МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 984
  • 396
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 433
еееее Поздравления за новият ник ТЪЩА 3
много ми харесва. Да не говорим че няма веКЕ да те бъркам със всички твои производни. hahaha
Поздрави на Кръстника - усещам че е от нащата кръвна група и той - нищо че си го стискаш и не се обаждате като идвате по нашият край Mr. Green Mr. Green

# 316
  • Мнения: 1 744
Мама3, новото ти име е много оригинално! Peace

Деси, добре дошла и тук! Hug Радвам се, че отборът с близнаците се увеличава. Току виж сме станали мнозинство. Heart Eyes

За сополи има едни хомеопатични гранулки, които могат да се дават, но не знам как беше точно. Това са имената: Mercurius solubilis и Pulsatilla. Едните бяха за бели течни сополи, а другите за жълти гъсти. Но отдавна не съм ги давала и не знам по колко и кое за какво беше.
 Аз само промивам с физиологичен разтвор, защото децата привикват към капките и после не им действат. Иначе тия кафявите са наистина много ефикасни. А вече ги продават, така че да можеш вкъщи да си ги приготвиш.

И моята Вики от няколко дни само ме моли да украсим елхата, ама все не остава време. Иначе сме с изкуствена елха от няколко години. Едно, че е по-екологично, друго че е по-чисто след това.

# 317
  • София
  • Мнения: 353
Mercurius solubilis и Pulsatilla - и двете са за жълтеникави секрети. Пулсатила се дава и когато детето е предразположено към по-чести хреми. Но не действа на всяко дете. Трябва да се определи чудствителния тип, а това може да го направи само хомеопат. Аз също лекувам децата си с хомеопатия. Когато се подбере точното лекорство наистина има добър ефект. От описанието което даваш, за вашето състояние добре ще повлияе Kalium iodatum 9 CH Дава се 2-3 пъти по 5 гранулки. Държат се в устата да се разтворят. Могат да се дадат и в малко вода. Добре е да е 15-тина минути преди или след хранене. Ако нещо не е ясно питай.

# 318
  • Мнения: 124
Ето ме HugОставам на вас да прецените колко много сте ми липсвали след като Киро днес,след като децата вече се пооправиха що годе, ми каза"слушай, ще гледам децата, ти вземи си включи компютъра и се срещни с твоите мами да се успокоиш малко". Имам още малко да дочета, но ще си го оставя за по после. Нашите носове все едно им бяхме отвъртяли кранче. Толкова сериозен теч се получи. Прочетох за празника и много много ви се радвах за готиното изкарване. Нели тортата е суперска. Поздравявам организаторите и участващите в събитието  love001 супер сте а за нас си остана да чакаме средващия празник Cry Дано поне на него присъстваме. Привет на всички новопристигнали Hug Ей мама3 добре, че си имаш стил на писане докато  Bulb, че си тъща 3  Hug Прочетох написаното от роси и се замислих какво ли щеше да ми е с едно дете newsm78  ужас. Винаги съм искала ГОЛЯМО семейство. Късничко се сетихме за това и едва ли близначките ако не бях близначки щяхме да имаме трето дете и щяхме да загубиме разбира се. Не отричам, че викам. Когато нямам свободна ръка а колите фучат покрай нас и няма как да предпазя детето си, примерно викам. Вкъщи също ми се налага да викам, но нищо не може да замени радостта от това да гушна трите си принцеси, да слушам три броя да вървят след мен и ми казват "мамооооо", да им се радвам когато пеят и танцуват, въобще радост са си голяма, но тази радост най-добре може да я опише Кабо Алма. Аз мога само да кажа най-новия бисер на кака ни. Седи си на прозореца и гледа колите и по едно време сред всичките бъбрения, чувам аз "ами да, тя баба не може да каже ейс, затова казва айде Маги да гледаме буто на прозореца".
Криси дъщеря ти до сега е показала доста ясно, че е разумно и оправно дете. И в случая мисля, че ще се справи. Права е Лилибон, то такива взаимоотношения са си част от живота единственото с което можеш да и помогнеш при положение че ви дели това разстояние е да се чувате по-честичко.
Е, хайде да се ориентираме ние с малките да  smile3524  като ги преспя пак съм тук

# 319
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Mama3(тъща3),чудесен нов ник Joy

Деси,ти си ми адашка май,добре дошла при нас и намирай време да пишеш,мисля,че ще ти хареса компанията,както и факта,че си многодетна мама Wink

Миленка и мене така,след първите две кошмарни раждания умирах от страх,но пък ми се щеше да си е нормално ,не секцио,накрая го обсъдихме с докторката,която щеше да ми води раждането и решихме с епидурална,е "вервай ми",това си е европейско раждане,чудо,само за 40 минути,без болка,напъните се запазват и няма нужда от форцепси и разни такива ужасии,та ако решиш и това е алтернатива Peace

Коледната украса не сме я почвали,чудя се къде да кача елхата,че няма спасение от малката пипка Crossing Arms Преди си изрисувахме стъклата на прозорците,но май тази година ще спестя тая екстра Tired

Май и ние се уредихме със сопопи и кучешките никнат ooooh!

Ставам,че бебата си донесе гърнето  Sick

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 21:42 от Пиги™

# 320
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 718
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малкото слънчице ДИВНА!
 newsm59 newsm38 newsm59

Мамо Пешеходке, за теб

# 321
  • Мнения: 124
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИВНЕТО nbirthday newsm38  party041 Жива и здрава да е и весело и безгрижно детство пожелавам от сърце. Тъщичке, ние миналата година си купихме изкуствена елха. Но в нашето сем. аз съм против изкуствената елха. Затова, за да ни мирише на празник, защото и на мен това ми е слабостта си купих едно малко ароматизаторче с аромат на истинска елха.
Деси поздравявам те за страхотните мерки. Ние с моите съкровища също се раждахме нормално, но те не бяха такива дунденца. Добре е че си на компютъра толкова скоро след раждането. Въобще шашна ме от всякъде.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 22:20 от jein77

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Добре дошла на новата мама. wavey

Лилибон,радвам се че се включваш  Hug.Благодаря за съвета.Имам един голям грях към теб. Sad

За хрема аз давам и Коризалия.В първите 12 часа по една таблетка в малко водичка през 2 часа ,а след това по 3-4 пъти на ден.А лайката я варя със захар докато стане гъст сироп и така капя .

И на мен ми се налага да викам  Embarassed и така съвестно ми става ,когато дъщеря ми ме пита "мамо,защо викаш"?Ама като не разбират от  добро.

Хайде Габи ,очакваме включване. Simple Smile

# 323
  • Мнения: 1 744
Ей, от няколко дни се сещам за Илиева, защо не пише тая жена и сега я засякох в една тема. Какво ли става с тях? Дано пак се включи. Peace

# 324
  • Мнения: 392
Здравейте отново мами!
Ако ме помните изобщо....

Нещо бях изпаднала в дупка ли, що ли. Покрай 30-тия ми рожден ден ми беше криво, ту нервна, ту ревлива, абе съвсем ку-ку. А то се оказа, че съм бременна!
До сега не исках да се хваля на никого, защото надали някой ще се зарадва особено на 4-то дете (освен вас, разбира се).
Но днес минах през панаира на книгата и се видях за малко с Кабо Алма и тя ми даде кураж да се включа във форума отново...
Пък и преди това уведомих началниците си и те реагираха много майтапчийски. Това да не ви учудва  - на държавна работа съм, така че началниците не ги притесняват забременелите служителки.

Поздрави от мен.... и..... обещавам да пиша вече!
 newsm51 smile3525

# 325
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Eхе,Наслуки честито !Знае ли се вече какво ще е попълнението?

# 326
  • Мнения: 1 069
Здравейте мами!

 newsm67 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm38   bigdance2 Tada на малката красавица Дивна, весела, щастлива и много игрива да расте

Деска добре дошла в отбора. Радвам се че намери време да пишеш welcome

Тъща3, страхотен ник - аз чак започнах да се чудя как ще звучи "Свеки3"   smile3532

НАСЛУКИ, браво - ЧЕСТИТО, не знам за другите мами, но аз се израдвах невероятно. Лека бременност и здраво и усмихнато бебче ти желая...

Джейн77
, влизай по-честичко деееееее, липсваш ни.....

Джули, гледа ли репортажа???????

# 327
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Габи   Hug радвам се,че вече си на линия,липсваше ни много
Наслуки   bouquet честито,за кога се очаква бебчето
Деси  Hug добре дошла....пак близнаци....Цоцииииии гледай какво попълнение станахме близнашки многодетен форум  Joy супер,а как исках близнаци,уж през поколение ,на ред бях ама  Naughty не,все момчета ама едно след друго Joyсега надеждата ми е в мама Цоци да се отсрами с тризнаци   bouquet
обновената тъща 3   Crossing Arms значи само Севлиево ще ви е попътно за рандеву  Crossing Arms
jein77 ама той твоят мъж-мечта,праща те на компа,моят ще ми изнася компютъра в другата стая пък да не го дразня в дневната  Sick
  и да не забравя....целувки и прегръдки за мамите и татковците Flutter на рожденниците,да са ви живи и здрави   bouquet  bouquet  оказа се,че Лазар е тати...помилвана нагушкай го от нас  Hug
....аз си лягам,тая вечер нещо рано ми се доспа,утре е Никулден   днес не ми остана време да ида да си купя рибка,пък утре имам и  повод да почерпя,нооооооо утре ще си кажа  Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 23:53 от Дидка

# 328
  • Мнения: 3 479

Тъща3, страхотен ник - аз чак започнах да се чудя как ще звучи "Свеки3"   smile3532


Ние с тебе сме назад с материала. А представяш ли си Албена hahaha, Свеки 4 Mr. Green Вдъхва респект отвсякъде.

Наслуки, как така няма да се похвалиш тук Naughty Ние ще те  окуражим  newsm74 и разцелуваме love001 за добрата новина.

# 329
  • Мнения: 1 069

Ние с тебе сме назад с материала. А представяш ли си Албена hahaha, Свеки 4 Mr. Green Вдъхва респект отвсякъде.

Като го написах и се сетих за Албенка  Hug Hug Hug Ама аз не съм се отказала за идеята за още едно и ако излезнат пак две момчета - ще ви бия всичките с ника "Върла Свеки 5"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт