Провалите в секса причина ли са за развод?

  • 24 909
  • 400
  •   1
Отговори
# 30

НА скромните 30.

Той едва ли без нищо се е променил, така че търси причината.
А ако няма такава и винаги е бил с понижено желание за секс ... ти си направила своя избор веднъж Rolling Eyes не е виновен мъжа ти, но все пак това не те задължава да стоиш при него и да се мъчиш.
мЪже за секс с лопата да ги ринеш но мъж който да става за семейство, да с егрижи за теб и децата трудно с е намира
хвани се един лубовник без угризения на съвестта и не си разваляй спокойствието
ако се разведеш заради това само ще си навлечеш още неприятности

мда или вината е твоя - от първи път бременан и давай да се женим или пък се е променил по определени причини и ги търси - ако ги намериш имаш реални шансове да оправите нещата
Една от причините е ясна - води безкрайно нездравословен начин на живот. Яде огромни количества боклуци, има мнооого холестерол, излишни килограми, не се движи, ама никак. ПРеди години, в началото, не беше пак с кой знае какви блестящи физически данни, но определено правехме страхотен секс. Заради хубавия секс де факто направих избора да съм с него. Хубав секс + влюбване = абсолютно еднозначно решение. НЕ правехме повече от 3-4 пъти в седмицата, но качеството беше презадоволително. После се отпусна съвсем с нездравословностите и сега само симулира действия по изчистването им. Затиках го на кардиолог, назначи му диета, двигателен режим... Напълнихме хладилника с ленени масла, аронии, плодове, зеленчуци... Купи си анцунг, сак, маратонки... Но всичко приключи до тук. ТАка си замухлясваха нещата в хладилника, а сака го подритваме в коридора и така повече от месец... А секс от тогава - нц!
Говоренето до припадък е от повече от година... Всеки ден при всяка възможност говорим. Може и да е грешка, но аз до такава степен вече съм се отчаяла и толкова сериозно са ми засегнати всички сфери в живота от това, че не правя секс и не съм желана, че вече и за самоубийство започнах да миля. Така че говоренето е по-малкото зло. А и е отчаян зов за помощ.
Онзи ден го навих да отидем на психо терапевт, сексолог... Да , но като тръгнах да уреждам час и ме отряза... А от специалист мисля, че аз вече имам много по-сериозна нужда от него.
Иначе той винаги обръща разговорите по темата като че ли са на майтап. НЕ си личи да се е засилил много съвестно и сериозно да разреши проблема. На него си му е екстра така - единствената неприятност, която има с мен е това, че му пиля за секса. А на него не му се прави секс. Все повтаря, че му е минало времето за такива работи #Crazy Нито пък си личи да го засягат лошо тези разговори. И друго - на няколко пъти наблегна на това, че хората правят много секс, когато са влюбени, в началото на връзката, но при дълга връзка, каквато според него е нашата, нещата улягали и хората вече не изпитвали толкова желание за секс ooooh! И естествено изяснявахме и въпроса какви чувства има към мен - еми обичал ме, държал на мен, аз съм била спътника в живота му, но тръпката като в началото я нямало, а и нямало как да я има - не било нормално значи след толкова време да я има и при другите хора също било така... Пък аз се чудя що ли при мен тръпката още я има... newsm78
Но пък интересно - като се наглася изпипано по разни поводи, не му действа на желанието, но пък ми поставя ултиматум или да се преоблека с нещо по-скромно за пред хората, или никъде няма да се ходи...
Еротичното бельо го отблъсква.
Да не говорим, че като се роди наскоро детето и ми напращяха гърдите, ми излезна с мнението, че тези големи цици са му странни, все едно не съм аз и даже снощи нещо му бях налетяла и ми се оряха в ръката му гърдите, а той се дръпна с израза "Блякси, колко гадно", понеже били като пълни със силикони усещането от гърди с мляко било гадно...
Та започвам да се чудя дали само нездравословния му живот е причината или е някакво дебилно чешитство. Но определено варианта да не бъда желана, харесвана, да не правя секс, който винаги съм обожавала, ме съсипва. Моите престави бяха, че човек се жени, за да се скъса от секс, за да бъде желан, обсипван с внимание, любов и нежност цял живот. А не да се лута и да сменя гаджета като побъркан и да стои по известно време на сухо...
А що се отнася до любовниците: първо искам детето ми да е щастливо и да има доверие в семейството си - това с любовници далеч не се постига; второ - мъжът ми не ми е направил друго лошо, освен, че не ме желае; трето дори и да реша да си търся лчбовник - ами това не е лесно, защото дискретни хора, които са склонни да бъдат любовници почти няма, бързо ще заревнува и ще започне да прави мизерии, да предявява претенции; четвърто - вероятността любовникът ми да е семеен и да съсипем така и неговото семейство никак не е малка (внимавайте като давате съвети на някого да си хване любовник, че светът е малък, а и вие имате мъже. Даже се чудя как може човек с лека ръка да даде такъв съвет при това положение); освен това нямам никаква гаранция, че ще си намеря любовник, който да прави хубав секс - то ако хубавият секс се правеше от всеки, още преди да срещна мъжа ми щях вече да съм останала с някого от предишните ми гаджета... То по тези причини нямам и никаква гаранция, че бих срещнала при някакви други обстоятелства човек, който напълно да покрива сексуалните ми изисквания, наравно с останалите изисквания... И така се стига до задънената улица...

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 13:26 от комплексарката

# 31
  • София
  • Мнения: 71
Grizanka нямаш идея колко си приличаме.................................... Дори си казваме "Мише" един на друг. И ние сме от толкова време заедно и от година живеем в един апартамент. В началото правихме по 5 пъти секс на ден. После първия път имахме пауза от 3 месеца, после 7, сега правим веднъж месечно и всеки път си казвам, че ще го оставя тоя път да видим до кога ще издържи без да ме пожелае и накрая не ми издържат нервите............... В редките пъти, в които правим секс, дори правим някакви плахи опити за дете, защото аз искам да отложа забременяване, именно защото не съм сигурна, че искам да живея с човек, койо не ме желае..... Иначе ме обича, постоянно ме гушка и ме целува, най-внимателния и грижовен мъж на света е, иска да сме семейство, отдал ми се е напълно, но не ме желае..................поне докато не го пожелая аз. Иначе пък не ми отказва като искам да правим секс. А напоследък ме пита размерът му достатъчен ли ми е.... Изобщо незнам защо се тревожи, явно проблема е по-скоро психически, но не иска да говори за това. Незнам какво да правя и само като се замисля, че може и да съм бременна вече ми идва да се гръмна, не че ще има по-добър баща от него за децата ми, но  newsm78 това със секса ме срива.
Mi6ii, наистина си приличаме мила, но при теб нещата не са чак толкова зле, като се има предвид, че приятелят ти не ти отказва, когато ти си поискаш. При нас и това го няма. Толкова пъти сам опитвала да поема инициативата, галя го, целувам го, а той стои като пън и отвръща едва - едва на целувките, колкото да не ме обиди съвсем, но нищо повече. Ясно личи, че няма желание. Освен това е категоричен, че не иска деца и напоследък се замислям дали една от причините не е страха да не забременея. Положението става все по-ужасно, но той така и не обръща внимание на това, за него такъв проблем не съществува. По едно време правехме секс веднъж седмично и въпреки, че не ми беше достатъчно, си мълчах. Не беше чак толкова зле и приех това положение. Но когато го докарахме до веднъж, най-много два пъти месечно....... Напълно наясно съм, че сексът не е най-важното в една връзка, но липсата му е крайно затормозяваща и съсипва и нещата, които са в ред. Опитвам се да разговарям с него, но това е почти невъзможно, защото според него всичко е ОК и само съм си била намирала поводи да се тревожа. Болезнено е и не съм сигурна, че ще успея да се примиря, а и не срещам разбиране. Все още съм млада и не искам да изживея живота си без грам страст, тръпка, лювов....... Не искам да си търся любовници, това е неприемливо за мен. Искам да се отдавам на мъжът, когото обичам с цялото си сърце. Само който е изпадал в такова положение, той може да разбере. Не виждам изход и решение на проблема и усещам, че започват да ми минават недобри мисли през главата. Ясно е, че с времето нещата няма да се подобрят, напротив, ще се влошават. И не знам какво да правя. Никак не ме успокоява откритието, че явно много жени имат същия проблем. Не се бях замисляла. Съчувствам на всички! А някоя от вас намерила ли е решение??? Аз лично - не....... Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 71
Да не би да вярва на разни теории,че при секс жената се зарежда,а жизнените сили на мъжа изтичат.Двамата са като двата полюса + и - , а членът му е един вид проводник на енергия, която той предава на жената и с това си вреди. Нещо такова май беше, но и това съм чувала от мъж. hahaha
Моят мъж безрезервно вярва в това, пропуснах да го спомена. Направо да се гръмне човек!!! Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
комплексарката мисля, че за вас решението е ясно - сексолог или психотерапевт. може би първо иди ти сама.

Grizanka , при теб ми се струва друго положението - според мен вече не привличаш приятеля си. Казвам го добронамерено, не искам да те обидя, дано ме разбереш.
Хубавото е, че нямате деца и това прави развръзката по-лесна.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 858
Да не би да вярва на разни теории,че при секс жената се зарежда,а жизнените сили на мъжа изтичат.Двамата са като двата полюса + и - , а членът му е един вид проводник на енергия, която той предава на жената и с това си вреди. Нещо такова май беше, но и това съм чувала от мъж. hahaha
Моят мъж безрезервно вярва в това, пропуснах да го спомена. Направо да се гръмне човек!!! Cry

Писали сме едновременно.
Може би пък това да е причината, но такъв мъж не ти трябва.

# 35
  • София
  • Мнения: 71
комплексарката мисля, че за вас решението е ясно - сексолог или психотерапевт. може би първо иди ти сама.

Grizanka , при теб ми се струва друго положението - според мен вече не привличаш приятеля си. Казвам го добронамерено, не искам да те обидя, дано ме разбереш.
Хубавото е, че нямате деца и това прави развръзката по-лесна.
Разбирам те и не се обиждам. Може и така да е, не знам. Той така или иначе няма да си призне за да не ме нарани. Твърди, че няма абсолютно никаква причина в мен и да не мисля такива глупости, просто никога не бил толкова по тази част. Държи страшно много на духовната ни връзка, физическата била без значение. Като му задам въпросът защо в началото го правенми толкова често, страстно и по много, казва, че защото много дълъг период не е бил имал контакт с жена, и това го знам. Демек, наваксал си е и стига толкова. Абе.......голям чешит се извъди! #2gunfire

# 36
  • София
  • Мнения: 71
Да не би да вярва на разни теории,че при секс жената се зарежда,а жизнените сили на мъжа изтичат.Двамата са като двата полюса + и - , а членът му е един вид проводник на енергия, която той предава на жената и с това си вреди. Нещо такова май беше, но и това съм чувала от мъж. hahaha
Моят мъж безрезервно вярва в това, пропуснах да го спомена. Направо да се гръмне човек!!! Cry

Писали сме едновременно.
Може би пък това да е причината, но такъв мъж не ти трябва.
Не знам, това е трудно решение....... Но може и така да се окаже и това ще бъде супер жалко, защото обърнах собствения си и живота на други хора, за да бъда точно с този мъж. Мисля, мисля.......не искам да се разделяме, а и така не мога. Наистина не знам какво да измисля!

# 37
  • София
  • Мнения: 71
А ЕДНО ВРЕМЕ ЖЕНИТЕ ГИ "БОЛЯХА ГЛАВИТЕ" И СЕ ДЪРПАХА........... КАКВА СТАНА ТЯ?!

# 38
  • Мнения: 45

А що се отнася до любовниците: първо искам детето ми да е щастливо и да има доверие в семейството си - това с любовници далеч не се постига; второ - мъжът ми не ми е направил друго лошо, освен, че не ме желае; трето дори и да реша да си търся лчбовник - ами това не е лесно, защото дискретни хора, които са склонни да бъдат любовници почти няма, бързо ще заревнува и ще започне да прави мизерии, да предявява претенции; четвърто - вероятността любовникът ми да е семеен и да съсипем така и неговото семейство никак не е малка (внимавайте като давате съвети на някого да си хване любовник, че светът е малък, а и вие имате мъже. Даже се чудя как може човек с лека ръка да даде такъв съвет при това положение); освен това нямам никаква гаранция, че ще си намеря любовник, който да прави хубав секс - то ако хубавият секс се правеше от всеки, още преди да срещна мъжа ми щях вече да съм останала с някого от предишните ми гаджета... То по тези причини нямам и никаква гаранция, че бих срещнала при някакви други обстоятелства човек, който напълно да покрива сексуалните ми изисквания, наравно с останалите изисквания... И така се стига до задънената улица...

Стигна ти  Laughing Що като говориш за любовник задълбаваш толкова?   newsm78  Детето, ревност, мизерии, претенции, съсипване на друго семейство  #Crazy  ooooh!

Чакай, бе жена!  Joy за тая работа си има хора, от дискретни, по-дискретни, е струват нещо, ама пък с такъв секс ще те дарят, че ще литнеш  Crazy Нали само това ти липсва?   Peace

# 39
  • Мнения: 598
da , точно така

# 40
  • София
  • Мнения: 71
Dona Bonbona, по жигола ли да започнем да ходим?!  Thinking Е гати! Светът съвсем се обърка...... Confused

# 41
  • Мнения: 45
Dona Bonbona, по жигола ли да започнем да ходим?!  Thinking Е гати! Светът съвсем се обърка...... Confused

Grizanka,  Hug, аз само дърпам "ръчната"  Joy Щото авторката на темата едва ли не се спусна вече нова булченска рокла да купува  ooooh!

А това къде всеки ще ходи си е негово решение. Как всеки ще си реши проблемите си е негова работа. Света не се е объркал, по света това съществува и се практикува още от времена, когато ти и аз не сме били на него. Това е решение обаче само тогава, когато, наистина това е единственият проблем, секса! Иначе не върши работа.   bouquet

# 42
  • Мнения: 4 965
Зависи.
Ако провалите в секса са, защото му е по-лесно и приятно да компенсира с друга жена или със собствената си ръка, когато аз имам определени нужди... Сигурно ще е причина за развод.
Ако провалите са по здравословна причина, а продължаваме да се обичаме и разбираме, няма да се разведа, но ще си намеря от кого да си получавам нужната доза секс. Няма жигола, няма 5 лв. - има достатъчно дискретни мъже, които не искат да си развалят семействата и имат сходни проблеми - винаги може да си помогнем взаимно Twisted Evil.

# 43
Споменатите съвети за намиране на дискретни мъже не са лесно приложими. Не на всеки му се случва, а да достигнем до там, че да си споделяме с колеги също е много трудно.

Много съм се чудила откровени ли са хора, които споделят че имат редовни контакти. Изглежда ми абсурдно в днешното напрегнато време.

# 44
  • Мнения: 4 965
Е, то си е до човека и до средата.
Аз работя основно с мъже и ако реша, винаги мога да си намеря някого (пък моите колеги са яужденци, което още повеяе улеснява нещата - надали ако пусна въдичката няма да има кой да захапе).
 Twisted Evil

Това за намирането на мъже.

А за втората чуденка - пак зависи - поради напрегнатия живот, не остава много физическо време, но при желание винаги се намира начин.

Общи условия

Активация на акаунт