Провалите в секса причина ли са за развод?

  • 24 933
  • 400
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 230
Аз не правя секс със мъжът си от....повече от две години!

В разцвета на силите съм ...около 35 ...секс аз не искам...не го обичам,имахме си мнооого проблеми и тотално изстинах към него!!! В началото се преструвах,докато дойде денят ,в които тялото ми отказа,когато той ме доближи започвах да треперя от ужас,беше ме дори гнус!

Живеем така...от години...заради детето!НЕ СТАВА МИЛА!!!!!

Като двама непознати,дори врагове,защото когато един човек не ти дава това от което имаш нужда ти дори го намразваш в един момент!!!!

Изнервен е и той и аз,нищо хубаво почти не си казваме,гледаме да се нараним,защото м/у нас няма интимност и всеки гледа да нарани другия,да го заболи,защото на всеки един от нас му липсва интимност,гушкане........докосване,не само чукането е в основата на секса!!!

Знам че това няма да доведе до нищо добро.........дори се случи да ми посегне физически,а беше добър мъж.............беше..........

Господи това е кошмарно!!! Много ми е тъжно и ми е мъчно за теб smile3518 Weary smile3518

Не можете ли да си поговорите човешки и да вземете решение да се разделите именно ЗАРАДИ ДЕТЕТО. Отношенията между вас то със сигурност ги усеща!!! Боже мила, събери смелост и се опитай да промениш живота си някак. Не бих могла да издържа да живея така! Моля ре не оставяй живота ти да премине без да бъдеш щастлива. Съзнавам, че вероятно е невероятно тръдно да се предприема решителна крачка, но аз те моля да не оставяш живота си в това състояние!!! Изпращам ти много целувки и прегръдки и се моля нещата да се преобърнат за теб! Бъди силна, мила!!! newsm51  love001 newsm51 newsm10 smile3503

# 361
  • Мнения: 192
Аз не правя секс със мъжът си от....повече от две години!

В разцвета на силите съм ...около 35 ...секс аз не искам...не го обичам,имахме си мнооого проблеми и тотално изстинах към него!!! В началото се преструвах,докато дойде денят ,в които тялото ми отказа,когато той ме доближи започвах да треперя от ужас,беше ме дори гнус!

Живеем така...от години...заради детето!НЕ СТАВА МИЛА!!!!!

Като двама непознати,дори врагове,защото когато един човек не ти дава това от което имаш нужда ти дори го намразваш в един момент!!!!

Изнервен е и той и аз,нищо хубаво почти не си казваме,гледаме да се нараним,защото м/у нас няма интимност и всеки гледа да нарани другия,да го заболи,защото на всеки един от нас му липсва интимност,гушкане........докосване,не само чукането е в основата на секса!!!

Знам че това няма да доведе до нищо добро.........дори се случи да ми посегне физически,а беше добър мъж.............беше..........

 Shocked Shocked Shocked
Нямам думи....

# 362
  • Мнения: 123
Здравейте, понякога имам проблем с това, смятам, че мъжете могат да издържат дълго без полов контакт, защото се освобждават и насън, пък и явно има мъже, които не са толкова сексуални, може би любовникът е добро решение

# 363
  • Мнения: 685
Аз не правя секс със мъжът си от....повече от две години!
..........................................................................
Знам че това няма да доведе до нищо добро.........дори се случи да ми посегне физически,а беше добър мъж.............беше..........

Това е кошмар, много ми е мъчно да прочета тези думи, защото за съжаление моят брак се разпадна заради липсата на нежност, заради липсата на секс повече от 2 години (сега дори не мога да повярвам)... заради липсата на дете, което щъркелът няма как да донесе ::
За едно си права обаче това до нищо хубаво няма да доведе... Аз трудно взех решение, но се налагаше да се спася. Не знам какви са причините мъжете да спрат да желаят жените си... но тогава според мен и връзката се изчерпва. Никой в нищо не обвинявам, но като виждам колко теми се пускат с подобна тематика, явно е че проблемът е разпространен Sad
Сега като го гледам каква картинка е бившият ми вглъбен в работата си, без приятели и без другар в живота, без семейство...
Ако има мъже, които харесват този живот, защо подлагат на такъв тормоз жените си? Това не мога да разбера?!

# 364
Скъпи момичета присъединявам се към клуба на "не правещите секс благодарение на мажете си".... чувствам се тъжна и грозна от това. Но не това исках да споделя,мисля че просто не ги разбираме .......те не могат  да живеят дълго време с жена и да не я оприличават на майка си или на приятелка/приятел/........е има и много други сравнения, но ще спра до тук.Всъщност може да съм много крайна но мисля че най добрата компания на мажете са самите маже   и е не естествено да живеят дълго време със жени /нали самите те  толкова трудно се съгласяват да "заживеемзаедно".За тях е по важно да завземат нови територии а не да стопанисват завзетата вече "площ"ако мога така да се изразя......Мразя да се чувствам грозна и глупава ,само защото някои не ме намира за атрактивна..........Но да ,не сам се развела още .Въпреки че вече го обмислях.Секса е живот......от които ни лишават ,а ние сме ги избрали ,предателство!

# 365
  • Мнения: 135
  Или някакви специални техники от древните учения... Де да знам... Но определено имам нужда да ликвидирам необходимостта от секс...

конкретно по въпроса - такива методи има и не са нещо сложно. (Помагат и за мъже и за жени)Но въпроса е не да се убива желанието, поне да не измъчва.
Някои хора имат повече сексуална енергия, оттук, когато тя се овладява, и използва за други цели, това е нова възможност. Сексуалната енергия е творческа енергия, а човек може да твори в различни области.

# 366
  • Мнения: 1 197
еми причина си е поне за мен все пак и секса е важен

# 367
  • Мнения: 197
да, нали е физиологична потребност.

# 368
Аз пък от снощи съм в шок! Оказа се, че както уж само двамата с мъжа ми си знаехме проблема (освен вас де, но вие сте друга работа, все пак не се познаваме наживо), на практика не сме единствените. Мъжът ми взел, че уведомил баща си Shocked Уж навремето, като бях бременна, човекът го питал дали правим секс и мъжът ми си признал, че не правим. И сигурно и сега като не съм бременна пак са бистрили темата...  Embarassed Егати излагацията! Сега се знае за нашия сакатлък и човекът кой знае какво си мисли и какво точно знае. Тъпо е. Ми да седна със свекъра ми да му искам съвет как да се секся със сина му! Да видим мъжа ми дали ще е на кеф от това... Значи така... А на сексолог не иска да ходим! Пък иначе не му е проблем да си споделя с други хора.

# 369
  • София
  • Мнения: 71
Аз пък от снощи съм в шок! Оказа се, че както уж само двамата с мъжа ми си знаехме проблема (освен вас де, но вие сте друга работа, все пак не се познаваме наживо), на практика не сме единствените. Мъжът ми взел, че уведомил баща си Shocked Уж навремето, като бях бременна, човекът го питал дали правим секс и мъжът ми си признал, че не правим. И сигурно и сега като не съм бременна пак са бистрили темата...  Embarassed Егати излагацията! Сега се знае за нашия сакатлък и човекът кой знае какво си мисли и какво точно знае. Тъпо е. Ми да седна със свекъра ми да му искам съвет как да се секся със сина му! Да видим мъжа ми дали ще е на кеф от това... Значи така... А на сексолог не иска да ходим! Пък иначе не му е проблем да си споделя с други хора.
Здрасти мила! Simple Smile
Какво му става пък на твоя мъж сега? Попита ли го по къкъв повод е стигнал до тия откровения? Странно е, все пак, ако човек изобщо споделя такива неща, то обикновено го прави с много близък приятел, или както ние тук - със съвършено непознати хора......... Thinking

# 370
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ееее, преиграваш малко ми се струва. Mr. Green
Чак пък шок! И от какво!?!? Споделил е човека с най- подходящия според него. Какво чудно има, че това е баща му?!?! И наистина може да му е по- трудно да сподели с непознат, отколкото със собствения си татко. Не намирам, че е толкова далеч от ума.
Успокой се, това е добър признак. Търси съвет и обяснение, значи все пак и той се тормози от вашата ситуация, не му е все едно. Добро начало е!  Simple Smile

# 371
  • Мнения: 123
Смятате ли, че 3 мсеца са много, мъжът ми е много зает и нещо нямаме време да стигнем дотам, аз явно съм по-сексуална, и започва да ми тежи, иначе нямаме проблеми в секса, мв смисъл може би имаме нужда от разнообразие, понякога смятам, че изневярата е добро решение, но съм от хората, които трябва да имат и интерелектуална и духовна тръпка, за да стигнат до физически контакт
Честно казано успокоих се донякъде, че има подобни проблеми, досега смятах, че това е единичен случай, нали покрай грижата за децата работата и пр. да заспиш или другия да те изпревари, когато е дошъл подходящия момент, но определено в един момент става проблем...

# 372
  • Мнения: 2 556
Невъзможно ми е да прочета темата отначало, но да си кажа моето мнение. Нямам опит в подобна ситуация, но предполагам, че бих издържала известно време, след което бих си хванала гадже. Да стоя само с мъж, който не се интересува от мен - знам че няма да успея да го постигна. Ако не съм решила да се развеждам, все се ще се намери някой дискретен човек мисля си аз, който да ми свърши работа. Вярно, говоря малко наизуст, може и да не е лесно да си хванеш постоянно гадже, но нали който търси винаги намира.

# 373
  • Мнения: 5 940
Според мен е причина. Поне така мисля на този етап, сексът е важен за мен. Да чукам на дърво, все още е прекрасен със съпруга ми.

# 374
  • Мнения: 1 186
Аз не правя секс със мъжът си от....повече от две години!

В разцвета на силите съм ...около 35 ...секс аз не искам...не го обичам,имахме си мнооого проблеми и тотално изстинах към него!!! В началото се преструвах,докато дойде денят ,в които тялото ми отказа,когато той ме доближи започвах да треперя от ужас,беше ме дори гнус!

Живеем така...от години...заради детето!НЕ СТАВА МИЛА!!!!!

Като двама непознати,дори врагове,защото когато един човек не ти дава това от което имаш нужда ти дори го намразваш в един момент!!!!

Изнервен е и той и аз,нищо хубаво почти не си казваме,гледаме да се нараним,защото м/у нас няма интимност и всеки гледа да нарани другия,да го заболи,защото на всеки един от нас му липсва интимност,гушкане........докосване,не само чукането е в основата на секса!!!

Знам че това няма да доведе до нищо добро.........дори се случи да ми посегне физически,а беше добър мъж.............беше..........

 Shocked Shocked Shocked
Нямам думи....
И аз... #Crazy.... #Crazyхем ми е трудно да го преосмисля,хем ми е гадно да чета такива неща....
А ти като казваш ,че не правите секс от 3 години Shocked и дефакто съм като човечето до думите ми ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт