Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 229
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Наложи се по спешност да си "подарим" нова пералня за Коледа ... тъй че подаръците за самият ден ще са по-скоро символични, но все още нищо не ми е хрумнало .... ама нищо ....  newsm78

# 61
  • Мнения: 2 584
memorgana виж тук има интересни неща http://www.bezpanika.com/
аз взех на мъжо за рд  http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=v … 48&Itemid=145 и много и се кефи

# 62
  • Мнения: 9 865
И аз съм много назад с идеите. Това от което има нужда ми е прекалено скъпо, а това за което се сещам напълно излишно. Голяма драма! Едното ще е портфейл, защото неговият е вече протрит и "демоде", но друго не се сещам. В същата чуденка съм за майка и сестра...  Tired

# 63
  • Мнения: 43
Аз за половинката съм се спряла (засега) на един парфюм - 212 на Каролина Херера , но може и да го сменя  ooooh!

# 64
  • Мнения: 6 167
За гравирани подаръци мога да ви дам една идея -  от сайта на Айпод ( не знам дали за БГ има такова нещо, обаче) предлагат нов цвят айпод (червен лимитед едишън) средствата от продажбите му ( само онлайн) отиват към глобалния фонд за борба със СПИН. Освен товапредлагат и лазерно гравиране, което  е безплатно.

# 65
  • Мнения: 336
Ух, направо се успокоих, като прочетох темичката. В смисъл, че не се мъча много с измислянето на подаръци, идват ми лесно и безболезнено идеите. Сещам се последно какво му подарих на моя за годишнината ни - наргиле  Mr. Green . Купих и ароматен тютюн и направо се размазахме в къщи, при това подбрах наргилето да отива цветово на интериора. Моя не е пушач, но много се изкефи.

# 66
  • Мнения: 45
Подари "романтично време само за двамата".  Heart Eyes Особенно ако има деца или професии го ограничават. Звучи на пръв поглед "изтъркано", но е лично и с добър ефект. Подари го под формата на "ваучер", който сама си сътворила, не купен. Помисли първо какво точно ще включва това "време", от candle light dinner до weekend някъде, всичко е възможно и може съотвено да се организира, зависи от финансиите. Без дата, но срок на "изпълнение", примерно до края на .... Опаковай го в кутийка във формата на сърце.

# 67
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Идея не мога да ти дам, тъй като аз ще му подаря "безинтересен" подарък - пижама.  Hug
Ставаме две с пижамите но моята ще е плюс чанта за дигиталното фото Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 209
мъка -мъкаааа и тривиалности:
за мъжа- пижама и фреза
за детето-пижама и играчки
за мен- пижама и миалня
за баба и дядо - пижама и вну4е за кратко ползване
напролет кола за него (ако не инвестираме в още пижами),и курс при емилова -за мен .

# 69
  • Мнения: 2 584
и курс при емилова -за мен .

значи спираш с пижамите и подаряваш една книга кама сутра, има разни полезни неща, пози за стегнат корем Joy
Марги за какво ти е Емилова ти си невероятно чаравна и секси жена Hug Heart Eyes, мъжете сами мечтаят за манекенки ама като избират искат жена с плът а не рагу

# 70
  • Мнения: 1 209
 Embarassed благодаря , но се налага по здравни при4ини, поради което вариантът пижама и емилова остава Simple Smile Simple Smile
ина4е се замислям и за едно пътуване до атина ама няма да ме огрее

# 71
  • Мнения: 660
на последната половинка бих и подарила една змия в чувал,като отвори в чувала и бръкне вътре да го захапи и да се гътне,то всъщност тогава ще си направя на мен си подарък  Joy Mr. Green

# 72
  • Мнения: 512
Аз от много време искам да му подаря нещо, но не го откривам в София! Мами моля ви за помощ! Опитах се да издиря снимки в Гугълчо, та да не се мъчите да разбирате обясненията ми, но просто не успях!

Ето какво търся:
Представлява нещо като лъжливо перпетуум мобиле (захранва се с батерии, но те не се виждат). Разни сферички с орбити около тях и се движат симетрично едни около други и едновременно с това са закрепени върху едно дървено трупче, в което се скриват батериите. Като се пусне и имаш чувството, че сферите и орбитите около тях се движат само на природни закони Crazyмного красива гледка! Виждала съм ги по морето и по-специално в Слънчев Бряг около хотел Кубан в разни магазинчета за стъклени сувенирчета. Не е много голямо - може би около лакътя до върха на пръстите. Изработено е от някаква сплав.



Тук го има. Peace
http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =0&Itemid=124

# 73
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И моят не държи особено на подаръци, най-много да го изненадам неприятно и да се чувства неудобно. Мисля да му купя един суичър, анцунг ли се води не знам, има един такъв и все него носи като не е на работа. Все ще уцеля нещо. Иначе ще трябва да избера и някакво подаръче от името на родителите ми и реших да е калъф за дискове за колата, че се валят всякакви кутии и само пречат.
Christine супер идея, аз миналата година се поинтересувах за такива календари като подаръци за роднини например, но не успях да намеря къде ги правят. Предлагаха ми само някакви миниатюрни детски варианти.

Сподели моля те , къде го поръча ти и какво представлява!!!
Чак сега прочетох постинга ти Rolling Eyes
Ами мен ме упъти един познат към негов приятел, работи в рекламна агенция, където правят поръчки на календари, визитки, печати и т.н. Ако искаш ще го питам има ли възможност да ти направи и на теб, ако е съгласен ще ти пратя номера му. Единственото, което може би ще го спре е това, че няма много време вече...

# 74
  • Мнения: 512
Memorgana, не съм прочела подробно поста ти преди, но може би е нещо такова?

http://www.zamazing.org/imaj/eminkeles/orbit-clock.jpg

Предлагам ти само снимката, но не знам откъде се купува.

Общи условия

Активация на акаунт