коли4ките на ШЕЛ

  • 5 757
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Заради тия колички станахме редовни на Шел, винаги с пълни резервоари Wink

Вече имаме цялата колекция, от някои даже по 2, но сина ми продължава да иска още Ферарита ... Rolling Eyes

Опитайте да говорите с някой от продавачите на Шел, на едно място ни дадоха 3 коли сместо 2, така че някъде може да мине номера дори да не заредите да ви дадат коли....

# 16
  • Мнения: 4 668
Сипи 25 литра V Power  дизел и ще ти дадат да си купиш две колички  Peace

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Уф, добре че са колички...  Laughing Ако бяха роботи или пирати, щях да се видя в чудо.  Joy

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
От сайта на Шел:
Цитат
При покупка на минимум 25 литра от горивата Shell в рамките на едно посещение можете да закупите 1 количка Ferrari на цена от 2.99 лв.
Промоцията е валидна до 31.12.2007 г. или до изчерпване на количествата и важи за всички горива Shell. Офертата е валидна според наличностите на видове на всеки от търговските комплекси Shell.
Можете да закупите само една количка в рамките на едно посещение. При зареждане от горивата V-Power, V-Power Diesel или V-Power Racing получавате възможност да закупите 2 колички в рамките на едно посещение.

Моята кола не беше виждала 25л на веднъж, ама все пак обикновен сложих и взех една кола. Мъжът ми е с карта към Шел, а и доста попътува предните две седмици, та ги събрахме всичките.
И у нас е лудница - лягат, ставят, спят с тия коли, и двамата. Имаме две повтарящи се, ама диванетата още искат ooooh!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моите са момичета, пък си имат вече колички ooooh!
Добре, че във фирмата, в която работя, зареждат само на Шел. Но напоследък нямаме много пътувания, та и на мен ми липсват 2 броя.
Колкото до черната количка, касиерката беше посъветвала шофьора ни да вземе първо нея, защото ще свърши първа. Така и стана.

# 20
  • София
  • Мнения: 261
          Ние също събрахме всички, защото имам карта на ШЕЛ и бързо ги "събрахме" и седемте. Но тъй като имам 3 деца, сега всичките са в кутийки и са общи. Играят с някоя или с повече, и после грижливо ги прибират. Защо го пиша този дребен факт... Защото за пръв път ми се случва такова грижливо отношение към играчка.
Иначе у нас няма здрава и функционираща играчка.  Дали пък децата не са пораснали...

# 21
  • Мнения: 809
мойта кола е на нафта,а мъжа ми не можеда сипва в неговата всеки ден безним за да му взима коли4ка Mr. Green
Само за бензин ли е офертата?  newsm78
Доколкото знам  колегата е взел количка, като е сипал нафта. (Служебната кола е на нафта.)
Ще го питам.

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Горива пише в сайта Peace

# 23
  • Мнения: 468
и мъжо заредил дизел V Power   и му дали две.Ама и нашия иска и другите.Дано по дълго продължи промоциятаТатко му заради него зарежда в шел.

# 24
  • Мнения: 3 562
ОФФ  Embarassed - Мразя реклами с деца и за деца  #Cussing out !
трябва да ги забранят #Cussing out
Има Държави, където рекламите с таргет деца са забранени, а тук  ooooh!

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сипи 25 литра V Power  дизел и ще ти дадат да си купиш две колички  Peace

ок PeaceНа мен ми казаха,4е за дизел не ставало и ви подведох и вас,извинете HugЯсна е работата,утре мама ще зареди къде???????
Ние имаме 4ерната,много й се кефи.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
черната количка я имаме от петък още. В неделя маааааалко я позагубихме, но добре че се намери. Мъж ме не е преставал да ми пили на главата, че аз съм виновната за загубата й.
Та да ви кажа - не знам вашите деца как са, но моя мАж е страшен.  ooooh!

Та ако имам в повече, ще се  Whistling

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Уф, добре че са колички...  Laughing Ако бяха роботи или пирати, щях да се видя в чудо.  Joy

абе,тука няма  ли някой от реклмния отдел на Шел? Mr. Green

каквото и да е няма как да сипем за вси4ки коли4ки,така 4е още приемам оферти Twisted Evil

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Та да ви кажа - не знам вашите деца как са, но моя мАж е страшен.  ooooh!


Те и децата са в конкуренция с шефа ми, ама той реши да ги отстъпи. Все пак лани не им даде онази колекция от болиди...

# 29
  • Мнения: 3 479
Днес на Шел-а на Цариградско шосе по посока Пловдив имаше всички колички. Колекцията у нас вече е попълнена, обаче новите ги скрих, защото Матей още не се е сетил за тях. Като се присети, тогава ще ги извадя. Няма да си гърмя патроните напразно, я Naughty

Общи условия

Активация на акаунт