Кога почнаха да ви целуват децата ви?

  • 1 576
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
То детето си има други начини да си показва обичта, като стане голямо ще разбере, че и това е начин. Обич е да ти хапе брадата, да те лигави, да скача по теб, да каже първото си ма-ма, та-та, ба-ба. А сега мама да целуне тати, той ще й отвърне,  би трябвало да знае как.

# 16
  • Мнения: 8 242
От скоро ме целува "класически" по устата  Crazy .. преди това само ме ближеше с език или ме лапаше с уста по бузата  Mr. Green А преди това пък ме хапеше  ooooh!
Та .. на 17 месеца започнахме с целувките  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 159
Вчера!Седя на компа и го държах в 1-та ръка,при което той си заби устничките в бузата ми и ...  love001Бях  Shocked! Погледна ме,щото май не беше сигурен,дали е правилно и като видя колко му се зарадвах,започна постоянно да се мъчи да ме целува Grinning Laughing Не го пуснах цял ден,толкова ми е сладък и мил...Цял ден ме целуваше.Вечерта си заби главата малко под бузата ми!Хвана ми носа,наведе ми главата и направи  love001  love001  love001  love001!!!!Вчера разбрах какво щастие е да разбереш,че детето ти те обича!!!Направи ме най-щастливата мама на света.!!!! Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:32 от loli4ka

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
На около годинка започна, преди това само ме лигавеше или опитваше да ме ухапе. След едно доста болезнено ухапване и печат от 4 зъба по лицето ми, му обясних, че мама я боли и е лошо да хапе. Милото се разплака и започна да ме гушка  Sad . От тогава целува с истински целувки и хич не ги пести. Раздава на всичките си играчки, на непознати има дава въздушни целувки, и ако му се карам идва да ми се умилква и да ме целува.... сладкишко Heart Eyes

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Може би,беше около 1.5г,започна съзнателно да иска да си ме целува за лека нощ или когато излизаше с баба си.

# 20
  • Мнения: 469
Жорко отскоро започна с целувките.
Днес като го извиках да даде на мама целувка,се затича толкова щастлив и така сладко ме цунка ,че щях да се разплача от щастие.Много е гальовен и хич не си пести целувките и гушкането. Heart Eyes

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери беше на година и половина,когато съвсем съзнателно се протегна да ме целува.

# 22
  • Мнения: 1 193
От няколко дни и е страхотно 4увство  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Беше на около 10 месеца когато започна. Идва и съвсем нежно ме докосва с устни по бузата. Много е щастлив от това, идва по 100 пъти на ден- спира да играе и идва да ме целуне, или пък си подава главичката аз да го целувам. Но и аз го целувам ужасно много, просто постоянно, за него това е нормално.

# 24
  • Мнения: 789
Започна да ни целува по устата на около годинка и половина,като сам правеше муцунка и се протягаше за целувка.А сега ме целува и по ръцете,по лицето ,по косата.Много е галъовен,особено когато му угодим за нещо или иска нещо Wink.

# 25
  • Мнения: 3 069
Опитва се да ме целува и да целува телефона когато баща му му говори по него, но само отваря устата и е все още незавършена целувка.
Важното е, че се опитва и знае за какво става дума Peace

# 26
  • Мнения: 1 353
На годинка и 2-3м.

# 27
  • Мнения: 8 999
Малко след като навършиха годинка.

# 28
  • плевен
  • Мнения: 133
на годинка и два месеца Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Малко преди да навърши 2г. започна да ме целува и да ми казва, че много ме обича Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт