Отговори
# 285
  • Мнения: 329
Ето някоя:
"Юнски бебоци вече растът , искат скоро те да пълзят"

# 286
  • Мнения: 329
Е май вече всички сте заспали Thinking.Сладки сънища на всички бебчета  baby_neutral :да спят цяла нощ да може и мамите да се наспят Peace.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Дайте идея за нова тема!Барборанке имах предвид рожденни кила и сантиметри!
подпис:уси

Ycu, шашна ме бе, жена, 2 минути се чудих какъв е тоя нов потребител  Crazy
А за заглавие, това на Юлките ме изпълни - Мама трябва да пере, Юлче цапа се с пюре  hahaha  hahaha  hahaha
Идеята на Бърборана също ми хареса.
Лека нощ!

# 288
  • Мнения: 2 336
На Бърборана ми харесва, и започва със Юнски Peace Peace Peace
svetli не върви да се плагиатства от Юлските мами и бебоци Naughty

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 22:55 от ted_

# 289
  • София
  • Мнения: 1 235
Добре дошли на carmell и бебе Ени, на bety.m и бебе Марти и на BARBORANA и бебе Ивет!

Нещо много си се размечтала, мисля  Thinking Mr. Green
Аха, ще ми се!  Mr. Green
Ycu, браво!  Party Станала е много красива и създава празнично настроение.
Гоголина, е като се има предвид, че от както съм родила това ми е 4 излизане вечер, нямаше как да го пропусна, малко свят да видя.  Grinning
Гадже, за цяла седмица не мога и да мечтая  Wink, ще се радвам и на ден, не че бих се разсърдила и за повечко. Whistling
juzefina, защо не си направиш тестче, да ти е мирна главата.
Еличко, честито столче, много е готино, а Катринка е страхотна пу-пу. Дано бързо се отучи от преспиването на ръце.
Шоши, да са ти живи и здрави двете принцески, много да ви радват!
Cigarette, столчето е хубаво, ама направо ми се струва огромно.
АниHug добре, че мишчицата е невредима. Ама не се обвинявай, на всеки може да се случи. Аз за момента съм доста смела, оставям я сама и аможе и аз ще ви се оплача скоро.
mmm_, детската градина да не е на ул."Бигла"?
Лусия, до колкото знам кърмата може да ти намалее, но няма да спре, може да й се промени вкуса, а може и въобще да не се повлияе.

При нас едно и също, чакаме да стане 9.12 да се захраним официално, хем искам да дойде по-бързо, хем така с кърменето си ми е супер, а с тези пюренца, каши, попари и др. лошо ми става. Продължава да не иска да спи в къщи, днес от 9ч. сутринта до 14:30 (докато излезнем) е спала 15мин. след хранене (в мен).

Това е от нас, лека нощ!

# 290
  • Мнения: 546
Еха, ама и отбора ни нараства с всеки изминал ден. Добре дошли carmell и bety.m! Добре завърнала се и на BARBORANA(да си призная не те помня  Embarassed)
Бети, ние сме и ние сме на ба-ба-ба и бу-бу, а от дес и буе-буе. Още малко и на бай-бай ще го докараме.  Wink
Шоши, честито ви захранване  Peace
Луси, нали знаеш, мила, при такива случаи от едното влиза, от другото излиза. Хич не я слушай свеки, ами си кърми докато можеш
Ани, как така падна бе, душа?!? Къде си държите подложката? Нашата е върху решетката на леглото и първата ми асоциация беше с нашата. Направо изтръпнах. Дано вашата е била на по-ниско.
Уси,  smile3501
Айде да минавам през банята и аз да се хоризонтирам докато не се е събудило някое от спящите вече зверчета

# 291
  • Мнения: 622
Еееее нямаше ме само няколко часа и не мога да смогна да ви изчета  Rolling Eyes  Wink
Добре дошли нови майчета много ми е приятно, чувствайте се като у дома си  Hug

Уси  love001  love001 smile3525  love001  love001 много е хубаво, много ти благодаря за отделеното време.
ШоШи сигурно пак съм пропуснала,ама  да питам какво стана с дипломирането?

Ние на 5м сме 7.000кг и 63-64см.А обувките с твърдо ходило не са ли за проходили бебета?
За цикъла и кърмата-като че ли наистина леко ми намаля от както ми дойде за първи път преди няколко дни.Не съм притеснена,защото прочетох,че количеството се възстановява скоро след това.
Оххх и аз как си мечтая за ЕДИН ден само спане и да не чувам детски глас......
Хайде лека нощ на всички и спинкайте спокойно  Hug

# 292
  • Мнения: 622
Много съм отвеяна, забравих да се похваля!...Бебка за първи път каза нещо като дума вчера и беше МаааааааМ , а втората днес - Шош . Мама е много щастлива  Laughing  Party само се чудя как успя да каже това сложно Ш

# 293
# 294
  • Мнения: 387
ние сега спим малко е рано и към 4 сутринта се събужда да яде незнам дали трябва но го прави

Общи условия

Активация на акаунт