата Мисис България

  • 2 712
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Хубава е жената,но ме е яд,че последните години мисис става все някоя публична личност.А има толко хубави омъжени дами,които не са от така наречения хайлайф.

# 16
  • Мнения: 3 622
Хубвичка е  Grinning

# 17
  • Мнения: 742
Хубавица е. обаче роклата е отврат.

# 18
  • Мнения: 7 263
Хубава е жената,но ме е яд,че последните години мисис става все някоя публична личност.А има толко хубави омъжени дами,които не са от така наречения хайлайф.

 Peace Peace Peace
Да именно!
Успяла си да го изразиш по-добре от мен, но точно това имах предвид и аз!

# 19
  • Мнения: 281
Хубавица е. обаче роклата е отврат.

Кавали  Grinning.

# 20
  • Мнения: 22 867

Хубава си е жената и талантлива!

# 21
  • Мнения: 764
Божкеее,каква е таз мис България?!!!
ААля Милушева не е лоша,според мен,разбира се,но има и по-красиви.И що пък ще я канят...

# 22
  • Мнения: 2 013
Аз гледах, че е имало и още някакъв конкурс Мисис България, с още една победителка. А Аля Милушева е дребна и доста безлична без грим. Като е гримирана - става.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 752
Честно казано биме могли да излъчим поне 10-тина по-готини!
Имам предвид от сайта на Бг-Мамма има далеч по-достойни за тази титла. Иначе да и е честито на новата мисис!   bouquet
Е, много ясно. ССФ и на Мис Свят ще спечели, няма начин просто...  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Хубава е жената,но ме е яд,че последните години мисис става все някоя публична личност.А има толко хубави омъжени дами,които не са от така наречения хайлайф.

Няма как някоя извън тази групичка да стане. Кажи ми кой е мъжът и и ще ти кажа какви са й шансовете. Боза, и то вкиснала.

# 25
  • Мнения: 669
Хубава е жената,но ме е яд,че последните години мисис става все някоя публична личност.А има толко хубави омъжени дами,които не са от така наречения хайлайф.

Няма как някоя извън тази групичка да стане. Кажи ми кой е мъжът и и ще ти кажа какви са й шансовете. Боза, и то вкиснала.

 Peace

# 26
  • Мнения: 742

 Laughing Laughing 
Много ми е мръсно подсъзнанието.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Бях на конкурса мин.сряда в "Царско село" и още като я видях Аля сред претендентките ми стана ясно,че  ще е победителка  Crossing Arms

Не е честно спрямо другите момичета,които не бяха популярни, публични личности Naughty

Аля е сладурана, ама аз съм предубедена Crossing Arms
Имаше 2-3 хубавици, които заеха 2 и 3 място.

А, м/у другото снощи беше другият конкурс "Мисис България" в Шератон

# 28
  • Мнения: 1 951
Но пък тя си я харесва и я носи често .
 

# 29
  • Мнения: 2 407
Не е лоша!

Общи условия

Активация на акаунт