Къде ми е настроението коледно?

  • 1 506
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не си единствена без коледно настроение.
Не мисля, че е драма голяма.
И на мен не ми е коледно, мисля, е нормално.
Има време и за Коледата. Споко Simple Smile
Още цяяял месец има.

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Да дам от моето  Mr. Green Отдавна ме е обхванала Коледната треска  santa2 Close-mas:
Поздравявам ви с тази песничка, от любимия ми Коледен филм, " txtloves Actually"

# 17
  • Мнения: 3 674
maatete...ето това е за теб.... Blush  Прегръдка от Дядо Мраз... Hug
....и настроение ............

# 18
  • Мнения: 3 674
И това е за теб... Grinning..   

# 19
  • Мнения: 911
Поздравявам ви с тази песничка, от любимия ми Коледен филм, " txtloves Actually"
zа това и аz трябва да благодаря. Много ме раzнежи Grinning

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
От октомври ме е завлядяло коледното настроение, а сега когато вали сняг - вървя и се усмихвам, иде ми да запея!
Всъщност май по-вълнуващото е очакването на Коледа, пред самата Коледа, която наиситна е така кратка...
Разбирам те, и аз съм имала години в които коледното ми настроение не се е появявало и тогава съм била истински тъжна. Пожелавам ти твоето просто да се бави и ей го на - след ден два да те озари с  цялата си сила! Hug

# 21
  • Мнения: 1 858
Момичета благодаря ви знаех си че мога да разчитам на вас Hug. По-топличко ми стана на душата Flutter. Мисля днес да се разходя и да си намеря един прекрасен коледен венец за вратата на дома ми! До сега не можех да си позволя такова нещо защото живеех в блок на първия етаж но сегаааа Heart Eyes. Ще си купим с Светли цветни блокчета и листа и ще разтурим шаренийката в вкъщи. Благодаря ви отново  bouquet благодаря ви от сърце  bouquet!

# 22
  • Мнения: 14 490
ооо мен ме е хванало отдавна коледното настроение. още не съм украсила, по обективни причини, но вече набелязвам нови украси, които да си купя, премятам рецепти за коледни сладки )и сънувам постоянно коледни курабийки Blush), ако ние не си създадем настроение, кой?

# 23
  • Мнения: 153
Ето и малко от моето коледно настроение.
Коледа

# 24
  • Мнения: 2 924


моето ме е хванало от преди месец вече  Mr. Green


или май аз съм го захапала.
Няма значение, важно е да сме си взаимно полезни:)
Ето ти две песнички дето могат да  доведат и твоето настроение
 Ave Maria
Silent Night

 Ако пак не го намериш , яхвай елена и тръгвай към подфорума Хоби.
Няма начин да не намериш твоето настроение там някъде Mr. Green


# 25
  • Мнения: 14
.в последните години се пазя, като дявол от тамян, от коледното настроение. Не ми харесва. Празника обичам, но идиотията покрай него мразя. И все пак, ноември е още. Температурите редовно са над 0. В някои части от страната не е валял сняг и не всички листа да изпопадали. До Коледа има време и време.

.та, ако има желаещи, да си направим кръжец "не-искам-звънчета". Щото по това време, като пуснеш чешмата и оттам може да очакваш поредното "джингъл белс".

# 26
  • Мнения: 1 858
.в последните години се пазя, като дявол от тамян, от коледното настроение. Не ми харесва. Празника обичам, но идиотията покрай него мразя. И все пак, ноември е още. Температурите редовно са над 0. В някои части от страната не е валял сняг и не всички листа да изпопадали. До Коледа има време и време.

.та, ако има желаещи, да си направим кръжец "не-искам-звънчета". Щото по това време, като пуснеш чешмата и оттам може да очакваш поредното "джингъл белс".

Ехоо, ние тук искаме и сме коледно настроени! Ти като не си а и не искаш да бъдеш си е твоя работа но недей да заразяваш и другите с анти коледното си настроение. Моля!

Отидохме днес с Светли и си купихме прекрасен венец за входната врата, който обаче сами да украсим и стана прекрасен. Украсихме ние венеца и като почнахме хайде, та почти цялата къща, сега вече не ми е така сиво и пусто. Чакаме мъжа ми с нетърпение да се прибере от работа че да ковне един здрав пирон на врата и да окачим венеца. А детето колко е щастливо... "мамо аз мамагам ти!". Благодаря ви момичета!

Общи условия

Активация на акаунт