Сървайвър - 5 част

  • 21 550
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
За мене това предаване е гавра с участниците,държат ги гладни и в неведение какво се случва изобщо.Вярно,че като са тръгнали да участват са били запознати с това което ги очаква,но на мен нашия Сървайвър ми се струва малко прекален.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Peace

# 17
  • Мнения: 3 576
Оф, аз изпуснах вчера цялото предаване....добре, че покрай коментарите тук всичко научавам Wink
Малко ме е яд, че си замина Финдо, не че ми е симпатичен, ама Бъч е самата отврат.... защо казвате, че всички искат да са с него на финал, толкова слаб играч ли е??

# 18
  • София
  • Мнения: 937
... защо казвате, че всички искат да са с него на финал, толкова слаб играч ли е??

Не слаб, а неприятен на повечето отстранени участници, които формират журито. Т.е., ако някой е с него на финал има шанс да спечели на своя страна тези гласове.

# 19
  • Мнения: 133
Сърваивър 6те спе4ели ..................Стриптизорчето !!!

аиде на бас на по ...2 лева  Money

аз казах  Peace

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Сърваивър 6те спе4ели ..................Стриптизорчето !!!

аиде на бас на по ...2 лева  Money

аз казах  Peace


оф, този е с ужасно мазна физиономия - ужас

# 21
  • Мнения: 119
Да се запиша и аз!
И аз мисля , че следващия изгонен ще е Светла. Ама то е така , като се води по акъла на Лъчко....

# 22
  • Мнения: 1 666
1 - в
2 - а
3 - а
Това по анкетата на Верити  Wink. И аз снощи само космите по гърдите им гледах  Mr. Green.... и определено мисля, че Дренски ще си тръгне. Още повече, че ми става все по-неприятен с тези негови "погребения", "ще умра, ако трябва" и т.н, и т.н. ooooh!.... То бива да се вземаш насериозно, ама все пак за игра става въпрос.

# 23
  • Мнения: 119
И аз мисля , че Дренски прекалява... пък в началато го харесвах , но вече определено НЕ!!!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 702
Нова тема!
Ами нали старата трябваше да стане 30 стр. и тогава  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 324
Нова тема!
Ами нали старата трябваше да стане 30 стр. и тогава  newsm78

Де е това правило .... Имае едно неписано такова за до 15-та страница Wink ама чак 30-та. Ако си го чела някъде дай да видя....

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
Ами в "етикета" на самия форум го прочетох    Rolling Eyes  :

Кино и телевизия
Подфорум предназначен за теми, разискващи филми, телевизионни предавания и всякакви въпроси, касаещи киното и телевизията. Темите превишаващи 30 страници ще се заключват.

# 27
  • Мнения: 4 324
Ами в "етикета" на самия форум го прочетох    Rolling Eyes  :

Кино и телевизия
Подфорум предназначен за теми, разискващи филми, телевизионни предавания и всякакви въпроси, касаещи киното и телевизията. Темите превишаващи 30 страници ще се заключват.

 Embarassed ей това не съм го видяла Rolling Eyes 
Опс и оправдание нямам, искало е гледане Simple Smile
Взимам си бележка   Peace

# 28
  • Мнения: 329
Само не разбрах това с космите кога сте го гледали?!  newsm12 Нещо съм пропуснала  Rolling Eyes

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Я да ви питам дали знаете каква е интригата с това куче?

Аз анонси а космати гърди не съм гледала, но се чудя какво ще става с кучето.
Защо има такива анонси - с червено око, уж пушка стреля, Дренски пищи...
Вие, предполагам, сте ги гледали?
Ако да, какво ви е мнението? Коментари?

Защото аз си мисля, че нещо май кучето ще превърти и май се нахвърля на Дренски, но това са си мои тълкувания.

Общи условия

Активация на акаунт