Ало, мамо, чу ли?! Бебок ще имаме през ЮЛИ!

  • 10 969
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 660
 bowuu Мерси, момичета!  Grinning Много сте мили към начинаещата патишона Wink

Аманитка, я е оплачи от свекървата, какво ти е направила  Laughing

За протокола -моята е кротичка. Понякога ме ядосва, ама то си е нормално, хора сме - и родната ми майка ме ядосва, че и на себе си се дразня понякога, какво остава за свекървата  hahaha

Ооох, толкова ме мързи! Лягам да спя.   sleepuu

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Ей, най-сетне намерих розов биберон, че много ситнеят щъркелчетата покрай  smile3504, та може да слагаме на момиченцата ....
Макар че сега пък не е ясно какво ще се слага на момченцата..  ooooh!
А всъщност ми се искаше да намеря бебчета в съответния цвят...  Blush

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Еее саксче, много готин розофф биберон   bouquet
Ми аз кво да се оплача ли кво ли  Rolling Eyes
Както знаете готвиме сватба.Свеки е в Италия и само звъни по телефона направи това направи онова.Постоянно нещо ново измисля - последната изцепка беше да не се изхвърляме много с Подробности (не знам за нея кое е подробност,сигурно булката), както и да увеличиме порциона в ресторанта.Ние още не сме го определили, но зор да го увеличаваме.Абе лази ми по нервната система яко, а и както съм нервна напоследък от тези хормони не знам колко време ще я търпя.Одеве говориме по телефона и й казвам,че нещо ми се гади и си лежа, а тя не та не продължава си с нейните глупости.Кога ли ще се оправи  ooooh!
Така искам да ми се доспи,не е истина.Просто днеска ми е ужасно тъпо и искам да свърши по-бързо.
Мрън, да се оплача от бъдещия си мъж!Значи преди няколко часа се прибра от път,даже се е прибрал и вкъщи и не намери за нужно да ми се обади -само по служебни въпроси.Аз му звъня и го питам абе що не ми се обади и той-ами преди малко се прибрах и легнах да гледам тв.Леле,как се ядосах, чак за малко да се разплача ама се сдържах.Ебаси и отношението. #Cussing out
Айде лека нощ от мен, отивам да гледам шоуто на Слави и дано ми се доспи  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 888
Ох saxophone   тъкмо тръгнах да пиша , за пляскащия емотикон, а ти сега и този с розовия биберон   rotfImbo  От къде ги вадиш тия емотикони умирам си от смах rotfImbo


amanita уф и аз се жених бременна Rolling Eyes Много нерви , много нещо  ooooh! пък и не можеш да си пиинеш Blush

Ще ти дам един съвет Hug Изключи се  Wink Казваш и на свеки "Да, да, добре  Mr. Green "
и после си правиш каквото искаш Peace Повярвай ми тя ако може щеше да направи същото  Twisted Evil обаче картите са в теб Mr. Green Сватбата си е твоя, никой не те интересува. Трябва на теб да ти хареса. Не се лишавай от нищо, този момент е само веднъж, после не можеш да ги поправш нещата Rolling Eyes Прави си каквото искаш, а на другите само кимаш и се правиш , че изпълняваш. Без нерви Hug Не се ядосвай , бъди хитра Wink
Пожелавам, ти вълшебна сватба и да прати снимки Heart Eyes Кога е  newsm78

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 00:23 от ketito

# 19
  • София
  • Мнения: 979
Привет и от мен
- изчезнах за няколко дни и вече сте в прескочили две теми  Laughing проверих по календарите които сте сложили, и само момиче показват така че и аз си записвам момиче  stork-girl и отивам да си спомня как се плетяха плитки  4470 и мисля да сънувам хубави неща!!! А да питам само преди това ако имаш трудов договор и се доосигуряваш тези 6 -7 месеца - ще се прибавят ли и тези пари към 90 % за 9 месеца??  smile3548

# 20
  • Мнения: 4 371
И аз съм нон стоп жадна, но поне ми мина онова чувство, че всеки момент ще се напишкам.
За свекървата по-добре дума да не отварям Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро, мацки.. Тази сутрин ми беше лошо за първи път.. Карах до работа на автопилот, едва се дотътрих.. Сега обаче си направих кафе и като че ли малко ми светна..  Thinking Дано да ми мине че ще стана подозрителна, айде хубав и успешен ден на всички  Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 337
Добро утро!

Браво на Патишонка..страхотно си се справила.  newsm74

Ам кой заговори за свекърви???

Лек ден желая на вси4ки!!!!!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 337
Весито от Бургас ли беше?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 289
Весито от Бургас ли беше?



От Варна  Heart Eyes И Бургас е страхотен град! Hug

# 25
  • Мнения: 16
Аз съм от Бургас Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 289
Ми аз нищо не казвам за свекървите, щото документално нямам такава - не съм омъжена и не мисля да се омъжвам, затова имам леля Таня или само Таня. От Карлово са родителите на моя човек, рядко се виждаме и се обичаме.  Laughing LaughingТака, Танчето е акушерка и вчера 3 пъти си говорихме за моята киста и че колко не било опасно... Crazy Нямам кой знае какви оплаквания, де.. Не помагат, не пречат... Mr. Green

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 337
ЕЕ И варна си го бива:)
Някоя отвас пие ли нещо пове4е от фолиева киселина??
щ
На мен моята ми предписа само фолиевата киселина и нищо друго  newsm78

# 28
  • Мнения: 326
Добро утро и от мен.
Аманита по-спокойно го раздавай. Не си хаби нервите, запази ги за по-важни неща. И ние преди година и половина правихме сватба. Сега като си спомня беше голяма хамалогия.  smile3511 Но цялата организация беше в рамките на по-малко от месец. За щастие всичко си организирахме сами и никой не ни се е месил. Сватбата е ваша, вие трябва да решите как да я направите. Ако мога с нещо да помогна ми пиши на лични. Дано бъда полезна.  
Поздрави на Варна и Бургас newsm51. Днес в София е слънчево, а си представям на морето колко е по-хубаво времето.   grinning039 Да не ходите на плаж днес??? хахаха
Аз съм по-принцип от Бургас и съм била студентка във Варна. Така че тези два града са ми много присърце.
Лек ден на всички

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:36 от Kokolin@

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 337
Весито аз съм 4ела, 4е няма проблем за плода ако не ти създава неудобства..

И без това мерки ще могат да се вземат след раждането,нали?

Росин комшо от кой квартал си? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт