Провалите в секса причина ли са за развод?

  • 24 926
  • 400
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 94
Моя съвет е да се опитате да поговорите с мъжа ти,защото липсата на секс наистина може да доведе до развод.За това повечето хора-биле мъже или жени си намират любовници.А от това страда и детето.Все пак то е най-важно GrinningАко още се обичате и изпитвате желание един към друг ще намерите изход от положението FlutterУспех Hug

# 376
  • Мнения: 2 161
Провалите в секса са най-добрият повод за развод.След като не правите секс,не виждам как ще ви се получат и другите неща.Няма настояще и няма бъдеще.Има един цирк.А като прочета изречението-Живеем заради детето...Та на вас изобщо не ви пука за детето.Иначе защо ще му причинявате това,да живее сред омраза,фалш и без любов.Защото ако не си я давате помежду си,то как ще я дадете на детето?разведете се,та да може това дете да живее нормално.

# 377
  • Мнения: 1 568
Провалите в секса са най-добрият повод за развод.След като не правите секс,не виждам как ще ви се получат и другите неща.Няма настояще и няма бъдеще.Има един цирк.А като прочета изречението-Живеем заради детето...Та на вас изобщо не ви пука за детето.Иначе защо ще му причинявате това,да живее сред омраза,фалш и без любов.Защото ако не си я давате помежду си,то как ще я дадете на детето?разведете се,та да може това дете да живее нормално.


Права си,ама..........

# 378
  • Мнения: 372
Има много средства за повлияване и помощ на м ъжее с проблеми в секса, но проблемът е че те нямат манталитет да си признаят за своя проблем и да приемат помощта. Това е един затворен кръг, от който няма излизане.

# 379
  • Мнения: 2 161
Провалите в секса са най-добрият повод за развод.След като не правите секс,не виждам как ще ви се получат и другите неща.Няма настояще и няма бъдеще.Има един цирк.А като прочета изречението-Живеем заради детето...Та на вас изобщо не ви пука за детето.Иначе защо ще му причинявате това,да живее сред омраза,фалш и без любов.Защото ако не си я давате помежду си,то как ще я дадете на детето?разведете се,та да може това дете да живее нормално.


Права си,ама..........
Ама...докато чакаме уж детето да порасне и да намерим друг път,то се оказва,че пътищата вече са задръстени.

# 380
  • Мнения: 69
л ипсата на секс при жените на средна възраст може да се превърне в сериозен здравословен проблем,а лош секс си е все едно без секс.не подценяваи проблема

# 381
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Малко клюкарско, ама .... комплексарке, Гризанке , как са нещата при вас?  bouquet

# 382
  • София
  • Мнения: 71
Малко клюкарско, ама .... комплексарке, Гризанке , как са нещата при вас?  bouquet
Здравей Северина!!! Simple Smile При нас, след един много неприятен разговор и за двамата, има леко подобрение на нещата. За което се радвам. Може би ще се подобрят още с времето, а може би не, не знам, но сега съм доволна, че бях разбрана правилно и беше внесена корекция в поведението в това отношение.

# 383
  • София
  • Мнения: 71
Малко клюкарско, ама .... комплексарке, Гризанке , как са нещата при вас?  bouquet
Пак да ти кажа, че съм ти фенка!!! Peace Grinning

# 384
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Хахаха! Със сигурност си първата такава! Много съм поласкана, да знаеш!  bouquet
Радвам се, че има подобрение при теб. Дано не е временно. Дано!
Ох, тези мъже никак не са лесни понякога....
Радвай се на живота и гледай да не мислиш много!  Grinning

# 385
  • София
  • Мнения: 71
Хахаха! Със сигурност си първата такава! Много съм поласкана, да знаеш!  bouquet
Радвам се, че има подобрение при теб. Дано не е временно. Дано!
Ох, тези мъже никак не са лесни понякога....
Радвай се на живота и гледай да не мислиш много!  Grinning
Те твърдят пък, че ние не сме лесни...... Иди разбери кой крив, кой прав! Всеки си е башка луд! И аз се надявам нещата да се подобрят, защото, все пак, не може само той да е щастлив и доволен. А той е и си го казва. Та поговорихме, поспорихме, казахме си разни неща, дето не бяха много приятни, но в последствие разбрах, че от този разговор е имало полза. Явно е помислил върху това, което му говорих. И аз направих отстъпка да не го тормозя толкова често. Оставих тая работа в неговите ръце, когато поиска - тогава. Не, че на мен не ми се иска много повече и много по-често, но..... Трая си. Прецених, че така е по-добре. Иначе само го стресирах и той, както се оказа, не се е чувствал добре, знаейки какво го чака почти всяка вечер. И аз не бях права, трябваше да се усетя, още щом взе да се дърпа. Сега знае, че зависи от него и по се сеща. Повечето мъже умират за сексуално активни жени, моят не. Какво да правя?! Направихме отстъпки и двамата и нещата горе долу се получават. Не говоря за качество, а за честота! От качество не мога да се оплача! Ама въобще!  Blush Blush Blush Това е засега! Да се включи и Комплексарка със сводка за настоящото положение! Всички чакаме с затаен дъх! Автора, авторааааа....на темата! Grinning

# 386
  • Варна
  • Мнения: 2 269
А бе донякъде има право човека! Grinning Ако знае, че ще бъде притискан и че всеки негов отказ ще е повод за обсъждане и анализи, нормално е да не е много ентусиазиран.
Чудесно си постъпила като си оставила той да поема инициативата. Нека се раздвижи и се успоки, че няма да изискват нищо повече от това, което сам иска да даде.

# 387
  • София
  • Мнения: 71
Никаква Комплексарка не се появява!!! Заряза собствената си тема!!! Thinking Grinning

# 388
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Сигурно всичко и е наред! Simple Smile Пърха от щастие и дори не иска да си спомня, че някога е пускала тема и се оплаквала.
Пожелавам и го!  bouquet

# 389
  • Мнения: 1 877
Според мен не са причина за развод!Но ако това толкова те натоварва и не се чувстваш пълноценна,по-добре се раздели с него.Само после пък да не ревеш,че някой те скъсва от секс,а другото му куца....

Общи условия

Активация на акаунт