Вирусна пневмония пак?????

  • 9 026
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 428
Браво! Дано не боледува повече милото детенце! Би ли ми дало повече инфо за това Ескимо кидс? Мерси

# 16
  • Мнения: 327
Ескимо кидс се води хранителна добавка. Състава му е следния:

Ескимо кидс
Дневна доза 5мл /На нас ни предписаха 2.5 мл/
Омега 3 мастни киселини 1200мг
от които:
-ЕРА(ейкозапантенова кис.) 410мг
-DHA(докозахексенова кис.) 280мг
-ALA(алфа-линолова кис.) 230мг
Омега-6 мастни кис. 510мг
от които:
Линоленова киселина 500мг
Олеинова кис.(Омега 9) 1400мг
Витамин D 200МЕ
Витамин Е 10МЕ

Състав:натурално рибено масло,натурално масло от рапицово семе,вит.Д,вит.Е,антиоксиданти(лицетин и аскорбил палмитат),натурален аромат.


Използва се за укрепване на имунната система, намаляване инфекциите на горни дихателни пътища и отити, за концентрация, при кожни проблеми и т.н.

Ето и мнението на д-р Слънчева във форума:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232749.msg5305340#msg5305340

От 1.12 започвам да го давам и ще видим какъв ще е ефекта. Ще го пием веднъж дневно по 2.5 мл в продължение на 5-6 месеца, като всеки месец се пие по 15 дни, 15 дни почивка. разбира се пак казвам ако му се отразява добре. Донякъде засега това ми реши проблема относно имуностимулаторите! Но нека видим как действа все пак.

# 17
  • Мнения: 327
И за да съм изчерпателна до край - едно шише от 105мл струва около 15 лв /15.39лв при нас/. Произведено е в Швеция.
Пише и че е с вкус на тути-фрути, т.е. преполагам че ще е сладко или поне няма да е гадно за пиене.
Дано съм помогнала с информация. Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 428
Благодаря.   bouquet Ние изпихме едно шише имунобейби и сега ще правим почивка, та се чудя дали да го оставя без нищо, или да опитам с това Ескимо. Че хич не ми се ще да се разболява отново... newsm78

# 19
  • Мнения: 327
Още не мога да кажа впечатления от Ескимо-кидс, но го давам вече 3-ти ден. В интерес на истината не е много приятно за пиене - едно такова хем безквусно, хем с лек вкус на риба, доста мазно, само мириса му е хубав. Но Виктор го пие, макар и малко да се мръщи, все пак само по веднъж на ден е. И да не помогне кой знае, определено няма да навреди, още повече че е наистина от естествени продукти. Все пак ти решаваш. Аз реших 15 дена Ескимо, 15 дена някакви витамини и така до пролетта.

# 20
здравейте,имам 3 годишен син,който изкара 6 си вирусна пневмония.всяка от тях е доказана със снимка и винаги сме приемали венозен антибиотик.проблемът е че вдига над 39.5 температура и дори веднъж направи фибрилен гърч.чувствам се безпомощна.онзи ден ни изписаха от болницата и казаха ,че няма гаранция да не вдигне температура пак.как да му помогма,след като той  взема витамини и имуностимуланти.

# 21
Здравейте,имам 3 годишен син,който изкара 6 си вирусна пневмония.Всяка от тях е доказана със снимка и винаги сме приемали венозен антибиотик.Проблемът е, че вдига над 39.5 температура и дори веднъж направи фибрилен гърч.Чувствам се безпомощна.Онзи ден ни изписаха от болницата и казаха ,че няма гаранция да не вдигне температура пак.Как да му помогма,след като той  взема витамини и имуностимуланти.  Rolling Eyes

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На 8 март ни изписаха от болницата, където лежахме с дъщеря ми заради пневмония. На 19 април ни приеха отново със съмнение за същото  Tired Не се доказа напълно, понеже отказах графия на бял дроб, но така или иначе лечението беше отново с венозен АБ... От утре започвам подсилване с Женоверин и Есберитокс по схема. Мисля да давам и бирена мая успоредно с това.

Общи условия

Активация на акаунт