"Симеоновска" диета, за секси дупета!

  • 19 533
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
но някак си ми се искаше нещата да стават по-бързо Simple Smile.
Бърза работа - срам за майстора Wink

# 61
  • Мнения: 235
но някак си ми се искаше нещата да стават по-бързо Simple Smile.
Бърза работа - срам за майстора Wink

То е така, ама пусти мерак...трае ли се Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 1 890
в понеделник си поръчах книгата.Пуснаха ми мейл, че във вторник ще ми я доставят.Е да де, ама още я няма.Звъня им по тела вече няколко пъти.Никой не ми вдига.Написах им мейл.И знаете ли кво ми отговориха празноглавците им прости.....че Симеоново се намирало извън София, след околовръстното било и за там не правели доставки Shocked
У да ги е.а и у простаците, да ги е.а Close Close Close
Да си къткат тогава тъпите книжлета Crossing Arms
   Joy Ми не е в София ами  hahaha в гората е  Mr. Green Виж ни нас в низините как бързо ни обслужват.  bowuu Ще я почета, почета, пък ще ти я пратя и ти да се образоваш.  Flutter

# 63
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз колкото и да е смешно, си носех ядене в офиса или в кутии, или си взимах направо кантарчето и там си я мерих (но има кухня). Моето е на ТСМ, много компактно, без купа, и се събира в чантата.  Sunglasses Не знам дали правят вече такива модели обаче.

# 64
  • Мнения: 10 758
в понеделник си поръчах книгата.Пуснаха ми мейл, че във вторник ще ми я доставят.Е да де, ама още я няма.Звъня им по тела вече няколко пъти.Никой не ми вдига.Написах им мейл.И знаете ли кво ми отговориха празноглавците им прости.....че Симеоново се намирало извън София, след околовръстното било и за там не правели доставки Shocked
У да ги е.а и у простаците, да ги е.а Close Close Close
Да си къткат тогава тъпите книжлета Crossing Arms
   Joy Ми не е в София ами  hahaha в гората е  Mr. Green Виж ни нас в низините как бързо ни обслужват.  bowuu Ще я почета, почета, пък ще ти я пратя и ти да се образоваш.  Flutter
Аз си искам книгата пък Crossing Arms
Как така ще се гаврят Close
Май ще накарам някой да ми я поръча и ще си я взема от него Thinking

Леооооо Whistling

# 65
  • София
  • Мнения: 1 890
Ако искаш, мога и аз, ама после трябва да се видим да ти я дам...или да ти я пратя...?  newsm78 Абе ако имаш път към Мола на Стамболийски, на посл. етаж има голяма книжарница на Сиела - не вярвам да ги нямат там.  Naughty

# 66
# 67
  • Мнения: 10 758
Е те тва да ми вземеш PraynigЧе ония идиоти не доставяли в Симеоново.Било извън София Close
Или да кажа на Мърсула и да й я доставят в салона newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 393
Да се включа и аз в агитката...  Embarassed
На диетата съм от 15.11 и до днес съм смъкнала 3.5 килца. Лошото е , че преди да ми дойде цикъла, три-четири дни не смъкнах и грам /но пак е по-добре, щото иначе качвам тогава.../ Любимият е смъкнал вече 7 килца, но той има и да сваля повече от мен  Mr. Green Хубавото е , че сме двамата заедно на диета, щото иначе незнам дали щях да устоя, ако в къщи се подмятат разни сладории  Sick. Дайте някакви идеи за манджички, че взеха да ми омръзват салатите с пържоли. Аз една вечер правих карфиол на фурна с яйце, кашкавал и малко гъби. Стана екстра.  Peace Другото, което съм правила са гюведжета и задушено телешко с гъби, моркови и лук, въпреки че за лука не бях сигурна ... И да питам ако знае някой.... взех си едно крема сирене на Филаделфия-Фитнес с 12% мазнини само, ама дали може да го хапвам не знам...
Момичета, благодаря за съветите и подкрепата  bouquet. Определено няма да се предавам, но някак си ми се искаше нещата да стават по-бързо Simple Smile. То се е видяло, че ще трябва да намеря малко време и да потърся кантарче, а като гледам и с кутии ще трябва да се запася Joy. Лошото е че с кутиите ще трябва е основно суха храна. Вие хапвате ли готвено...супи, разни ястия, пици, спагети...кафе 3 в 1? Най-голямата мъка ми е че спрях кафето, харесва ми, а и лесно се приготвя. Сега пак може да си го правя с мляко 0.1% и подсладител, но изисква повече време Blush
И на мен много ми липсва 3в1, а и не ми се занимава да го бъркам... някак си не става същото Close. Та съм го спряла тотално...

# 69
  • Мнения: X
Бройте ме и мен в отбора. Почнах от днес.
Дано да има ефект, че ми писна да си нося излишните кила.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 890
Добре дошли !   bouquet Излизам да избирам пералня  ooooh! и като се върна (по някое време довечера  Crazy), ще препиша някоя рецепта от книжката.  Flutter

# 71
  • София
  • Мнения: 1 890
 Пиле с печурки - 3 блока ( 1 порция от 3 блока)
 
 84 г пилешко или пуешко месо без кожа - 3 П
 4 чаени чаши печурки - 1 В
 2 чаени лъжички олио - 3 М
 14 г брашно - 1В
 сол, черен пипер, соев сос и чесън

   Задушете гъбите в малко вода, добавете олиото и месото, нарязано на ленти, соевия сос, чесъна, солта и пипера. Преди да свалите от огъбя, сгъстете соса с брашното. Към порцията добавете още 1 В - салата, плод или хляб, пълнозърнест или "Тонус".


 Извара с домати [/b] - 3 блока (1 порция от 3 блока)

 168 г извара - 3 П
 2 домата (или пюре) - 1 В
 2 ч.л. зехтин - 3 М
 сол, черен пипер и чесън (лук)

 Пасирайте доматите, прибавете изварата и подправките. Допълнете към порцията още 2 В.



  Гювече с шунка - 3 блока (1 порция от 3 блока)

 2 домата - 1 В
 2 печени чушки - 1 В
 1 1/2 чаена чаша лук - 1 В
 28 г кашкавал - 1 П
 56 г шунка - 2 П
 2 ч.л. зехтин - 3 М
 сол и чубрица

  Задушете лука предварително. Подредете продуктите, като най-отгоре сложите доматите, нарязани на филийки. Поръсете с чубрица и настърган кашкавал и изпечете.



  и един десерт:  Crazy 
 
 Крем карамел със сметана (2 блока)

 подсладител (равен на 100 г. захар)
 1 ч.ч. прясно мляко - 1 П + 1 В
 1 с.л. сметана - 2 М
 1/2 с.л. брашно - 1/2 В
 1 яйце - 1 П
 1 ч. лъжичка захар - 1/2 В

 Захарта се карамелизира, залива се с врящо мляко и се вари, докато се разтвори захарта. Прибавя се подсладителят и щипка сол. В сметаната се разбиват брашното и жълтъкът и се изсипват в млякото с непрекъснато бъркане. Сместа се дърпа от огъня и се разбива, докато се охлади. Прибавя се разбитият на сняг белтък.

  Да ви е сладко !  chef
 
 

 

# 72
  • Мнения: 10 758
Ах, Миренкееееее, с тоя крек карамел ми разказа играта Crazy

# 73
  • Мнения: 572
В крем карамела има захар - позволено ли ви е да си хапвате, защото в моята диета го няма ...  Close

# 74
  • София
  • Мнения: 1 890
В крем карамела има захар - позволено ли ви е да си хапвате, защото в моята диета го няма ...  Close
  Това е за екстремни случаи, когато много ти се дояде сладко, предполагам, не всеки ден.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт