кърмене и цикъл

  • 2 980
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
А възможно ли е след като веднъж е дошъл цикълът след раждането, пак да спре, при положение, че е бил много нередовен преди забременяването? Да уточня, че кърмя.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Използвам темата да питам дали е нормално това:
дойде ми на 7-я месец, три месеца беше редовен, после закъсня с една седмица, после пък дойде 6-7 дни по-рано и трая един ден, и днес, 18 дни по-късно - пак. Странна работа. Преди си ми беше редовен.

Да уточня, че докато беше редовен трите месеца доста бях намалила кърменето, почти само през нощта, а сега отново го кърмя и през деня.

# 17
  • Мнения: 9
бебчето ми е на 3 месеца и 10 дни вчера ми доиде за първи път след  рждането и бебчо стана много неспокоен.Не иска да яде . Сучи 2 .3 минути и започва да се върти и да плаче. Нормално ли етова и трябва ли да го дохранвам

# 18
  • Мнения: 386
Кърмя 1г. и 5м. и никакъв го няма.  Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
бебчето ми е на 3 месеца и 10 дни вчера ми доиде за първи път след  рждането и бебчо стана много неспокоен.Не иска да яде . Сучи 2 .3 минути и започва да се върти и да плаче. Нормално ли етова и трябва ли да го дохранвам
Не го дохранвай ще се оправи, усещат бебоците, незнам какво се променя. На мен и сега ми дойде 2 месеца след раждането, но не съм дохранвала.

# 20
  • Мнения: 147
На мен ми дойде, когато Йоан беше на около 9 месеца, вече е на 1г. 2м. и си се кърмим без проблем Simple Smile Не се тревожи  Hug

# 21
  • Мнения: 19 303
аз имах такова зацапване май някъде около втория месец след раждането.кърмата ми намаля,но с лактогенен чай,варено жито и повече слагане на гърдата нещата се оправиха.след това цикълът ми все още не е дошъл .

# 22
  • Мнения: 942
бебчето ми е на 3 месеца и 10 дни вчера ми доиде за първи път след  рждането и бебчо стана много неспокоен.Не иска да яде . Сучи 2 .3 минути и започва да се върти и да плаче. Нормално ли етова и трябва ли да го дохранвам

И Ники беше така когато ми дойде първите два пъти,но после всичко се оправи Peace На мен ми дойде на 4-тия месец от раждането й.Но това не ни попречи да се кърмим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт