Темичка за скорпиончетата

  • 2 951
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз се записвам да следя - дъщеря ни е скорпион, както и аз и свекърва ми.

# 16
  • Мнения: 246
Мда, и моя хубостник е скорпион, баща му също, моята майка и тя  smile3515

Синът ми е като баща си, колкото красив, толкова и луд се оказа.  Thinking Много своенравен, инат, не зачита чуждо мнение, освен моето в много редки случай, все той знае и може всичко най-добре. Ако се провали в нещо, се отказва бързо, но не пада по гръб - не му било интересно просто, измъква се. Освен това какви ги говори.....голям срам бера понякога - снощи казал на свекъра и свкървата: " Значи, аз установих ( !!! ) че единствения начин да не ви виждам, е вие да умрете. "  ooooh! А те направо наистина умират за него, никога не му се карат и плакаха цяла вечер за тия думи. Просто си е такъв - тук на баща си се е метнал, всичко си казва без да го интересува нищо.

От друга страна, агресията която проявяваше като малък, изведнъж изчезна от само себе си ( останаха само мъченията, които прилага върху кучето  ooooh! ), дори стана по-плах. Срамежлив е към непознати, трудно се заиграва по клубчетата с деца. Но пък отсега е влюбчив, няма да забравя на морето как всяка вечер чакаше момиченцето с което се запознаха да дойде да си играят, буквало лицето му се променяше и очите му светваха като я видеше. За сметка на това на въпроса ми ще му бъде ли мъчно когато тя си замине, отговора беше: " Глупости, ще си намеря друга приятелка. " Е, тук на мен се е метнал, макар и да не съм скорпион  Joy Много е самостоятелен, обича да поема отговорност за себе си и не само, но като цяло е труден и тежък характер.

# 17
  • Мнения: 17
i az imam du6teria skorpion.na 3 godini e:)i vsi4ko,koeto ste napisali do tuk vaji i za neia:)neznam kato porastne..kak 6te se spraviam s haraktera i:(

# 18
  • Мнения: 157
И моето момченце е скорпионче,Много е музикален,обидчив,властен,суетен/сутрин си избира дрехи почти по един час/.Ходи на детска градина с удоволствие от първият ден,но и той много трудно се отпуска по детските клубове.Чаровници са всичките,да са ни живи и здрави!

# 19
Е и аз да се присъединя:)) И Ная е скорпионче и аз....Какво да кажа...на 3 годинки е и вече е господарката на къщата:)) Много инатлива,много умничка,хитра и същевременно изключително добра и болезнено чувствителна....Просто не зная как ще се излиза на глава с нея:) Но да са ни живи и здрави дечицата......скорпитата са всъщност много истински и силни .
Весел ден:))

# 20
  • София
  • Мнения: 448
И аз да се вкюча като майка на едно скорпионче,което ще става живот и здраве батко.
Имаме големи проблеми с характера.Хем прословут инат,хем много чувствителен.Той е шефът вкъщи.Няма никакъв респект от мен,само от баща си.Иначе е мамино синче,никак не е самостоятелен.Ако отидем в детски клуб,аз съм единствената майка сред децата.
Да ми е жив и здрав,умирам за него!

# 21
  • Мнения: 267
Здравейте момичета, много се радвам че сте се включили!!! Hug
Както вече писах ние сме малки и затова ми беше интересно.Забелязвам, че бебка като не може нещо да направи се ядосва и го захвърля- ама с ряз!И се захваща с нещо друго. Опитвам се да й помогна да се справи, но тя вече губи интерес. А как се ядосва само-ужас! Чак търси нещо да захапе от бяс.Иначе е много общителна-особено с деца.сама ходи при другите деца и ги закача.С възрастните е малко по-трудна, но като й мине петминутката да се срамува, вече няма проблем!Общо взето е голяма чаровница.
Една моя позната, която има голям син, каза, че оставали приятели за цял живот.моля се това да е истина, защото за мен това е най-важното-да не губя връзка /емоционална/ с дъщеря си.

# 22
  • Мнения: 164
ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СЪМ СКОРПИОН И МОЯТА СЛАДКА ДЪЩЕРИЧКА АЛЕКСАНДРА СЪЩО Е СКОРПИОН.И НИЕ КАТО ЧУЕМ МУЗИКА ПОЧВАМЕ ДА ТАНЦУВАМЕ.ЗА ИНАТА ТО СЕ ЗНАЕ ЗАЛОЖЕНО НИ Е НО ВСЕ ПАК НЕ ТРЯБВА ДА ИМ ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА НИ СЕ КАЧВАТ НА ГЛАВАТА.

# 23
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте! И аз съм майка на син-скорпионче, вече на 16 г.

Имаме големи проблеми с характера.Хем прословут инат,хем много чувствителен.Той е шефът вкъщи.Няма никакъв респект от мен,само от баща си.Иначе е мамино синче,никак не е самостоятелен.
 
Това е доста характерно и за моя син, нищо ,че е по-голям, за самостоятелността вече я има, но доста трудно. Наистина са много упорити, но само в нещата, които им харесват. Например вече ходи на фитнес и иска да направи хубаво тяло, много упорито тренира. Дори и в къщи допълнително сам тренира. Но за ученето не може да се каже същото, за съжаление.
В момента кара много труден пубертет, за мен е цяло изпитание дано да не е много дълъг този период.
За ината, аз съм голям инат, зодия овен съм и сме всеизвестни с ината си, но вече се чуда дали скорпионите не са по-големи инати.

# 24
  • Мнения: 9 052
имам си най скъпоценния скорпион на света, много добър, умен, въzприемчив, творец, чувствителен, любвеобвилен, упорит и предпаzлив, паzи си страшно много живота и zдравето , единственото, което ме побърква е нетърпеливост и то голяма. Когато иска нещо няма ей сега , само секунда , минута, миг , момент ... работа върши само веднага или има рев Laughing

# 25
  • Мнения: 63
 И аз съм скорпион и големият ми син също-на 8години:
1. Още преди да проговори пееше. Сега свири по малко на пиано, а госпожата по музика в училище го преследва, за да пее в хора;
2. Много амбициозен в комбинация с изключителна чувствителност. Може да се разплаче, защото госпожата днес не го е похвалила.
3. Обича да драматизира повече от необходимото.
4. Много е добър и е изключително верен на приятелчетата си, чак до глупост.
Още не е узрял за скорпионското хапане.
5. Не е общителен, подбира си децата, с които да играе. Предпочита да стои сам, отколкото да играе с деца, които не му допадат.
6. Мрази математиката, обича да си измисля приказки и истории и да ги разказва-повечето са разкази с неочакван край.
7. Изключително интуитивен.
И накрая това дете продължава да ме изненадва.

# 26
  • Мнения: 851
Здравейте,

Моята малка скорпионка е ужасно сладка и макар, че още е на 1,7г. доста ме работи. Трудно мога да й откажа нещо, а ме е страх да не се разлигави.Четох, че скорпионите по принцип са много умни, схващат бързо, усещат нещата интуитивно и затова са големи манипулатори. Освен това са болезнено чувствителни и трябва да си много внимателен да не ги засегнеш. Та въпроса ми е как се справяте вие с вашите малки скорпиончета, как ги възпитавате, какви трудности срещате с тях? Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 025
И аз съм майка на скорпионче Laughing.Разпознах доста от нещата дето сте изписали в моята щерка:
1.много чувствителна, и с развито чувство за справедливост, дори когато се отнася за други хора, а не за нея самата
2.дълго време си мислех, че е много срамежлива и затворена, защото мнооооого трудно се отпуска сред децата, но всъщност тя си ги избира по някакви си нейни критерии, може да си играе и сама , ако не й допадат децата, и обича да си играе сама, може да си измисля най-най-различни игри
3.музикална, ама не може да пее вярно, само обича музиката, свири на пиано и се справя по-добре от мен , когато съм била с година по-голяма Embarassed
4. и за прословутия инат- като си науми нещо - винаги става- ако не днес , то след няколко дни, някакси не забравя какво е решила, че иска.
5. и иска всичко да става веднага, от първия път, това при свиренето на пиано е невъзможно и е голямо изпитание за мен и моите нерви да обяснявам по 100 пъти , че не може да стане от раз, трябва да се повтори и т.н.


Да допълня за интуицията, случвало се е да ми е много кофти деня, и като се прибера вечер се старая да го прикрия, и винаги си мисля, че съм успяла, докато не ме застреля с въпроса- 'мамо, днес нещо си тъжна,а?'

# 28
  • Мнения: 8 229
И моят син е скорпион. Доста е музикален и все си пее нещо. Също така е голям инат и е много щурав. Ама то тия последните ги наблюдавам при всичките хлапета с които си играе, а те не са скорпиончета. Явно в тази възраст ината и щуреенето не са от зодията. Май почти всички са такива. Аз лично, сред познатите ни хлапета, не съм виждала такива които да са кротки и да не са инати.

# 29
  • София
  • Мнения: 17
 Joy  hahaha Как се връзвате на тия зодии, не е истина.

Общи условия

Активация на акаунт