"Симеоновска" диета, за секси дупета!

  • 19 525
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 890
На мен не ми се отрази на цикъла, ама виж от друго може да е  Joy Аз си позволявам разни прегрешения (предимно сладки  Crazy), но съм решила от утре - стриктна на 100 %  smile3513  Дано до коледния банкет да съм свалила поне 6-7 кг.  smile3514 Уффф то свалянето не било като качването.  smile3518

# 46
Момичета аз получих един режим от доктора покрай една колежка която се стопи пред очите ми просто невероятно не съм ходила при него но след като бях при Ипо при Ригов и при разни други които ми даваха все едно и също и не свалях ( аз свалям доста трудно) с неговия режим който не е индивидуално за мен за 10 дена свалих 4 кила като се има в предвид че прегрешавам вечер с  количеството салата и ям обикновено сирене а не обезмаслено мисля че това е режима  Heart Eyes успех на всички от днес и аз съм в групата имам да свалям мноооогоооо многооооо килца Simple Smile

# 47
  • Мнения: 235
Момичета, аз почнах да се отчайвам Tired. На тази диета съм от събота /24.11.07/ и до днес имам свалени 2 кг. от първите два дни. Тези 2 кг. са течности според мен, че започнах с английската сол. От тогава се опитвам да спазвам програмата /грамажите доста ме затрудняват/, но нищо и това е. Ще я продължа още 1-2 седмици и ако още няма мърдане се отказвам Sad

# 48
  • София
  • Мнения: 1 890
Момичета, аз почнах да се отчайвам Tired. На тази диета съм от събота /24.11.07/ и до днес имам свалени 2 кг. от първите два дни. Тези 2 кг. са течности според мен, че започнах с английската сол. От тогава се опитвам да спазвам програмата /грамажите доста ме затрудняват/, но нищо и това е. Ще я продължа още 1-2 седмици и ако още няма мърдане се отказвам Sad

  А грамажите как ги мериш ? Не може да няма ефект...пък и за 6 дни 2 кг. не е хич малко !  Wink  Все пак на тялото са м нужни 2-3 дни да свикне, че получава редовно храна на 4-5 часа, и после се сваля интензивно. Не се отказвай !  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 890
Момичета аз получих един режим от доктора покрай една колежка която се стопи пред очите ми просто невероятно не съм ходила при него но след като бях при Ипо при Ригов и при разни други които ми даваха все едно и също и не свалях ( аз свалям доста трудно) с неговия режим който не е индивидуално за мен за 10 дена свалих 4 кила като се има в предвид че прегрешавам вечер с  количеството салата и ям обикновено сирене а не обезмаслено мисля че това е режима  Heart Eyes успех на всички от днес и аз съм в групата имам да свалям мноооогоооо многооооо килца Simple Smile
  И аз като теб, добре дошла !   bouquet

# 50
  • Мнения: 235
Mirena80, честно казано с грамажите го карам на око, определено не смятам, че са точни...още не съм си купила кантар /нямам време да хода да търся/. А и като съм на работа няма как да тръгна да меря....

# 51
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Бомбе, не мисля, че закъснението е от режима, но знаеш ли .... Снощи бях при личната си лекарка и тя приветства начинанието  ми  с две ръце Simple Smile Още повече каза, че начина на хранене определя наличието на повечето заболявания и тонуса на човека.

Миренка, верно не е като надебеляването, но това е може би, защото не си поставяме за цел да качим и не се съобразяваме с мамбото, което поемаме.

Фрутелия, добре дошла в отбора на Симеоновките Simple Smile И аз прегрешавам със салатата. Много много обичам салата.

Делина, не се отчайвай миличка, вероятно при теб на организма му трябва повече време да се настрои. И аз съм притеснена за грамажа, който поемам, но се старая докато си купя да го карам на храните, които са определени като брой - яйца, мляко, маслини. Е, със салатата и месцето гледам да ям, докато се нахраня. И ям бавно, за да усещам кога ми е запълнено тумбачето

# 52
  • Мнения: 10 758
Момичета, аз почнах да се отчайвам Tired. На тази диета съм от събота /24.11.07/ и до днес имам свалени 2 кг. от първите два дни. Тези 2 кг. са течности според мен, че започнах с английската сол. От тогава се опитвам да спазвам програмата /грамажите доста ме затрудняват/, но нищо и това е. Ще я продължа още 1-2 седмици и ако още няма мърдане се отказвам Sad
Аз съм от 9-ти, но нямам свалени и 2 кила.
Не мисля да се отказвам.Като отида на контролния преглед той ще ми каже къде бъркам.

# 53
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И аз съм на мляко Култура, много ми харесва... Верея не го уважавам особено, а това Герма не мога да го открия в магазините наоколо... И аз прочетох за тези мазнини в Култура и не знам дали да се притеснявам, ама щом Оги го е препоръчал предполагам няма проблем ... знам ли?

Ааа и да ви питам нещо - когато консумирате яица само без желтъкът ли да са ?

Гермата го има в магазините ЕВРОПА, ако има покрай вас

# 54
  • Мнения: 819
  Бомбе според мен е възможно да е от режима, но не съм сигурна.   Питай дофтора.Иии мацки спрете с тия прегрешения де.Поне две седмици изкарайте без грешки.Абсолютно си права за честите прегрешения.
  DeLina-храната требе да се мери абсолютно точно ,иначе не си в зоната ,а то това е идеята на режима.Малко повече въглехидрати в едно хранене ,ти докарват после глад.За това трябва да е всичко точно.Ненапразно са ни дадени грамажи.И няма да се отчайваш.И аз съм така.За седмица свалих 4 кг. И после нищо .А съм вече 12 ден на режима.Като се има предвид, че всеки ден по 40-50 мин.карам велоергометъра.Няма да се предаваме.Ще стане.
 

# 55
  • Мнения: 1 218
Момичета  Hug
не подценявайте мерките и теглилките ... това на око още в на4алото на режима... няма как да даде резултат.
След като из4етох книжките по темата - излиза, 4е пропорцийте са много важни ... за да влезнете в Зоната , баланса между грамове протеини, въглехидрати и мазнини тябва да се следи.
Накратко има два хормона - инсулин(този вика трупай въглехидратите като мазнини, и пре4и да се използват складираните) и глюкагон (а този вика  #2gunfire на склада с мазнините ).  Инсулина веднага се вклю4ва гада, ако вкарате пове4ко въглехидрати ... а глюкагона през туй време спи ...
За да го събудим , трябва да хапваме то4ните протеини + то4ните въглехидрати + мазнини.
Събуден Глюкагона изтребва мазнините до крак  Grinning
В началото на режима , когато си мерих краставките(много ги ма4кам) - и пропусках така тайни4ко ... още няколко пар4енца ... с мисълта ...бе аре бе това е само една краставица... и имах 4увството, 4е цяла ве4ност не свалям и грам от снажното си тяло   261uu
Сега съм толкова стриктна ... 4е меря до ГРАМ4Е ...аз мамицата им на тез гадни кила   smile3515

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 11:39 от Djindjari

# 56
  • Мнения: 235
Знам, че съотношението между протеини, мазинин и въглехидрати трябва да се спазва точно, но кажете вие как се справяте с това, когато сте на работа? Освен да почна да нося кутии с храна от къщи newsm78 Писна ми от яйци и кисело мляко....аз така и така не го обичам много.

# 57
  • Мнения: 1 218
DeLina можеш да си носиш нещо като 2 сандвича на ба4а - примерно ако закуската ти е в къщи, следва обед: примерно  пиле с 2 филийки хляб и 6 маслинки; после е следобедната: 1 сандви4 със сиренце или извара или ... кот там има с 3 маслинки.
На мен ми е най-гадно като тръгнем на път , ве4ерта преди отпрашването, аз правя едни кутии със закуски...обеди..ве4ери...скапвам се...
примерно последния път бяхме за 3 дена в София ... това са 15 кутии докът ги събера ми се разказа играта...
Оба4е после е много гот ... има няма вадиш кутийката и плюскаш ...

# 58
  • Мнения: 10 758
в понеделник си поръчах книгата.Пуснаха ми мейл, че във вторник ще ми я доставят.Е да де, ама още я няма.Звъня им по тела вече няколко пъти.Никой не ми вдига.Написах им мейл.И знаете ли кво ми отговориха празноглавците им прости.....че Симеоново се намирало извън София, след околовръстното било и за там не правели доставки Shocked
У да ги е.а и у простаците, да ги е.а Close Close Close
Да си къткат тогава тъпите книжлета Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 235
Момичета, благодаря за съветите и подкрепата  bouquet. Определено няма да се предавам, но някак си ми се искаше нещата да стават по-бързо Simple Smile. То се е видяло, че ще трябва да намеря малко време и да потърся кантарче, а като гледам и с кутии ще трябва да се запася Joy. Лошото е че с кутиите ще трябва е основно суха храна. Вие хапвате ли готвено...супи, разни ястия, пици, спагети...кафе 3 в 1? Най-голямата мъка ми е че спрях кафето, харесва ми, а и лесно се приготвя. Сега пак може да си го правя с мляко 0.1% и подсладител, но изисква повече време Blush

Общи условия

Активация на акаунт